Dünyanın Son Şekli

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Bütün anlaşmalar mümkün ama ya sonra? İşte bu soru herşeyi değiştiriyor. Ya sonra deyince, aslında kimsenin bir planı yok. Herkes günü kurtarmaya çalıştığı için köklü bir diplomasi mümkün gözükmüyor. Her şey pamuk ipliğine bağlı.

HydRaJr

Kılıç Ustası
Klanin yarısı hesap siliyordu, maydonoz sa yaptığı için devam ediliyor. Niye bu eş geçiliyor?

yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıp boş yapmasana artık :D

konunun maydonozla hiç bir alakası yok , köy alırız veririz sileriz siliniriz. hesap silme mevzusu klan içinde ki pasif toplama olaylarından kaynaklı.
maydonozda ki abilere de selamlar iyi savaştılar , 3 gün hastanedeydim iyi yemişler beni :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıp boş yapmasana artık :D

konunun maydonozla hiç bir alakası yok , köy alırız veririz sileriz siliniriz. hesap silme mevzusu klan içinde ki pasif toplama olaylarından kaynaklı.
maydonozda ki abilere de selamlar iyi savaştılar , 3 gün hastanedeydim iyi yemişler beni :)
İki gün önce köy isimleriyle mesaj vermeye çalışan ekip bu gün maydonoz abileri olmuş. Oyun bu oyun, bir yerlere varmak için ödün vermeyin. Bu arada matraxıda bi hastaneye götürürsünüz, geçmiş olsun.

HydRaJr

Kılıç Ustası
İki gün önce köy isimleriyle mesaj vermeye çalışan ekip bu gün maydonoz abileri olmuş. Oyun bu oyun, bir yerlere varmak için ödün vermeyin. Bu arada matraxıda bi hastaneye götürürsünüz, geçmiş olsun.

işte kafan oyun içinde ki rekabet düşmanlıkla oyun dışında ki dostluğu ayır edemicek kadar çalışmıyor :p sunucumuza geldiler sohbet muhabbet ettik , hepsi birbirinden kaliteli ve güzel insanlar. ha yine düşman olunur savaşılır köy verilir alınır bu hiç bir şey değiştirmez. sonuç olarak sanal bir köy , sanal bir oyun kasma bu kadar barbar almaya devam et farmtergom.

HydRaJr

Kılıç Ustası
ek olarak hiç bir şekilde hgw klanının ne diplomasiyle ne de yönetimiyle alakam yok , normal bir user olarak oynuyorum. dünya kapatma gibi bir derdimde yok takılıyorum öyle. son 3 klasiğin 2sini kapattık zaten sıktı..

PARS Estergon

Ağır Atlı
işte kafan oyun içinde ki rekabet düşmanlıkla oyun dışında ki dostluğu ayır edemicek kadar çalışmıyor :p sunucumuza geldiler sohbet muhabbet ettik , hepsi birbirinden kaliteli ve güzel insanlar. ha yine düşman olunur savaşılır köy verilir alınır bu hiç bir şey değiştirmez. sonuç olarak sanal bir köy , sanal bir oyun kasma bu kadar barbar almaya devam et farmtergom.
o kadar şeyden sonra yazmaya yüzünüz olmaz gibisinden konuşmalarınız vardı, aynen öyleeeeeeeeee.
Dostluk değil, çıkar ilişkisi. Bot diye ağladığınız adamlara abi dedittirir bu ilişki, haydi eyv:)

HydRaJr

Kılıç Ustası
o kadar şeyden sonra yazmaya yüzünüz olmaz gibisinden konuşmalarınız vardı, aynen öyleeeeeeeeee.
Dostluk değil, çıkar ilişkisi. Bot diye ağladığınız adamlara abi dedittirir bu ilişki, haydi eyv:)

kimseden herhangi bir çıkarım yok , benim bu dünyayı oynamayacağım aşikar. keyif almasına bakıyorum öyle ama senin gibi vasıfsızları görünce silesim gelmiyor değil.

beowulf21

Okçu

Genel bir açıklama yapayım çünkü bazı noktalara haklı olabilirsin

Öncelikle herkes ilk aşamada kendi klanının emeğini ve çıkarını düşünür. Bu noktada hem fikiriz.

Fakat diplomasiler karşılıklı çıkar çerçevesinde sürdürülebilirse dostluğa dönüşür. Daha önce yıllarca farklı dünyalarda savaştığımız ekiplerden oyuncular bugün bizimle aynı klanda oynuyor burdan pay çıkarabiliriz.

Diğer bir husus bu dünya da diplomasilerin dengeli olmasını isterdim. Benim hüküm ile savaşım eğlencili ve dengeli sayılırdı. Arkadaşların Classic tecrübeleri çok azdı o konuda birşey diyemeyeceğim fakat bize çıktıkları operasyonlar bizimle birebir aynı güçte idi fakat savunma tarafında biz daha iyi performans gösterdik. Ama diğer taraf yukarda dengeyi bozdu.

3-4 klanın birleşip tek klanı yediği savaşlara girdi. Bunu görünce bizde hükümde ki arkadaşlar ile oturduk kendilerinin çıkarlarını savunacak da bir yol söyledim onlarda kabul ettiler. Ve böyle bir anlaşma imzaladık bunu kimsenin yanlış anlamasına gerek yok.

Dünya ne olur kim bilemeyiz ama zevkli savaşlar olmasını istiyorum. Diplomasi den zevk alan biri kesinlikle olmadım. O yüzden savaş konusunda herkes birbirini tatmin ederse kimin yendiği , kimin yenildiği pek önemli olmayacaktır.

Amir Toça

Kılıç Ustası
Öncelikle emeğine sağlık hocam .
Maydanoz klanına haritadan dolayı rastgele girdim ekiple ilk defa oynuyorum tarafsız bir şekilde şunu söyleyebilirim ; Klan içi yönetim ve diplomaside çok iyiler .Operasyon,destek vs başkanın bir mesajı ile çözülüyor .
7-8 senedir oynuyorum şunu diyebilirim ki gördüğüm en iyi ekiplerden birisi buradan öncelikle kendal başkanıma ve yönetime teşekkür ediyorum bize böyle keyifli ve kordineli bir oyun ortamı sundukları için..
yav sen rahat olll kendal her şeyi halletmişş.

quatro

Milis
"Parsley" haritada yerleri belli değil. Denk ekiplerle savaşan ESL her OP'tan basarıyla cıktı. Pushing yapa yapa, ceza yiye yiye buralara gelmiş bir maydonoza dünyanın anahtarının verilmesi hem HÜKÜM tarafından hem SQG tarafından yapılan en büyük kıyaktır. Boşuna dememişler
deveye diken insana ........... yaranır
diye. Sanırım öyle bir durum sizlerinki de. :)

aslankilic

Hafif Atlı
"Parsley" haritada yerleri belli değil. Denk ekiplerle savaşan ESL her OP'tan basarıyla cıktı. Pushing yapa yapa, ceza yiye yiye buralara gelmiş bir maydonoza dünyanın anahtarının verilmesi hem HÜKÜM tarafından hem SQG tarafından yapılan en büyük kıyaktır. Boşuna dememişler
Pushing nedir bilmezdim şimdi kralı oldum

yine boş beleş biri gelip burada boş yapıyor

beowulf21

Okçu
Yani diyorsun ki esl yetmedi 90s i çağırdık hala denk olamadık size .ve diyisun ki pars sqg ve hukumde size girsin 1vs 5 atalim ozaman denk oluruz .ama yanılıyorsun. Eşeğe atin semerini takmışlar eşek yine esek

quatro

Milis
Yani diyorsun ki esl yetmedi 90s i çağırdık hala denk olamadık size .ve diyisun ki pars sqg ve hukumde size girsin 1vs 5 atalim ozaman denk oluruz .ama yanılıyorsun. Eşeğe atin semerini takmışlar eşek yine esek

Siz de iyi biliyorsunuz ne olduğunuzu da neyse. ( :

Koenigsegg*

Casus
Postu yanlış konuya atmışsın dogru linki aşşağıya bırakıyorum

Ağlama duvarı