Dünyayı kim kapatır ??

Kazanan Klan

• Toplam oy kullanan
    355

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Dünyanın orta kısımlarına girmiş bulunmaktayız, herkes kendi bölgesini kapatmış durumda bundan sonra sadece klanlar silinecek ve diğer klanlar dağılanları toplayacak sizce dünyayı kim kapatır.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Vovu tebrik etmek lazım. Ben bu savaşın bu kadar uzun sürmeyip champ lehine sonuçlanacağını düşünmüştüm. Bırakın savaşın kısa sürmesini, zor savaşlarında üstünlük sağlamış gözüküyorlar. Uzaktan takip ettiğim kadarıyla ve anladığım kadarıyla klan yönetimi hem oyuncularıyla iletişiminde hem de savaş sahasında iyi işler yapıyorlar.

Her ne kadar beni klandan ve discorddan atıp kalbimi kırsalar da :p Kendileri beklentinin çok çok üstünde savaşıyorlar tebrik ederim. Güzel bir çıkış yakaladıklarını düşünüyorum

*Alpagu

Yasaklı
Vegas cephesinin champs cephesini ezeceğini en başında söylemiştim. Ancak bu savaşın galibinin dünyayı kapatacağı söylenemez. Hele ki hali hazırda doğuda Gölge gibi bir etken mevcut iken.

Oylamanın adını "bulunduğunuz klanı seçin" olarak değiştirelim :)

sabit olarak her konuda sizin ekipten saldırgan bir tavır sergilemeye gerek var mı?
açılmamış bir konuyu açmış arkadaş sohbet olsun diye daha doğru katılmak zor olmaz. Forumdan çıkmadığınız günleri biliyoruz şimdi sadece laf sokmaya veya iğnelemeye gelen 1/2 kişiden başkası kalmamış. Gereksizleştirmeyelim sohbetleri ricamız olsun.

edizzy

Yasaklı
sabit olarak her konuda sizin ekipten saldırgan bir tavır sergilemeye gerek var mı?
açılmamış bir konuyu açmış arkadaş sohbet olsun diye daha doğru katılmak zor olmaz. Forumdan çıkmadığınız günleri biliyoruz şimdi sadece laf sokmaya veya iğnelemeye gelen 1/2 kişiden başkası kalmamış. Gereksizleştirmeyelim sohbetleri ricamız olsun.

Yazdığım yazıdaki saldırgan olarak gördüğün kısmı alıntılarsan ve "forumdan çıkmadığım günleri" gösterirsen, haklısın diyelim. Bu dünyada tek bir kişi dışında herhangi bir iğneleyici yorum yapmadım. Oylamada neredeyse herkes kendi klanına oy vermiş, ben de bunu (herhangi bir seçicilik yapmadan) yorum olarak paylaştım.

Yazdığın yazıyı tekrar okumanı ve insanoğlunun doğuştan sahip olduğu kritik düşünme kapabilitesini görmezden gelmeyerek, bu durumda kimin saldırgan tavır gösterdiğini tekrar gözden geçirmeni öneririm.