Dünya savaşi başladi

• Konuyu başlatan DeletedUser42201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Mehmet akillis söylemiştir zaten gel özelden yaz bana bir.. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Akillis forumda(gölge forumunda) bir ara yazmıştı şimdi nerden yazdı bilmiyorum ama sen gel bana özelden msj at :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw w19 de zaten gölgede oynamıyorum ki zaten düşüncene birşey demiyorum değişmesini zaten beklemiyorum zaten :) öyle bir derim yok rahat ol merak etme :)

yazamıyorum zorlanıyorum malum hastanedeyim hala :)

DeletedUser

Ziyaretçi
çünkü hatun'un laptopunu kullanıyorum :) önüme yemek masası ve yatak üzerinde yatıyorum :) bunlar normal durumlar önümde bbc tv açık hem gündemi takip ediyorum hemde ara ara foruma giriyorum daha normal olarak bugün tam kendime geldim.. :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
geçmiş olsun ali az iyileş klana da bekleriz şereflendir bizi bekliyoruz:)

bolubjk*

Ağır Atlı
Neyse mesaj atmıyorsun galiba ben gidiyorum, sen hem gündemi takip et hemde ara ara foruma gir kolay gelsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ünsal şuan tam olarak iyileştiğim söylenemez ama hayatıma idame etmeye çalışıyorum :)

Mehmet attım zaten msjı trip yapma bana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
50 klan toplanmis savas acmis ben hic kimseye gel dumrulla ayni safda ol diye mesaj atmadim atmam da.Bu savasda kimin kazanacagi belli zaten Golge Nereye Dumrul nereye stana gelince gorcez onlarida .Golge Stanin doldurusuna geldi onu biliyorum.Bacarmayacagni anladigi an Golgeyle Bizi savasa sokdu.Cellat desen Takilsinlar yani Hic Bir sey olmaz Onlardan .Geriye kalan su kucuk klanlarda Bos .

1 haftaya Cellat Bizi yikacakmis.Son 6gun yikmazsaniz Klan diyilsiniz ...

JrFly

Dük
50 klan toplanmis savas acmis ben hic kimseye gel dumrulla ayni safda ol diye mesaj atmadim atmam da.Bu savasda kimin kazanacagi belli zaten Golge Nereye Dumrul nereye stana gelince gorcez onlarida .Golge Stanin doldurusuna geldi onu biliyorum.Bacarmayacagni anladigi an Golgeyle Bizi savasa sokdu.Cellat desen Takilsinlar yani Hic Bir sey olmaz Onlardan .Geriye kalan su kucuk klanlarda Bos .

1 haftaya Cellat Bizi yikacakmis.Son 6gun yikmazsaniz Klan diyilsiniz ...

diyilsiniz değilsiniz bu arada sırf benim için bizim klanada savaş açmıssın :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Dünya savaşınızda başarılar dilerim rica etcem sakin kaldığım bu dönemde çok fazla benimde klanımızında üstüne gelme

bismillah, kimsin sen senin üstüne geleyim daha ilk yorumunu görüyorum .
kendin kaşınıyosun bak şimdi alla alla daha önce konuştumu seninle? daha önce mesajlaştık mı ?

olayı kişiselleştiriyorsun sen neyse sende kendi çapında yorum yaptın
iyi oyunlar .)

Klandaşım zaten cevap vermiş ama bende ekleyim dedim çapıma denk bir hale geldiğinde görüşelim doğru söylüyorsun :) yani bi 5-6 yıl vs. geçmesi lazım senin çok çalışman lazım falan filan haydi iyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Sinser serhat'a bile söylemişimdir her zaman diplomaside topu yönetime atarım yönetim ne yapar bilemem :) ama savaşın kaderi nasıl olur bunu zaman belirliyecek...

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Ben ayağıma denk gelen top ile mehmetin üzerine üzerine abana abana şut çekiyorum abi artık :D düşün nasıl dışladım kendimi o işlerden :D

DeletedUser

Ziyaretçi
o diplomasi konuşmalarımı hatırlıyorumda iyi makara gırgır yapıyorduk yaw artık diplomasi yapmıyorum :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
aynen aynen abi :D biz w11 de DAVOS demiş adamlarız :D daha ne olsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hahahaha hatırlatma yaw :) DAVOS ben Uçakta iken kurulmuştu :) dubai havaalanında bakarken bir davos kuruldu bana msj attılar davos kuruldu dedim hayırdır hayırla kaldı zaten :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
:D biz çok fena rest çekerdikde abi gelipte biz size söz verdik ama yönetim değişti artık başınızın çaresine bakın diyenler mi tek 1 diplomasi geçerli olsun derken tüm dünyadaki klanları düşman listesine ekleme durumunun olması mı :D neler neler yani yeri ve zamanı değildi topu zamana atmak lazımdı o zamanlar :D