Dünya hali kötü:)

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaş bu kadar mı berbat oldu dünya...

nop dumrul icten parcalamaya calısıyor.........
Sebepsiz banlar atılıyor..........(kim bilmiyorum=)
ic ekipleri bölerek savaştan kacıyor (lark -no law=) gibi...

savaş tan cok tekrar diplomasi oyunları başladı ..

Ayakta gene Rest aynı şekilde duruyor ..

DeletedUser

Ziyaretçi
Nop klaninin icten parcalama gibi bir derdi mi varmış :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ula her klanın icinde parcalamak isteyyen parcalayıcı bir ekibi vardır:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Parçala behçet.

Bu nasıl bir dünyaymış böyle beehuh

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Bence de diplomasi oyunları dönmeye başladı , bakalım zaman neler gösterecek .

DeletedUser

Ziyaretçi
galaxy klanı vakti zamanında parçalanacağı kadar parçalandı. atom haline geldi. artık parçalanma derdi yok :D

bolubjk*

Ağır Atlı
34. dünya için kritik günler galiba, yeni bi düzen kurulacak gibi sanki :) Klan isimleri değişiyor, diplomasilerde bakalım nasıl değişiklikler olacak.

DeletedUser

Ziyaretçi
hep aynı şeyler, diş geçiremiyen klanlar kendine koca arama telaşına düşüyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kimseyi zan altında bırakmadım isim vermedim, entryi gören üstüne alınan alınsın. Savaşırsın kaybedersen tebrik eder gidersin. Saçma sapan işler peşinde koşmazsın kimseye gebe kalmazsın bu kadar basit.

Bi kere özeleştiri yapması gerekiyor klanların. Bir klanın duruşu olacak, vizyonu olacak, bir öyle bi böyle anlayamıyoruz kim ne yapıyor ne yapmayı hedefliyor, nedir yani altı üstü bir oyun kaybedince dünyanın sonu olmuyor, yapamadık olmadı tebrik ederiz der gidersin bunu yaptık yapanlar var, edepli klanlar edepli oyunculardı onlar ama görüyorum ki tr klanları eskisi gibi değil artık. Ha şunu da söylemeden geçmeyim tüm klanlar için değil bu sözlerim, belli başlı isimler zaten onlar kendini biliyor laflar yerine gidiyor, umarım kendinize çeki düzen verirsiniz.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Ben de seninle aynı fikirdeyim zaten lakin geniş çaplı cümleler kurup herkesi aynı kefeye koyduğun için o tepkiyi verdim. Yoksa fikirlerin güzel thumbup

DeletedUser45265

Ziyaretçi
sametin oyuna hala daha devam etme nedeni benim oyunda olmayışım.ben oynasaydım 2.-3. haftada bırakırdı bence galaxy klanı bana 100-200 pre borçlu.