Dünyayı kim kapatır ??

Kazanan Klan

• Toplam oy kullanan
    355

*SRM*

Okçu
Kim kapatirsa kapatsın, kapatan klan adı jog sonsuz olsun. Hicbirsey candan öte değildir.
Adını sevdiği, emek sarfettigi bu oyunda kalici kılalım.
Arti olarak, buradan dünyanın döneceğini düşünmüyorum. Champs ve zehir klanlarinin kalan cabasi boşa olacaktır.
Jog ekibinin bu dünyadaki emeği ve cabasi için tbrk ederim. 60 savaşımız daha zevkliydi ama buradaki çabanız daha fazlaydı.
Dünyaya pre kasıp giderek de olsa emeği geçen herkese de teşekkürler.

Ersingltkn

Okçu
Kim kapatirsa kapatsın, kapatan klan adı jog sonsuz olsun. Hicbirsey candan öte değildir.
Arti olarak, buradan dünyanın döneceğini düşünmüyorum. Champs ve zehir klanlarinin kalan cabasi boşa olacaktır.
Jog ekibinin bu dünyadaki emeği ve cabasi için tbrk ederim. 60 savaşımız daha zevkliydi ama buradaki çabanız daha fazlaydı.
jog ekibini girdiğim her w de takdir ettim oyunu oyun gibi oynayan nadir ekip, 'Jog sonsuz' ismiyle kapatmak. Takdirlik bir hareket olur bende destek veriyorum bu duruma.

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Konudan ilk elenen champs oldu oy veren 77 arkadaşa geçmis olsun dileklerimi iletirim oyunda iyi savaştınız ama forumdaki goygoy ekibiniz biraz zayıftı diğer dünyalarınızda genel foruma daha cok özen gösterip daha toksik oyuncularınızla kavga etmeye özen gösterin.

Deadpool

Casus
İşte bu yüzden seni çok seviyorum abi

Jesh

Acemi
Dünyaya biraz geç girmişiz :D 2-3 sene ara vermiştim oyuna tekrardan bir çok oyuncunun oynadığını görmeyi beklemiyordum daha önce gene aynı dünyada oynadığım LOFA ekibine katıldım kim neyle savaştı ne oldu bilgim yok ama gene kaotik bir dünya olduğunu görüyorum Truvalar bir çok oyuncunun kendi klanını bırakıp diğer rakip klana katılması gibi durumlarla dünya farklı bir hal almış En son oynadığım dünya w48'de LOFA ve VEGAS klanlarıydı bu dünyada yeniden 2 klanı görmek güzel oldu w52 de Vegas Stalker savaşında TİRAN'ın isyanından sonra bir çok oyuncu ile atıştı bunlardan biride bendim buradan kendisine selamlarımı iletiyorum :D sonunda Vegas'ın bir dünya kapattığını göreceğiz heralde durum ona doğru gitmekte Champs klanlarının daha faal olmasını ve ekibine güvenmesini istiyorum güzel bir kapanış olmalı kim kapatırsa kapatsın en azından iyi bir rekabet olmalı kalan oyuncular Truva gibi türlü olaylara girmeyelim keyifli bir dünya olsun.