Dünya savaşi başladi

• Konuyu başlatan DeletedUser42201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ortalığı hep davos karıştırdı zaten ve o karıştırma ile kaldı :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Aynen öyle :D ama düşünce tarz strateji on numaraydı :D istediğimiz gibi olsaydı

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Neyse sus abi sus :D SiNSer yine w11 konuşuyor olcak bak :D hadi abi selametle ben işe kaçar

bolubjk*

Ağır Atlı
.Golge Stanin doldurusuna geldi onu biliyorum.Bacarmayacagni anladigi an Golgeyle Bizi savasa sokdu

Öncelikle tam olarak yazdıkların anlaşılmıyor Fuat'cım, biraz daha yazdığına özen gösterirsen..
Bu dolduruş ve savaş olayı nedir sen yine ne hayali kuruyosun ben anlamadım ki, ben bilmeden savaşa mı girmişiz sizle ?

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen beyler, sanki savaşı biz başlattık ne oluyor yaw.

DeletedUser21797

Ziyaretçi
Öncelikle tam olarak yazdıkların anlaşılmıyor Fuat'cım, biraz daha yazdığına özen gösterirsen..
Bu dolduruş ve savaş olayı nedir sen yine ne hayali kuruyosun ben anlamadım ki, ben bilmeden savaşa mı girmişiz sizle ?

mehmet abi ben bunları bıldım bılelı o eskı dumrulu getırmeye calısıyorlar neredeyse butun dunyalarda klanları var hepsınıde fuat acıyor ama bosa :D sen takma favorımsınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Garez yazcaktım yanlış oldu .kusura bskma usta tabletten yazıyorum.birde geceyi uyumadım yagma yaptım ondan kafa kötü sen bakma

DeletedUser

Ziyaretçi
askerlerin kesildiydi fuat neyle yaptın yağmayı troll

DeletedUser

Ziyaretçi
İllada resim koydurtacaksın :)
Ben sana başdada dedim sürtüşme olmasın .Bari örnek olalım millete.Sayqılıda savaşmak mümkün

DeletedUser45221

Ziyaretçi
Sayq(G)ılı yazacağına keşke küfür etseydin fuat abi :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben azeriyim o kadar bilmiyorum yani.şunanda yazdığım tablet azerice içi ondan dolayı böyle oluyor.