Dünyayı Hangi Klan Kazanır?

dünyayı hangi klan kapatır?

• Toplam oy kullanan
    184
  • Anket kapalı .

werower07

Baltacı
@Tibelda ile aynı şeyi düşüneceğim hiç aklıma gelmezdi ama cezaları şahıs nezdinde açıklaması zorunlu yav.
Ne yazdığını tam hatırlamadığım için yorumsuz..... benim de çok anlamsız kaldırılan yazılarım oluyor sksksdksk

HayLaz.61

Mızrakçı
Kimin dunyayi kapattigi bizi pek baglamiyor :)
biz 20 kisi kasapligimizi yaptik ciktik :)
Fedai olarak hic bir sekilde koy alimina gitmedik koy bile gelistirmeden yaptigimiz kesimler ortada :)

hic savasmadan hakimiyeti elinde tutmaya calisanlar utansin.
centilmence savasip bir gecede neredeyse hepimizi toplayan KURT klanini tebrik eder.
yonunu hic bozmayan MAFIA klanina selam ederim.

Krmz1905

Yasaklı
Fedai olarak hic bir sekilde koy alimina gitmedik koy bile gelistirmeden yaptigimiz kesimler ortada :)

centilmence savasip bir gecede neredeyse hepimizi toplayan KURT klanini tebrik eder.
Screenshot_20210627-224356.pngScreenshot_20210627-224353.pngScreenshot_20210627-224351.png

Krmz1905

Yasaklı

Aynen bütün klanlarla görüştünüz. Gecenin bir yarısı mayhemden 2 hesap çıkartıp bizi mislediniz. Tokatı yiyince keyfine takılıyoruz yersen

HayLaz.61

Mızrakçı
arkadasim klandan klana atlayan sizlersiniz :) REIS ten HOPHOP a atlayanlarida gorduk zaten destek icin :)
ayrica multilerinizide HOPHOP 3 te toplamanizda cok akillica :) hem savunmasindan hem madeninden faydalandiniz oda yetmedi bide topladiniz.
Butun dunya ile gorustunuz diyorsunda bunu inkar etmedik kimle gorustuysek zaten 1 tane muttefik olucak dedik digerlerinin diplomasi bizim icin onemliydi..
bizde bunu MAFIA dan yana kullandik... MAVI haritada oynamak bize ters.. KIRMIZI candir.. sen haric :)

Krmz1905

Yasaklı
arkadasim klandan klana atlayan sizlersiniz :) REIS ten HOPHOP a atlayanlarida gorduk zaten destek icin :)
ayrica multilerinizide HOPHOP 3 te toplamanizda cok akillica :) hem savunmasindan hem madeninden faydalandiniz oda yetmedi bide topladiniz.
Butun dunya ile gorustunuz diyorsunda bunu inkar etmedik kimle gorustuysek zaten 1 tane muttefik olucak dedik digerlerinin diplomasi bizim icin onemliydi..
bizde bunu MAFIA dan yana kullandik... MAVI haritada oynamak bize ters.. KIRMIZI candir.. sen haric :)
Nerede benim multiler ben niye göremiyorum. Fedaiden başka kimsenin böyle bir iddiası yok. Benimle sa çekip reise vurmak istediğini de biliriz biz. Tercihini Mafiadan yana kullanman senin için doğru bir tercih onlarda silineceklerini bildiklerinden herkesle görüşmeye çalıştılar. Somurtkan şirin ve Cellatbjk60 onlara sözüm yok çok hoş insanlar iyi oyuncular ama sana zerre saygım yok çok yaramaz bir insansın. Yalan algı ile kahraman ilan ediyorsun kendini.

HayLaz.61

Mızrakçı
Nerede benim multiler ben niye göremiyorum. Fedaiden başka kimsenin böyle bir iddiası yok. Benimle sa çekip reise vurmak istediğini de biliriz biz. Tercihini Mafiadan yana kullanman senin için doğru bir tercih onlarda silineceklerini bildiklerinden herkesle görüşmeye çalıştılar. Somurtkan şirin ve Cellatbjk60 onlara sözüm yok çok hoş insanlar iyi oyuncular ama sana zerre saygım yok çok yaramaz bir insansın. Yalan algı ile kahraman ilan ediyorsun kendini.
1. si sana SA falan teklif ettigimi hatirlamiyorum...
2. si REIS e sikacagimi basindan beri gizlemedim...
3. su biz sizinle tanismak istedik ve diplomasini sorduk olay bukadar!
kimseye yalan algi falan borcum yok... oyunda iddiam olsaydi koy alirdim!

MAYHEM den ciktigimda 1200 du puanim ve 15 gun boyunca istesem 5 kere akademi basardim basmadim cunku biz kesime oynadik hepsi bu!

Krmz1905

Yasaklı
1. si sana SA falan teklif ettigimi hatirlamiyorum...
2. si REIS e sikacagimi basindan beri gizlemedim...
3. su biz sizinle tanismak istedik ve diplomasini sorduk olay bukadar!
kimseye yalan algi falan borcum yok... oyunda iddiam olsaydi koy alirdim!

MAYHEM den ciktigimda 1200 du puanim ve 15 gun boyunca istesem 5 kere akademi basardim basmadim cunku biz kesime oynadik hepsi bu!
Tamam