Dünya hali kötü:)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kim hak ettiği gibi yaşamış ki hak eden kazanacak :p
Aslında w21'i biz hak ettik kazandık. Neden olmasın :D

DeletedUser42079

Ziyaretçi
Kim hak ettiği gibi yaşamış ki hak eden kazanacak :p
Aslında w21'i biz hak ettik kazandık. Neden olmasın :D

herkes nop için diğer klanları içten parçaladı lark ld muratti winston gibi klanları ortaya çıkardı haketmediği savaşı kazanmamalı diyor.
çok fazla çelişki var....

DeletedUser60632

Ziyaretçi
herkes nop için diğer klanları içten parçaladı lark ld muratti winston gibi klanları ortaya çıkardı haketmediği savaşı kazanmamalı diyor.
çok fazla çelişki var....

çelişki nerede? :D bi ben mi anlamadım çelişkiyi (banned)

anlaşamadık ve bir ekip çıktık, klanımız da 11 kişi yani. niye bu kadar büyüdü olay? kaldı ki ekipteki kimseyle daha önceden bir tanışıklığımız da yok, bu worldde beraber oynuyorduk şimdi daha çok beraber oynuyoruz :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Nop galaksiden ekip çektiği için artık bu dünyayı haketmiyor. Dumrul nd ye yan bakmış zaten. Acemi de kendi içinden ekip çekiyormuş. 35 dünyadır kurulan atsız klanlarının vakti gelmedi mi ?

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Nop galaksiden ekip çektiği için artık bu dünyayı haketmiyor. Dumrul nd ye yan bakmış zaten. Acemi de kendi içinden ekip çekiyormuş. 35 dünyadır kurulan atsız klanlarının vakti gelmedi mi ?

kim kimden ekip çekmiş,sen neyden bahsediyorsun arkadaşım.senin çektiğin ekip nerede ? bana önce bunun açıklamasını yap.

DeletedUser

Ziyaretçi

bolubjk ve ekibinin koylerini galaxy e verin bu iş huzur içinde çözülsün :D

DeletedUser42079

Ziyaretçi
çelişki nerede? :D bi ben mi anlamadım çelişkiyi (banned)

anlaşamadık ve bir ekip çıktık, klanımız da 11 kişi yani. niye bu kadar büyüdü olay? kaldı ki ekipteki kimseyle daha önceden bir tanışıklığımız da yok, bu worldde beraber oynuyorduk şimdi daha çok beraber oynuyoruz :D

olay neden büyüdü acaba ??????

DeletedUser60632

Ziyaretçi
sen önce şunun hesabını ver,neden mete değil teoman değil de SunTzu...bunun hesabını ver,ondan sonra o konuya anlam vereme.

ahahahha :D o isimler alınmamış olsa alırdık wub yoksa biz de biliriz kür şad ı yamtar ı tt2

DeletedUser54896

Ziyaretçi
o zaman anlam verememekte haklısın hocam thumbup

DeletedUser38721

Ziyaretçi
Tebrikler nop ekibine çok kısa bir zamanda dünyayı süpürür.

DeletedUser42079

Ziyaretçi
:))))))))
[video=youtube;yw5FSmOqldc]https://www.youtube.com/watch?v=yw5FSmOqldc[/video]