Dünya haritası

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

*Alpagu

Yasaklı
Bu haritada en dişli klan olarak dejavuyu görüyorum. Tabi eskiler bu dünyadaysa. Her an beklenmedik bir yükseliş yapabilirler. Ki zaten merkezden çıkıyorlar arkalarını harita sonuna verdiklerinde onlar için oyun başlayacaktır.
Şah-i de tehlikeli bir rakip ve gördüğüm kadarıyla haritası rahat. Rüzgarı arkalarına alırlarsa kuzeyden kasırga gibi geleceklerdir.
Secret, oyuncu kalitesini ve organizasyonunun nasıl olduğunu bilmiyorum fakat merkezde olmaları onları her bölgede savaşmaya itiyordur muhtemelen. Stresli bir harita. Savaşmayı seven bir klan için ideal.
KöTü, haritası güzel ve rahat gözüküyor ancak kendileri ile ilgili bir fikrim maalesef yok.
Hüküm, başkanının her forumda eleştirildiği klan sanırım. Haritasına bakıldığında uzun bir süre daha bu dünyada olacaklar gibi gözüküyor.
Tow, merkeze yakın bir klan. Secret için söylediklerim Tow içinde geçerli.
Kuralsızlar, birkaç dünyadır gözlemlerime göre iyi organize olan bir klan sanırım. Ancak haritaları stresli.
Tc, hazırlanmış harita değişimine göre köy kazancı nasıl oldu bilmiyorum ama eğer fethederek yapıldıysa oyun ortasını görecektir. Oyun sonunu görebilir mi ? Bence göremezler.
Diğer klanlar ile ilgili hiçbir fikrim yok onların kaderi kendilerine bağlı.
Dünya diplomasilerini bilmiyorum haritaya bakıp kendimce bir analiz yaptım.