Dünyayı kim kapatır

DÜNYAYIYI KİM KAPATIR

• ALAYINA İSYAN

Oylar: 84 51,2%
  • VEGAS

Oylar: 44 26,8%
  • BANG

Oylar: 36 22,0%

• Toplam oy kullanan
    164
yav dünya kapandı zaten sinerji silince bitti dünya klan adı ve isimlerin çok önemi yok en fazla emek veren 41 kişi kapatsın işte :D

Oyunu 2012 aralık ayında bırakmıştım.Yıllar sonra kendimi denemek için münferit olarak bu Dünyada başladım.
sansür-kings-isyan derken bırakmayı düşündüğüm anda kamikaze klanına geçtim.Bu Dünyada verdiğim en doğru karar oldu.
kings-bang-stark-ebrar-fc-bang-sinerji bu Dünyadaki ekiplerin hemen hepsiyle savaştım.Kimseye kin gütmedim.Bang ile savaşırken birleştik hay hay dedim .Sinerji olayını hala anlamış değilim ama kimseye suriyeli demedim.Klan kararına uyup,saygı duyduğumu düşünüyorum.
Neredeyse hiç saldırı almadım.Mis treni hiç görmedim. Bayrak katladım ama kimseden ham almadım.Destek isteyen herkese destek attım ama destek istediğimde kami ve ursula+efendy dışında destek göremedim.
sinerji savaşında bang köylerini hep destekledim. :)

Kimseye eyvallah etmedim,kimsenin arkasından da antin kuntin işler çevirmedim.Başlı başına başarı.

Birileri hep bu klanı kaşıdı,kapatmaya çalışanları zorladı,dağıtmaya çalıştı.Listeler değişti.

Diğer ekipleri bilemem ama kendi adıma ı love you barbara,last resort 42,vetaran06,herakles*,enesdikmen bu hesaplar kapatmasa bile unutulmaz.
Düşmandan salgin ve maybe one day(barbara) iyi oyunculardı. Ziya harcadı cocukları :)

Fc olayı:Diablotr hakediyordu ama ekibinden diğerleri haketmiyorlardı.Gaza geldiler herhalde.Yazık oldu .

Orbion+keçi06 bu tip oyuncuları sevmem aslında.Onlarda unutulmaz.

Mikeherintev böyle birini görmedim kimse silemedi.

varak yanımdaydı,köylerini aldım adam 4-5 kıta gezdi bırakmadı.Saygıyı hak ediyor.

Black059+Lifemuarte75 sonradan dahil oldular ama hak ettiler.

Son olarak :klanlar birleşmesin Dünya kapatmak için.Bunu rahatsız olduğum için söylemiyorum.Oyunun doğasına aykırı olduğunu düşünüyorum.Mayıstan beri çile oldu herkes için.Savaşsaydık daha keyifli olabilirdi.

Nick i emekliye ayıracaktım ama 3138 prem var :) ilerleyen Dünyalarda biraz daha kasıp ,belki bi DÜnya'da tekrar oynarım.

Oyunda kin,düşmanlık güden biri değilim o yüzden hak,hukuk herkese aynı.Önemli olan dünyadaki köy sayınız,kesim puanınız değil karakterinizdir.

Hanımcılık kazanacak .Hoşçakalın.

Dünyayı Kami+Bang+isyan+nacremonun ekibi klanlarını bilmiyorum ve sinerjiden gelenler kapattı.(Onların da ekibi farklı herhalde ama bilmiyorum)
Yanlışık varsa düzeltsinler.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bu dünyaya ilk başta sadece premium kasmak için girdim. Daha sonra w32'den Ergün bana bizim bang ekibi burda asılıyor bizi çağırdılar gitmedik istersen geç kanka onlarla oyna eksik girdiler bizim tüm ekip yok dedi bende tamam dedim cihan abi ile irtibat kurdum baştan başla yaptım baya bir arkaya düştüm. Tek başıma geldim en arkada tek başıma geliştim ve hep tek başıma savaştım kendi klanımdan hiç yardım almadım destek atmadılar diye sitem etmedim onlardan birkaç kişiyi buraya yanıma taşıdım yanımda 1 tane kami köyleri vardı ordaki kamiyi dahi istediğimde benim için harcamadılar sitem etmedim. Kendi klanım olmayan Yaman abinin ekibi bana onlardan daha çok destek oldu ben savaşırken fake attılar kami salladılar 1-2 kez savunma kilit atma imkanım yok onlar gel def atalım patlatalım diyip def attılar. Ama bang hiç yoktu dedim ya 1 defa bile sitem etmedim. O dönemlerde vegas ile müttük ve ben Cihan abiye defalarca abi vegas bizi satacak adamlar arkamızda necremo ömerde bunlarla zıtlaşıyor boz şu mütü biz burda ömerlerle vuralım dedim, ama cihan abi bana inanmadı, inanmamakla kalmayıp birde sitem etti. Sonuç vegas bir anda arkamızdan vurdu. Arkamızdan vurulduğumuzda cihan abinin siteminden dolayı ben darılmıştım sohbeti azaltmıştım ama arkamızdan vurulunca hesap sileceğini söyledi ve ben o günde gidip abi beni dinlemedin bana sitem ettin şunu bunu yaptın vs. demedim sadece senle beraberim abi vuruyosan vuralım siliyosan silelim dedim. Neyse olaylar çok uzar. Ben bu dünyada tek geldim tek savaştım belki benim bölgemde başkası olsa benim kadar dayanamayabilirdi. Ben ünide derse gitmeyip internet cafeye gidip savaştığımı hatırlıyorum :) 1 Hafta hiç uyumadığımı (Vegas olayında). Ama kimsenin hakkına girmedim. Kimseyi en başından beri oyun için kırmadım, kimseye kin gütmedim. Profilimdede yazdığım gibi Yalnız Geldim Yalnız Savaştım Yalnız Gidiyorum. Ama keşke dünyayı kapayan ekipte böyle olsaydı. İçerde hakedenler varmı evet var ama dışardada hakedenler vardı. İnsanlara hesap silin diyeceklerine onlarla savaşsalardı. Çok hak yendi Çok emek hiç edildi göz ardı edildi. Yazık sadece şunu anladım W26 ve W32deki tanıdığım ekip çok değişmiş (Tamamı gelmemiş olsada).

Kapatanları tebrik ederim. Kapatmayı hakedip kapatamayanlarada başka dünya için başarılar inşallah birdahaki dünyalarda hakkınızı alırsınız.