Dünyanın Genel Seyri

• Konuyu başlatan Deleted User - 1704733
  • Başlangıç tarihi

aslankilic

Yasaklı
Güzel yazmışsın ama siz de oyun oynamadınız ki Vegas olarak belki iyi bi klansınız iyi arkadaşsınız iyi ekipsinizdir ama bu dünyada barbar almaktan başka birşey yapmadınız.Ama yine diyorum tebrik ederim Vegas ekibini bazen en onurlu harekettir hesap silmek.Oynanan dünyalarda herkes kimin nasıl olduğunu hiç unutmayacak bu dünya kapatanlardan çok karaktersiz insanlarından bahsettirecek heryerde

RuNDeR

Milis
Her şeyden önce rh'cığım boş boş konuşabilirsin. Öncelikle başka klanlardan büyükleri çağırıp masaya oturdunuz zamanında 3 klan kapatacak sözünü verdiniz, ondan sonra herkes size güvendi. Başka bir dünya'da rh nasıldı diye sorsalar buradaki bütün oyuncular için tuğranın bile size diyeceğinin belli olduğunu düşünüyorum. Vegas sizi bir güzel eziyordu tehlike o kadar köy kaybetse bile VEGAS k43ün yarısına geldi ve üstüne k44e giriş yaptı. Oyuncularınız içinde iletişimi olan 3 4 oyuncunuz var ve sözde ''KLAN'' sınız. Siz ne kadar udwden ayrı bir klan olsanız da oyuncuların çoğu aynı, klan ismi farklı nasıl udw kurucusunu yerin dibine soktuysanız. Kendi kurucunuz olan byharbi yusuf beyi de yerin dibine sokup yüzünü yere baktırdınız. Bu orta yaşlı abinizin yüzüme tükürseniz haklısınız, şereflinin zıttını deseniz haklısınız dedirttiniz. Ben abi dediğim oyundan birine bu lafları dedirtmezdim. Her şeyden önce savaşın zorlu olacağını biliyorduk, güzel bir oyun sergileyip oyuna yeni yeni tutunan Tuğra (burada herhangi bir iğneleme yoktur) bile size destek atıyordu ki pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Sura 100 pre basıp adamların 100 saatten attığı desteklere sahip çıkan bir oyuncunuzu görmedim açıkçası, kurucunuzdan basit oyuncularınıza kadar çıtır çıtır odunun yanma sesi olur ya aynı onun gibi ses çıkıyordu sizden. Açıkçası siz bizi 3 ayda silecektiniz ya ben buna gülerim. ben 50 köydeyken ve 50 köye op yaptığında diplomatınız(london eye/king juge) ''udw''deyken 2 köy aldı diye Dclerde böbürleniyordu. :) . Ha yenerdiniz bu bir ihtimal meselesi ama minimum 6 ay dünyayı kitlerdik. Bu da garanti bir olay aslında, Tuğra ve oynamayan isyan/tehlike ekibi saolsun. Yenmek ya da dünyayı kitlemek bize ne katacaktı profilde güzel duran bir başarım ve yanında hak yiyen bir klanı oyunda yenmiş olacaktık. Peki bizden götüreceği neydi? Aramızda bir sürü arkadaş/abi evleniyor ya da evlenmek üzere, bir sürü arkadaş/abi şu an da hayatında önemli donum noktasında. Bunlardan biri de benim. Kusura bakmayın sizin gibi çöp bir klanla savaşmak için bir başarım kazanmaya gerek yoktu ve hayatımızdan geri kalmaya da gerek yoktu. İstediğiniz gibi böbürlenme hakkınız var sonuçta burası boş yada dolu herkesin yazabildiği atıp tutabildiği bir forum. Ne Tuğra, ne İsyan ne de Vegas sizin doğru düzgün bir klan olduğunuzu düşünmüyor sanıyorum. Tuğra oyuncularını hep tebrik ettiğimi söyledim yiğidi öldür hakkını yeme, Maraz isimli oyuncunuzu da canı gönülden tebrik ederim hesabını sadece o oynuyorsa, gerçekten bu kadar baskıya dayanabildi. Şimdi son satıra gelirsek, VEGAS klanı dostlarıyla oyunun zevkini almaya çalışan bir klan, emekle birbirine, birbirinin köylerine sahip çıkan ,sabah işe gideceğim demeden uyandırabildiğin oyuncularla dolu bir klan. VEGAS bu dünyadan dostları için ayrıldı başkasını o hesaplara yerleştirmek istemediği için ayrılma kararı alan ve hep birlikte bırakan bir klan. Yani VEGAS bir kez daha kendi amacını tüm çevresine gösterdiğine inanıyorum. VEGAS'TA HER ZAMAN KASAYA GİREN DOSTLARDIR VE KASA HER ZAMAN KAZANIR, arkadaşlar. Hepinize iyi oyunlar dilerim. Umarım keyif almışsınızdır. :)
254299_o186d.png

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Burda karakter yok şöyle yok boyle diye bos kelimeler yapmayin.Zamanin da yediği kaba tükürenler gelip burda karakter demesin hesap silip gitmişsiniz.hala burda açıklama derdi aglama derdindesiniz işiniz gücünüz reklam başka bisey yok.verdiği sözleri tutmayan sizlersiniz arkamızdan konuşup planlar kurunlarda sizlersiniz (tehlike ve vegas ) kendi elinizde patladı diye mi agliyorsunuz zamanındada dedm elimde deliller mevcut numarada herkes de var başka dunyalar da gene karşılaşırız gene hesap siler gidersiniz hayatta başarılar

theobeorn

Kılıç Ustası
Her şeyden önce rh'cığım boş boş konuşabilirsin. Öncelikle başka klanlardan büyükleri çağırıp masaya oturdunuz zamanında 3 klan kapatacak sözünü verdiniz, ondan sonra herkes size güvendi. Başka bir dünya'da rh nasıldı diye sorsalar buradaki bütün oyuncular için tuğranın bile size diyeceğinin belli olduğunu düşünüyorum. Vegas sizi bir güzel eziyordu tehlike o kadar köy kaybetse bile VEGAS k43ün yarısına geldi ve üstüne k44e giriş yaptı. Oyuncularınız içinde iletişimi olan 3 4 oyuncunuz var ve sözde ''KLAN'' sınız. Siz ne kadar udwden ayrı bir klan olsanız da oyuncuların çoğu aynı, klan ismi farklı nasıl udw kurucusunu yerin dibine soktuysanız. Kendi kurucunuz olan byharbi yusuf beyi de yerin dibine sokup yüzünü yere baktırdınız. Bu orta yaşlı abinizin yüzüme tükürseniz haklısınız, şereflinin zıttını deseniz haklısınız dedirttiniz. Ben abi dediğim oyundan birine bu lafları dedirtmezdim. Her şeyden önce savaşın zorlu olacağını biliyorduk, güzel bir oyun sergileyip oyuna yeni yeni tutunan Tuğra (burada herhangi bir iğneleme yoktur) bile size destek atıyordu ki pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Sura 100 pre basıp adamların 100 saatten attığı desteklere sahip çıkan bir oyuncunuzu görmedim açıkçası, kurucunuzdan basit oyuncularınıza kadar çıtır çıtır odunun yanma sesi olur ya aynı onun gibi ses çıkıyordu sizden. Açıkçası siz bizi 3 ayda silecektiniz ya ben buna gülerim. ben 50 köydeyken ve 50 köye op yaptığında diplomatınız(london eye/king juge) ''udw''deyken 2 köy aldı diye Dclerde böbürleniyordu. :) . Ha yenerdiniz bu bir ihtimal meselesi ama minimum 6 ay dünyayı kitlerdik. Bu da garanti bir olay aslında, Tuğra ve oynamayan isyan/tehlike ekibi saolsun. Yenmek ya da dünyayı kitlemek bize ne katacaktı profilde güzel duran bir başarım ve yanında hak yiyen bir klanı oyunda yenmiş olacaktık. Peki bizden götüreceği neydi? Aramızda bir sürü arkadaş/abi evleniyor ya da evlenmek üzere, bir sürü arkadaş/abi şu an da hayatında önemli donum noktasında. Bunlardan biri de benim. Kusura bakmayın sizin gibi çöp bir klanla savaşmak için bir başarım kazanmaya gerek yoktu ve hayatımızdan geri kalmaya da gerek yoktu. İstediğiniz gibi böbürlenme hakkınız var sonuçta burası boş yada dolu herkesin yazabildiği atıp tutabildiği bir forum. Ne Tuğra, ne İsyan ne de Vegas sizin doğru düzgün bir klan olduğunuzu düşünmüyor sanıyorum. Tuğra oyuncularını hep tebrik ettiğimi söyledim yiğidi öldür hakkını yeme, Maraz isimli oyuncunuzu da canı gönülden tebrik ederim hesabını sadece o oynuyorsa, gerçekten bu kadar baskıya dayanabildi. Şimdi son satıra gelirsek, VEGAS klanı dostlarıyla oyunun zevkini almaya çalışan bir klan, emekle birbirine, birbirinin köylerine sahip çıkan ,sabah işe gideceğim demeden uyandırabildiğin oyuncularla dolu bir klan. VEGAS bu dünyadan dostları için ayrıldı başkasını o hesaplara yerleştirmek istemediği için ayrılma kararı alan ve hep birlikte bırakan bir klan. Yani VEGAS bir kez daha kendi amacını tüm çevresine gösterdiğine inanıyorum. VEGAS'TA HER ZAMAN KASAYA GİREN DOSTLARDIR VE KASA HER ZAMAN KAZANIR, arkadaşlar. Hepinize iyi oyunlar dilerim. Umarım keyif almışsınızdır. :)

ağlayacaksanız oynamasaydık

Zenci 61

Mızrakçı

o kadar boş yapmışsın ki daha boşunu görmedim. 1. biz hiç bir klanı satmadık bizi satmaya çalişan vegasin ipini çektik. 2. isyana sizle savaş olmucak dedik gitti tuğra ile anlaşmaya kalktı anlaşamadı biz anlaştık. 3. bizi 3ayda silecektiniz buna gülerim dedin ya haklısın gülmekte 3 haftada silindiniz bizde buna güldük benim tahminim savaş 4 ile 6 ay arasi sürmesi yönündeydi nasip 20 gün. biz isyanı vururken sizde bizi vurdunuz ya hani biz tehlikenin 2 kritik adamını haritadan silerken siz orda 3 5 pasif avciligi yaptınız. daha ilk girişte 3 hesabınız hesap sildi toplayacak durumunuz kalmadı bahaneler başladı yok evlencez yok barklancaz biz daha okuyoruz muhabetleri daha bu oyunun mantigini bile çözememişin sen sabreden vakti olan kazanır. sabredemediniz vaktiniz yoktu yol aldınız buraya gelip daha fazla ağlayıp sizlanma. kim kimi tokatladı görmüş olduk öyle dc de atıp tutmaya benzemez bu oyun. biz tehlikeyi vururken yukarda hava civa bastın 2 kami yedin wp lerde ağlama seslerin kudusten duyuldu.

Bilal1442

Acemi
Lv Matestik 07.10. tarihinde saat 06:35
tuğra kadar derin olsaydı boğulurduk belki
Bilal1442 07.10. tarihinde saat 06:25
fazla açılma kanka boğulursun dikkat et
Sözlerim dikkate alınmamış yapacak bir şey yok .2 KAMİ 4 MİS EKİBİ hızlı sildi. MARAZ HESABINDAKİ ARKADAŞI TEBRİK EDİYORUM AT ÇEK REİSE SELAM.

Ömerylmz

Kılıç Ustası
Şimdi ben çok fazla konuşmam, çünkü parmaklarımın yorulmasına değecek bir şey yoktu karşımda ancak artık yazma vakti geldi diye düşünüyorum. Şimdi burada harikalar yarattığını, dost kazandığını düşünen değerli rakip klanımız siz dost falan kazanmadınız kardeşim. İçinizde değer verdiğim bazı insanlar var ama onun dışında saygı duyulacak çok fazla oyuncunuz yok, olgunluktan yoksun çocukça köy isimleriyle laf soktuğunuzu zannediyorsunuz ama laf sokmuyor komik duruma düşüyordunuz. Klan kurucuma ağır laflar ettiniz dost kazandık diyorsun, klan üyeme hakaret ettiniz dost kazandık diyorsunuz siz hiçbir şey kazanmadınız aksine az da olsa bir saygısı vardı insanların size onu da kaybettiniz. Dc'de delikanlılık yapıp dünya bitti muhabbetlerine girdiniz yetmezmiş gibi beyni olmayıp fikri olan bazı arkadaşlar dalga geçmeye çalışmıştı ama işin sonu ünlü ozan Volkan Konağın meşhur parçasında ki kesite dönüştü.
Diplomasi dönmeden önce köylere 70'er 80'er k asker koymuşsunuz yetmemiş sınırın 7-8 birim gerisine bile 20'şer k savunma koymuşsunuz, kusura bakmayın arkadaşlar ama öyle bidon'u koy bidon da oynar. 3 klana karşı 1 klanken yediğimiz baskının 1/3'ini bile yemeden hesap silip gittiniz ki en son istediğim şey buydu inanın gitmenizi istemiyordum çünkü oyun boyunca hiç zor görmediniz, görünce vereceğiniz tepkiyi merak ediyordum ki çeşitli bahanelerle hesap silip gitmeniz beni aydınlattı değerli dostlarım. Neyse sözlerimi bitirirken artık gerçek bir LOSER olduğunuzu kabul edip 57.Dünyadan çekildiğiniz gibi 57.Dünyanın formundan da çekilin lütfen, çünkü gerçekten kabak tadı vermeye başladı bu muhabbetleriniz. Herkesi verdiği mücadeleden ötürü tebrik ederim(BİDON'lar hariç), dünyayı kapatacak olan kadim dostumuz RH klanını ve TUĞRA klanını da verdikleri mücadeleden dolayı tekrar tekrar tebrik ederim. Bu arada aşağıda ki parçayı sizlere armağan ediyorum, keyifli dinlemeler..
SAYGILARIMLA
ÖMER FARUK YILMAZ
NİCK NAME: VEGASSPOR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Prototip

Acemi
VEGA$ klanları W başında "kendisinden olmayanları" haksız yere toplama gayretinin, insanların emeklerine kulis yaparak göz dikmelerinin ahını çekmiştir belki

**AsiL**

Baltacı
RH ve TUGRA klanlarını verdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. VEGAS'a da sonraki dünyalarda başarılar.