Dünyanın geleceği ile ilgili tahminlerim.

• Konuyu başlatan DeletedUser67294
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67294

Ziyaretçi
bunlar kişisel tahminlerimdir bi yerlerden bilgi falan almadım. bence asıl curcuna şimdi başlıyor bu zamana kadar olan fragmandı. nop köyleri toplandıktan sonra sinerjinin hedefi tüm kuzey batıyı toplayıp prorespawnlara savaş açmak olacak. sinerji ilk olarak basit rakiplerden başlayacak seht gibi sonra rmlere dadanacak ya klanlarına çağıracaklar ya toplayacaklar. sinerji ekibi zekice oynuyor ve her şeyi yapabilecek seviyedeler bu dünyayı kapatmada şuan favori sinerji bence. özellikle sinerjinin yeni ekibiyle olacak bu. rmler zekice hareket etmeyi düşünürse tüm batıyı birleştirip proyla beraber sinerjiyi bitirir en sonda rm pro savaşı dünyanın kaderini belirler. proların bence dünyayı kapatması imkansız çünkü yetenek olarak diğer klanların gerisindeler. ya sinerji ya rm kapatacak bu dünyayı.

DeletedUser67294

Ziyaretçi
Dogrudur henuz haberiniz yok ama bunlari yapacaksiniz insanlari taniyinca neler olacagini neler dusuneceklerini daha onlar dusunmeden tahmin etmek zor degil. Suan siz nop koylerini toplamaya kafa yoruyorsunuz yapacak bir sey kalmayinca isler degisecek.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Dogrudur henuz haberiniz yok ama bunlari yapacaksiniz insanlari taniyinca neler olacagini neler dusuneceklerini daha onlar dusunmeden tahmin etmek zor degil. Suan siz nop koylerini toplamaya kafa yoruyorsunuz yapacak bir sey kalmayinca isler degisecek.

kardeş sen şu sol üstte HGENERAL miydi neydi o klan başkanı değil miydin sonra sehte girmiştin sözlerini tek tek yalamıştın felan bak bu kapatma işleri felan sana ağır kaçar. Bana da ağır kaçar misal o yüzden bu konu ile ilgili fazla yorum yapma da harita mı koyuyosun ne yapıyosun onu yapmaya devam et :)

DeletedUser67294

Ziyaretçi
kardeş sen şu sol üstte HGENERAL miydi neydi o klan başkanı değil miydin sonra sehte girmiştin sözlerini tek tek yalamıştın felan bak bu kapatma işleri felan sana ağır kaçar. Bana da ağır kaçar misal o yüzden bu konu ile ilgili fazla yorum yapma da harita mı koyuyosun ne yapıyosun onu yapmaya devam et :)
Ben kapatcam demiyorum zaten dunya kapatma bos is kimin ne yapacagini tahmin ediyorum sadece. Tukurdugun yalanir o sikinti degil durumlara ayak uydurmak gerek.

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Ben kapatcam demiyorum zaten dunya kapatma bos is kimin ne yapacagini tahmin ediyorum sadece. Tukurdugun yalanir o sikinti degil durumlara ayak uydurmak gerek.

Seni takdir ettim başkaları gibi ben tükurdüğünü yalayip tükürdugumu yalamam'cılardan değilsin güzel