Dünya hali kötü:)

DeletedUser

Ziyaretçi
en son senin köyleri toplucam yolunu yapıyorum. operasyonları niye sana hazırlatıyom sanıyosun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
atakan, toplayacak free köy kalmadı. kasanlara yetki veriyorum. problemli üyeleri de onlara yönlendiriyom bıksınlar diye :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
"ic ekipleri bölerek savaştan kacıyor (lark -no law=) gibi..."

bunu diyen w34te hangi nickteyse söylesin, ben de savaş ilan etmezsem adam değilim :) aklınız yok fikriniz var, o da fazla geliyor sanırım :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
hayır bi de no law kimdir necidir bilmem, adamlar küfür ederek bizle savaşacaklarını iddia ettiler vs.

şimdi bu sergioo lark ve no law ın aynı el tarafından bölündüğünü söylüyorsa, üzüleceğim tek kişi sergioo olur :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
cümlem gayet açıktı aslında; ama herkes anlayamadı sanırım, neyse sağlık olsun :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
:D yok, trollenmeyecek kadardır oynuyorum şu oyunu zaten dee; hala unss eli değmiş gibi yorumlar gelmesi garip yani :D

kimse klanından ayrılmamalı sanırım, napıyorsunuz üyelerinizi kendinize biat mı ettiriyorsunuz ya da kafalarınız uyuşmadı zorla klanda mı tutuyorsunuz? :D

neyse w34 çok da ilgilendirmiyor beni açıkcası, arkadaşlarım için duruyorum. forumu da takip edecek zamanım yok, herkese başarılar diliyorum :) hak eden kim ise, o kazansın savaşları :)

DeletedUser42079

Ziyaretçi
arkadaş bu kadar mı berbat oldu dünya...

nop dumrul icten parcalamaya calısıyor.........
Sebepsiz banlar atılıyor..........(kim bilmiyorum=)
ic ekipleri bölerek savaştan kacıyor (lark -no law=) gibi...

savaş tan cok tekrar diplomasi oyunları başladı ..

Ayakta gene Rest aynı şekilde duruyor ..

Haksızsınız üstadım savaşta her yol mübahtır. bu oyunu zamanında yapılan diplomasiler kazandırır. iyi niyetti , dürüstlüktü , yok erdemdi derseniz 2 ay da bir yeni açılan dünyada köy büyütmeye başlarsınız. bunları sizi tenzih ederek yapması gerekeni yapamayanların sözleri olarak değerlendiriyorum . Ayrıca NOP un dumrulu parçalamaya çalıştığı falan da yok dumrulun diplomasi trafiği İngilizlerin AB den ayrılma sürecinden daha sancılı hergün yeni bir kriz yaşıyorlar. benim gördüğüm Ağacın yaşken eğildiği durumu dumrul yönetimi bazı ESKİ veya ÇOK BİLMİŞ oyuncularının kafasını kendi içinde ezmediği iyi niyet gösterdiği için çatlak sesler büyüdü şimdi önünü alamıyorlar. (Şahsi görüşümdür ) bu dönem 1 ay kadar diplomasi hamleleriyle geçecek sanırım.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Haksızsınız üstadım savaşta her yol mübahtır. bu oyunu zamanında yapılan diplomasiler kazandırır. iyi niyetti , dürüstlüktü , yok erdemdi derseniz 2 ay da bir yeni açılan dünyada köy büyütmeye başlarsınız. bunları sizi tenzih ederek yapması gerekeni yapamayanların sözleri olarak değerlendiriyorum . Ayrıca NOP un dumrulu parçalamaya çalıştığı falan da yok dumrulun diplomasi trafiği İngilizlerin AB den ayrılma sürecinden daha sancılı hergün yeni bir kriz yaşıyorlar. benim gördüğüm Ağacın yaşken eğildiği durumu dumrul yönetimi bazı ESKİ veya ÇOK BİLMİŞ oyuncularının kafasını kendi içinde ezmediği iyi niyet gösterdiği için çatlak sesler büyüdü şimdi önünü alamıyorlar. (Şahsi görüşümdür ) bu dönem 1 ay kadar diplomasi hamleleriyle geçecek sanırım.

algı yönetimi yapıyorsun.Bazı harfleri büyük yazarak alt metinde gizli mesajlar veriyorsun.

İnanmayın böyle komplo teorilerine arkadaşlar.Gerçekleri görün.