Dünyayı kim kapar

konann

Acemi
Evet arkadaşlar biraz forumu hareketlendirmek adına; sizce kim dünyayı kapatır ve ilk 10' da hangi oyuncuları görürüz yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi oyunlar.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tapates kapamaz o garanti fknildsailkbnafsdilbk gene hesap silde kesin bugününde savunma 1. benimdir :d

darkdoruk*

Mızrakçı
Gorunuse gore Anatol dunyayi kapar,oyuncular olarak ilk 3 sabit kalir sonraki siralama degisebilir su an 15. sirada olan hemserim :) Ezequiel0935 i ilk 10 da kesin goruruz.Gorursunuz ben gorurmuyum bilemem :D

FARAZA

Markiz
maalesef ki :) önceden diyordum ama ne alakası var hem çalış hem oyunu oyna öyle değilmiş hele ki özel sektör olunca 8 - 6 çalış evden çıkışın sabah 7 eve gelişin 7 olsun gör bir daha dünyayı tersten :D
Sıkıntı ya bu oyun tam kendi işini yapan adam oyunu durum oysa kral sensin:₺

darkdoruk*

Mızrakçı
Asagida kopyalayacagim mesaj oyunu kimlerin yada kimin kapatacagini acikliyor.Bu konu ile destek ekibine de uyarida bulunuldu burda da bunu koymaktan rahatsizlik duymuyorum.Mesaji yazan arkadasin 1.926.000 puanui ve dunya siralamasi 88 galiba.Benim uyemin tesadufen aldigi barbar sonrasi yazdigi mesajin bir kismi.

Nornx adlı oyuncu şunu yazdı:

Bazı oyuncular moderatörlerle hareket ediyor problem bu, bu oyun 2008’deki oyun değil, moderatörlerle anlaşıp pre satıyor mesela dünyaya, siz multi yapıp bugüne kadar ceza almadıysanız mesela zaten tanışık olma ihtimaliniz yüksek , neyse yapacak birşey yok, kuralsızlıklar sonucu hile kaçınılmaz.

Benim uyem multi yapiyorsa zaten ceza alacaktir.Oyle mi? Ha sen o kadar koyunle bir barbari alamiyorsan o senin ayibindir.BUraada hem benim uyemi hemde moderatorleri bu sekilde suclamak ta sana yakismis....

darkdoruk*

Mızrakçı
Soruyorum !!!

Dunyayi boyle mi kapatacaklar?

Anatol yonetimi ???

Bu uyenizi uyarin bence ? Sacmalamis ?