Dünya haritası

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

La Calin*

Kılıç Ustası
Bu gözler basherin dünya kapattıgını mı görcek :D

Basherin haritasını cok begendim diplomatı hala zekeriya kardeş mi?

Canikkk

Baltacı
Ağlama işine bak amacım şakayla karısık tebrik etmek. Senle sizinle heryerde kapısırım boşa polemiğe girme sayfa kirlenmesin

Sorun yok şaka yapıyor Erdinç de mizaci o :)

Teşekkür ederiz iyi dileklerin için 3 hafta sonra tekrar diplomasiyi geçeceğim:) ben yokken klanın performansı arttı :) :)

Eline emeğine sağlık ama bence harita yapmana gerek yok rün köylerini toplayan karma ekip dünyayı kapatacak gibi duruyor zaten ki buda fazla sürmez diye tahmin ediyorum.

Bobo?

Baltacı
Eline emeğine sağlık ama bence harita yapmana gerek yok rün köylerini toplayan karma ekip dünyayı kapatacak gibi duruyor zaten ki buda fazla sürmez diye tahmin ediyorum.

Böyle bir şey oyuna ve oyunculara büyük saygısızlık olur. Haritadaki diğer oyuncuların da karşı çıkacağını düşünüyorum. Zaman içinde göreceğiz elbette ama sanmıyorum ki olsun.

"KARMA" olursa kim ses çıkarabilirki bunu düşünen onu da düşünmüştür dediğim gibi aktif bir savaş çıkmayacaktır bu saatten sonra haritada böyle kalacaktır

Bobo?

Baltacı
"KARMA" olursa kim ses çıkarabilirki bunu düşünen onu da düşünmüştür dediğim gibi aktif bir savaş çıkmayacaktır bu saatten sonra haritada böyle kalacaktır

Mesela herkes. :D

Ses çıkaramamak ne demek anlam veremedim. 20 kişinin profilinde yazacak diye binlerce oyuncu savaşmadan tamam o zaman kapatın mı diyecek?

Ortaklaşa kapatmak, yakın örnek diye söylüyorum, 60. dünyadaki gibi denk güçteki klanların yenişemeyeceği ve oyuncuların hayatlarını olumsuz etkileyecek durumdayken mantıklı. Danaya girer gibi dünya mı kapatılır? :p

HeaveN27

Acemi
Bu dünyada savaşlar 1/2 gün sürüyor sonra taraflardan bir klanın yarısı karşı tarafa geciyor kalan yarıyı topluyorlar ben bunu 3 klanda gördüm ve bu kural deişmez gibi geliyor bana kimse büyük savaşlar raporlar beklemesin .d.d

Vezir001.

Ağır Atlı
Bu dünyada savaşlar 1/2 gün sürüyor sonra taraflardan bir klanın yarısı karşı tarafa geciyor kalan yarıyı topluyorlar ben bunu 3 klanda gördüm ve bu kural deişmez gibi geliyor bana kimse büyük savaşlar raporlar beklemesin .d.d
Klanımız adına konuşacak olursam,
SECRET - TOW savaşı çaylak koruması kalkmasına müteakip tam 3 ay sürmüştür. Sonradan katıldınız sanırım dünyaya. Bu süreler zarfında bayağı bir oyuncu ve klan silindi çünkü haritadan gözünüzden kaçmıştır belki.

uyznlar

Ağır Atlı
20 kişilik dünyanın haline bak klanlar ekibi fazla bile yapıyor üyeyi 5 filan olması lazım

TheFnL

Kılıç Ustası
Hocam onun harici uzun bir savaş oldu mu,ben geç başladım gözden kaçmış olabilir,garip durumlar biraz