Dünyanın Son Şekli

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Merhaba arkadaşlar, Klasik dünya artık 2 tarafa ayrılmış ve taşlar yerine oturmuş durumda diyebiliriz. Bu tabiki şahsi yorumum. Bence 1 ocak bir dönüm noktasıydı. Özellikle barış modundan sonra klanlar ya geriledi ya daha da güçlendi. Bu sebeple 1 ocaktaki köy sayıları ile günümüz (11 ocak) köy sayıları arasında bir bağlam kurdum. Bu bağlamda gelişmekte olan klanların %kaç seviyede büyüdüğünü anlamaya ve sonuç çıkarmaya çalıştım.

1641906372874.png

PARS klanı lideri olarka değil de tarafsız yorum yapmaya çalıştığımda;
* LEGACY nin artık dünyaya yavas yavas veda ettiğini görebiliyorum. Köylerini dostu MAYDANOZ klanına toplatmaya çalışırken ESL ve PARS da koparabildiğini koparıyor.
* Eski Hüküm, şimdilerin HWG klanı yıkılmanın eşiğinden döndü. İsim değiştirdiler ve tutunmaya çalışıyorlar. Bizim klan -PARS- ile olan düşmanlıkları da aşikar. Bu durum onları Maydanoz paktına dahil eder.
* Maydanoz klanı ve SQG klanı en çok büyüyen klanlar SQG bir 10 gün daha bu oranda büyürse ESL kadar olacak. Bu da ESL paktını (özellikle PARSI :D ) zora sokar.
* PARS ile SQG arasında akit yapıldı birbirlerine saldırmıyorlar bunu da ekleyelim.

Şimdilerde MAYDANOZ çok güçlü bir klan olarak boy gösteriyor ve dünyayı kapatmaya en büyük aday. Ancak yalnız kalmamak için paramparça ettiği HÜKÜM klanına el verdi. Hüküm klanı bundan sonraki süreçte hayatta kalmak için Maydanoz klanına hizmet edecek gibi duruyor.
Benzer bir durum da SQG klanlarının sürecinde yaşandı. Maydanoz o klanı da hayatta tutacak hamleler yaparak kendi paktına dahil etti. SQG klanı ile ESL arasındaki sürtüşmeler de bu işi kolaylaştırdı.

Neticede dünya bu şekil bir hal aldı.
Ben eğleniyorum. Umarım sataşmaların değil tarafsız yorumların olduğu bir başlık olur :) (burayı yazarken kendim de inanmadım)

Herkese teşekkürler.

Real59*

Kılıç Ustası
Şimdilerde MAYDANOZ çok güçlü bir klan olarak boy gösteriyor ve dünyayı kapatmaya en büyük aday. Ancak yalnız kalmamak için paramparça ettiği HÜKÜM klanına el verdi. Hüküm klanı bundan sonraki süreçte hayatta kalmak için Maydanoz klanına hizmet edecek gibi duruyor. [/B]

Öncelikle merhaba analiz için eline sağlık , Paramparça olmadık onu belirtmek istiyorum biraz sorunlarımız var bu doğru ama sebebi maydanoz ile olan savaştan kaynaklanmadı başka sebeplerden oldu HWG olarak yolumuza devam ediyoruz :D herkese başarılar.

ChrisJ

Yasaklı
Öncelikle merhaba analiz için eline sağlık , Paramparça olmadık onu belirtmek istiyorum biraz sorunlarımız var bu doğru ama sebebi maydanoz ile olan savaştan kaynaklanmadı başka sebeplerden oldu HWG olarak yolumuza devam ediyoruz :D herkese başarılar.

Evet kesinlikle maydonoz savaşı ile alakalı değil başka sorunlar yaşadıgımızdan dolayı böyle bir durum hal aldı ama düzeldi herşey yolumuza devam :) analiz için teşekkürler :)

Öncelikle emeğine sağlık hocam .
Maydanoz klanına haritadan dolayı rastgele girdim ekiple ilk defa oynuyorum tarafsız bir şekilde şunu söyleyebilirim ; Klan içi yönetim ve diplomaside çok iyiler .Operasyon,destek vs başkanın bir mesajı ile çözülüyor .
7-8 senedir oynuyorum şunu diyebilirim ki gördüğüm en iyi ekiplerden birisi buradan öncelikle kendal başkanıma ve yönetime teşekkür ediyorum bize böyle keyifli ve kordineli bir oyun ortamı sundukları için..

Musluk*

Yasaklı
Öncelikle emeğine sağlık hocam .
Maydanoz klanına haritadan dolayı rastgele girdim ekiple ilk defa oynuyorum tarafsız bir şekilde şunu söyleyebilirim ; Klan içi yönetim ve diplomaside çok iyiler .Operasyon,destek vs başkanın bir mesajı ile çözülüyor .
7-8 senedir oynuyorum şunu diyebilirim ki gördüğüm en iyi ekiplerden birisi buradan öncelikle kendal başkanıma ve yönetime teşekkür ediyorum bize böyle keyifli ve kordineli bir oyun ortamı sundukları için..
Ne demek rastgele girdin haritadan…. Ayıp ayıp.

Sosyetik

Milis
Ancak yalnız kalmamak için paramparça ettiği HÜKÜM klanına el verdi.
Öncelikle herkese iyi oyunlar. Umarım hepinizin hali vakti yerindedir.
-Öncelikle Here We Go Again ( HWG ) klanı olarak yönetimden başlayarak her ayrı noktasına kadar değişikliklere gidilmiş ve daha kötü olabileceği bir senaryodan kurtulmuştur.

-Evet öncesinde Maydonoz --klavye bile maydonoz yazarken hata veriyor doğrusu maydanoz :)-- klanı ile 10 gün süren savaşımız olmuştur. Fakat bu savaş silinen Sessiz bölgesinde karşılıklı al-ver yapılarak devam etmiştir. Ve orada Mydo klanı üstün çıkmıştır.
Maydonoz klanını tebrik etmek isterim her biri kaliteli oyuncular. Ama tabiiki daha kalitelileri var fakat bu dünya da değiller :)

-Kankoksun biraz ağır olmuş orda evet :) Önceki dönemde yönetimin kimler ile hangi paktları ne diplomasileri kurduklarını bilmiyorum. Bilmekte istemem. Çünkü yeni bir yönetim, yeni bir duruş, yeni bir jenerasyon olarak geri döndük.

- Malum hızlı bir dünya oluyor. Bugün varız yarın yokuz. Legacy klanına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bir yandan ESL-PARS diğer yandan MAYDONOZ girerken arada kaynadılar. Kimse onların durumuna düşmek istemez.

-Diplomasimiz anlık olarak kapanmıştır. Geçen sürede yapılan diplomasiler hariçtir.

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
HWG

HydRaJr

Kılıç Ustası
Merhaba arkadaşlar, Klasik dünya artık 2 tarafa ayrılmış ve taşlar yerine oturmuş durumda diyebiliriz. Bu tabiki şahsi yorumum. Bence 1 ocak bir dönüm noktasıydı. Özellikle barış modundan sonra klanlar ya geriledi ya daha da güçlendi. Bu sebeple 1 ocaktaki köy sayıları ile günümüz (11 ocak) köy sayıları arasında bir bağlam kurdum. Bu bağlamda gelişmekte olan klanların %kaç seviyede büyüdüğünü anlamaya ve sonuç çıkarmaya çalıştım.

PARS klanı lideri olarka değil de tarafsız yorum yapmaya çalıştığımda;
* LEGACY nin artık dünyaya yavas yavas veda ettiğini görebiliyorum. Köylerini dostu MAYDANOZ klanına toplatmaya çalışırken ESL ve PARS da koparabildiğini koparıyor.
* Eski Hüküm, şimdilerin HWG klanı yıkılmanın eşiğinden döndü. İsim değiştirdiler ve tutunmaya çalışıyorlar. Bizim klan -PARS- ile olan düşmanlıkları da aşikar. Bu durum onları Maydanoz paktına dahil eder.
* Maydanoz klanı ve SQG klanı en çok büyüyen klanlar SQG bir 10 gün daha bu oranda büyürse ESL kadar olacak. Bu da ESL paktını (özellikle PARSI :D ) zora sokar.
* PARS ile SQG arasında akit yapıldı birbirlerine saldırmıyorlar bunu da ekleyelim.

Şimdilerde MAYDANOZ çok güçlü bir klan olarak boy gösteriyor ve dünyayı kapatmaya en büyük aday. Ancak yalnız kalmamak için paramparça ettiği HÜKÜM klanına el verdi. Hüküm klanı bundan sonraki süreçte hayatta kalmak için Maydanoz klanına hizmet edecek gibi duruyor.
Benzer bir durum da SQG klanlarının sürecinde yaşandı. Maydanoz o klanı da hayatta tutacak hamleler yaparak kendi paktına dahil etti. SQG klanı ile ESL arasındaki sürtüşmeler de bu işi kolaylaştırdı.

Neticede dünya bu şekil bir hal aldı.
Ben eğleniyorum. Umarım sataşmaların değil tarafsız yorumların olduğu bir başlık olur :) (burayı yazarken kendim de inanmadım)

Herkese teşekkürler.

az kaldı klanı dağıtma olsa dağıtıcaktım ahahaha eline ağzına sağlık güzel analiz olmuş :) bir tık ağır olmuş ama..

erwl

Okçu
Burdan sonrasını dışardan takip edecez artık ama ben zaten kısa süre içerisinde serverin de tamamlanacağını düşünüyorum. Eğer ki tüm klanların maydonoza karşı birleşmesi gibi bi olay olmazsa (ki olacağını sanmam) kısa süre içerisinde esl kan kaybedip geri düşecektir, oyun ordan Sonrasında rölantiye döner ve kapanır.