Dünya Sonu

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
diplomasiyi yapıp dünyaya bu şekilde giren kuruculara ve hiçbir zaman sıkıntı çıkarmayan klan üyelerine teşekkür ederim. sıfır zorlanma ile dünya kapattık diyebilirim. son 3 aydır zaten günde 1 kere girip çıkıyordum.

hasan kardeşimizin de tekrardan başı sağ olsun. ben klan isminden gurur duydum.

Şahsen bunda Pressman ve Myw 'ın birbirlerine olan güveninin etkisi büyük diye düşünüyorum.
Diriliş sınırının üst kısmında ben ve arkadaşlarım, alt kısmında Narcos sınır oyuncuları vardı. Narcos sınır oyuncularına ısrarla onların önündeki köylerden bizim önümüze savunma geldiğini söylüyor ve sürekli raporları atıyorduk. Buna rağmen onlardan ses veya bir reaksiyon alamıyorduk. Biz o arada üst sınırdan yarıp ilerlemeye devam ederken baktık Narcos tarafındaki boş düşman köyleri alınmıyor, bir gece de onları aldık ve alt kıtaya indik. Sonra Narcos sınır oyuncuları Myw'a bizi şikayet etmişler anladığım kadarıyla. Onunla da discordda konuştuk, durumu anlayınca yapıcı davranıp buna göre hareket edince sorun halledilmişti.

Dünyanın kırılma noktasını ise Diriliş'in en aktif adamını iki günde toplamamız olarak görüyorum, sonrasında dağılma aşamasına girdi zaten. Buradan arkadaşlarıma da sitem ediyorum. 24 saatlik bir hackathon yarışması varken ve rahat durun yarışma bitince dalalım dememe rağmen beklemeyip dalmışlardı beni de meşgul etmişlerdi :)

JoG CurcuRaX

Kılıç Ustası
Öncelikle başınız sağolsun vefat eden kardeşimize Allah’tan rahmet kalanlarına sabır diliyorum.
Güzel bi worddu oynadığımız süre zarfında zevkli geçti hem dost hem düşman klandan bir çok güzel insan tanıdık onlardan birinin de kapatan listede olması beni sevindirdi. @O.K.D.

yyildirim

Acemi
Başta klan yöneticileri olmak üzere emeği geçen herkesin eline sağlık. Yönetime olan güven ve adaletli olduklarını bildikleri için NARCOS adına kimsenin listeyi tartışmadığı, dünya başından sonuna kadar dostun ve düşmanın belli olduğu net diplomasi ile oynamak keyifliydi. Özellikle sınır çizgisi hep hatırlanacaktır. Son olarak kapatan klana ECE ismini vererek bu platformda sonsuza dek yaşatmak da çok ince bir davranış. Düşünen arkadaşlara teşekkür ederim.

@DiOny SoS Başınız sağ olsun. Allah sizlere sabır versin.

JoG karaeski

Mızrakçı
Şahsen bunda Pressman ve Myw 'ın birbirlerine olan güveninin etkisi büyük diye düşünüyorum.
Diriliş sınırının üst kısmında ben ve arkadaşlarım, alt kısmında Narcos sınır oyuncuları vardı. Narcos sınır oyuncularına ısrarla onların önündeki köylerden bizim önümüze savunma geldiğini söylüyor ve sürekli raporları atıyorduk. Buna rağmen onlardan ses veya bir reaksiyon alamıyorduk. Biz o arada üst sınırdan yarıp ilerlemeye devam ederken baktık Narcos tarafındaki boş düşman köyleri alınmıyor, bir gece de onları aldık ve alt kıtaya indik. Sonra Narcos sınır oyuncuları Myw'a bizi şikayet etmişler anladığım kadarıyla. Onunla da discordda konuştuk, durumu anlayınca yapıcı davranıp buna göre hareket edince sorun halledilmişti.

Dünyanın kırılma noktasını ise Diriliş'in en aktif adamını iki günde toplamamız olarak görüyorum, sonrasında dağılma aşamasına girdi zaten. Buradan arkadaşlarıma da sitem ediyorum. 24 saatlik bir hackathon yarışması varken ve rahat durun yarışma bitince dalalım dememe rağmen beklemeyip dalmışlardı beni de meşgul etmişlerdi :)

Çok güzel tokatlıyordumda seni :)