Dünya Haritası

• Konuyu başlatan DeletedUser67275
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67262

Ziyaretçi
şöyle bişey hazırladım bayağı karışık oldu ama elimden geldiğince açıklayayım

Merkezde bulunan beyaz renkli klan TheCrew klanları
Kuzeydoğu'daki siyah klan ARROW klanlarıdır.
Merkezde bulunan koyu kırmızı klan AYYLDZ ve AYYTiM klanlarıdır. Yine merkezde kırmızı ile ALARM klanları belirtilmiştir. Renk seçimim için özür dilerim orası çok karışık olmuş.
Güneydoğu'daki koyu mavi klan GM klanlarıdır.
Güneydoğu'daki fıstık yeşili olanlar MEKAN klanı iken yine güneydoğu'da METEOR mor, EX ise pembe ile gösterilmiştir.
Kuzeydoğu'da açık maviler GÖLGE, turkuazlar ise PARANORMAL klanları olup doğu tarafında koyu yeşil ile gösterilen klan LOFA'dır.
Batı tarafındaki kırmızı ile gösterilen klan ÇILGINLAR klanıdır.
Güneybatı'da açık sarı ile gösterilen WiN klanları ve turuncu ile gösterilen KATiL klanları bulunmaktadır.
Gelelim kuzeybatı'ya. Arrow klanlarının hemen orada bulunan T-ARMY klanları mavi ile belirtilmiştir.
Yön olarak 44.kıtanın merkeze yakın tarafında kalan yeşil klan AZ-TC klanlarıdır. Yine o bölgede petrol yeşili ile renk ile belirtilmiş USTA klanları bulunmaktadır
Yön olarak 45.kıtanın merkeze yakın kısmında ADALET klanları sarı renkle belirtilmiş bulunmaktadır.
Yön olarak 55.kıtanın merkeze yakın kısmında gri renkle [Sa]Cr ve [Sa]Sr klanları belirtilmiştir.
Kuzeydoğu'da bulunan kırmızı renkle belirtilmiş klan ise IYI klanlarıdır.

Sanırım bu kadar. Eklememi istediğiniz klan varsa belirtirseniz sevinirim.

DeletedUser66747

Ziyaretçi
şöyle bişey hazırladım bayağı karışık oldu ama elimden geldiğince açıklayayım

Merkezde bulunan beyaz renkli klan TheCrew klanları
Kuzeydoğu'daki siyah klan ARROW klanlarıdır.
Merkezde bulunan koyu kırmızı klan AYYLDZ ve AYYTiM klanlarıdır. Yine merkezde kırmızı ile ALARM klanları belirtilmiştir. Renk seçimim için özür dilerim orası çok karışık olmuş.
Güneydoğu'daki koyu mavi klan GM klanlarıdır.
Güneydoğu'daki fıstık yeşili olanlar MEKAN klanı iken yine güneydoğu'da METEOR mor, EX ise pembe ile gösterilmiştir.
Kuzeydoğu'da açık maviler GÖLGE, turkuazlar ise PARANORMAL klanları olup doğu tarafında koyu yeşil ile gösterilen klan LOFA'dır.
Batı tarafındaki kırmızı ile gösterilen klan ÇILGINLAR klanıdır.
Güneybatı'da açık sarı ile gösterilen WiN klanları ve turuncu ile gösterilen KATiL klanları bulunmaktadır.
Gelelim kuzeybatı'ya. Arrow klanlarının hemen orada bulunan T-ARMY klanları mavi ile belirtilmiştir.
Yön olarak 44.kıtanın merkeze yakın tarafında kalan yeşil klan AZ-TC klanlarıdır. Yine o bölgede petrol yeşili ile renk ile belirtilmiş USTA klanları bulunmaktadır
Yön olarak 45.kıtanın merkeze yakın kısmında ADALET klanları sarı renkle belirtilmiş bulunmaktadır.
Yön olarak 55.kıtanın merkeze yakın kısmında gri renkle [Sa]Cr ve [Sa]Sr klanları belirtilmiştir.
Kuzeydoğu'da bulunan kırmızı renkle belirtilmiş klan ise IYI klanlarıdır.

Sanırım bu kadar. Eklememi istediğiniz klan varsa belirtirseniz sevinirim.
Emeğine sağlık kardeşim..

poxime

Mızrakçı
arrow kuzeydoğu deil batı olmasın :) ordan sonrasını okumadım beynim yanmasın diye sende dikkat et yanık kokusu gelıyor alttan alttan :) ama uğraşmısın gene eline sağlık tabi

DeletedUser67262

Ziyaretçi
arrow kuzeydoğu deil batı olmasın :) ordan sonrasını okumadım beynim yanmasın diye sende dikkat et yanık kokusu gelıyor alttan alttan :) ama uğraşmısın gene eline sağlık tabi

aynen orda bir hata olmuş arrow kuzeybatı olacak zaten haritada bir tek arrow klanı siyahla işaretlendi harita doğru da, açıklarken hatalı yapmışım