Dünya Kütüphanesi

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
O hucumun ayıbı :) önce birleşme yapılıyor. Tüm yetkiler yandan atmışta denildi ama aile klanına bile sözünü geçiremedi :) o yüzden hucumun yonetim bitmiş. Buharitada bu kadar oyalanarak ve oyalanmaya devam ederek zaten dünyayı kaybetti :) Rm haritası kapattı, kuzey wespot ayda 500 köy alıyor. Hucum ayda 200 köy alıyor:) Daha alt bölgedeki pasifleri nasıl toplayacak ayrı konu :) feryat alttan vursa yangın yerine döner harita
Sen geçirseydin sözünü bize neden başaramadın bunu ?

Vursun da dönsün aslanım bırak onu da biz düşünelim ya sen raad olsana :D Benim oyalanmak çok umrumda değil zaten dostane bir worlddü mümkün mertebe savaşıyoruz işte bana kalırsa hiç bitmesin arkada tekrar başla tekrar toplayalım meşgale olsun yani boş boş barbar toplamaktan iyidir.
@WelcomeToTheHell sizi bu uşaktan ayrı tutuyorum emeğinize sağlık. Sana zaten bu bölgeye niye geldiğinizi sordum anlam verememiştim biliyorsun, burası bittikten sonra yeni bir roundda bu savaşı devam ettirmek dileğiyle :)
ooo veled gelmiş :) Keşke ağzın kadar oyunculuğunda aktif olsa :) w51 ve w56 dan sonra ilk defa savaş kazanıyor çocuk :) Çok aldırmayın.

IBlue ShadowI

Kılıç Ustası
Seni umursayan olduğunu sanmıyorum ki aile ile konuşma gereği duymamışız :)
E iki üstte ki mesaj da kendin diyorsun aile kabul etmedi diye. Sen gerek duysan ne olucak duymasan ne olucak gerek duyanlar gerekeni yapıyor zaten. Oyuna aile klanını vurmak için geldik diye konuşan ekip vardı sende o ekiptensin herhalde. Ama şuan sağda solda diplomasi için aramadığınız adam kalmamış saolsunlar hepsinden haberim var. Senin vasfın ne ki senin beni umursayıp umursamamanı sorun edeyim. Ama saolsunlar o her gün telefonlarda ağladığınız dostlarım da benim lafımı dikkate alıp gerekeni yaptılar.
Şimdide burda "geri kaldınız, dünyayı kaybettiniz vs vs" diye zügürt tesellisi yapmaya devam et sen.

**Küvet**

Yasaklı
E iki üstte ki mesaj da kendin diyorsun aile kabul etmedi diye. Sen gerek duysan ne olucak duymasan ne olucak gerek duyanlar gerekeni yapıyor zaten. Oyuna aile klanını vurmak için geldik diye konuşan ekip vardı sende o ekiptensin herhalde. Ama şuan sağda solda diplomasi için aramadığınız adam kalmamış saolsunlar hepsinden haberim var. Senin vasfın ne ki senin beni umursayıp umursamamanı sorun edeyim. Ama saolsunlar o her gün telefonlarda ağladığınız dostlarım da benim lafımı dikkate alıp gerekeni yaptılar.
Şimdide burda "geri kaldınız, dünyayı kaybettiniz vs vs" diye zügürt tesellisi yapmaya devam et sen.

kanka sen neden buna cevap verme gereği duydun ki, boşversene takılsın buralarda

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bu gibi kışkırtıcı polemikleri zorlayanlarla onların umduklarının dışında sonuca varılamıyor. Harita da istatisliklerde güncel. Ne nedir, ne değildir söylemlerden ziyade orada görülüyor. Şimdi bunun ne havasını atmak doğru ne de tesellisini yaşamak. Özetle, durum ne ise o herkes istediği gibi düşünebilir.

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
Alınma olmasın ama çalışmayı beğenmedim genel sıralamada ilk ikiden daha aşağı hiç düşmemiş, ilk 25 de 7-8 oyuncusu bulunan bir WSSPNT u kıta 54 de hiç anmamak olmamış. Yani görmemek olmaz bilinçli ise yakışmamış.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Alınma olmasın ama çalışmayı beğenmedim genel sıralamada ilk ikiden daha aşağı hiç düşmemiş, ilk 25 de 7-8 oyuncusu bulunan bir WSSPNT u kıta 54 de hiç anmamak olmamış. Yani görmemek olmaz bilinçli ise yakışmamış.
pardon hangi kısmını beğenmediniz ? anlamak için soruyorum

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
yazdım ya açık bir şekilde, 54. kıtada büyük bir klan var onun analizi geçmemiş sadece o kıtada kuzey var gibi bir yazı yazılmış

Kara-Sultan

Kılıç Ustası
wespont emin abi den bahsediyorum, yani kurulduğu andan itibaren ilk iki den aşağı düşmemiş bir klan varken o kıtada yapılan analizde hiç adı geçmemesi normal mi? bu bakımdan başarısız geldi.

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Yaklaşık 1 ay öne yapılan harita ve analiz bu. Ayrıca diğer klanların aktif savaşları olduğu için analiz kısmında yer bulmuşlardı.
Paylaştığım son posta bakarsanız orada görüceksiniz wespont klanını :)