Dünya Gerçekleri

SungurAlp

Markiz
Yok yok ben daha uzaga tükürürüm. Yahu sen nereden kaçtın böyle sidik mi yarıştırıyorsun. Azıcık dilinin kemiği elinin gerğisi olsun da arada sevelim seni.

hadi iyi geceler sana,sana dediğin şeyler hakkında resimlerle kanıtlarla konulup cevap verildiği halde tekrar tekrar bahsedip duruyuorsun,git başka yerde tartışma ortamı ara,geliyorsun buraya ileri geri konuşup iftira atıyorsun,hadi başka kapıya,konu kapanmıştır gerekli cevaplar verilmiştir.

DeletedUser50604

Ziyaretçi
hadi iyi geceler sana,sana dediğin şeyler hakkında resimlerle kanıtlarla konulup cevap verildiği halde tekrar tekrar bahsedip duruyuorsun,git başka yerde tartışma ortamı ara,geliyorsun buraya ileri geri konuşup iftira atıyorsun,hadi başka kapıya,konu kapanmıştır gerekli cevaplar verilmiştir.
Hala post kasmaya boş konuşmaya devam. Allah akıl fikir versin.

Seni insan yerine koyup empati yaptım, Sen kendini ilah mı sanıyorsun da adımı ağzına alıyorsun diyorsun, Farklı gezegenlerdeyiz sanırım. Bizim gezegene gelince haber ver ekstra detaylı konuşalım. Köy adımı istediğim gibi koyarım kim gelirse gelsin bi güzel savunmalarını kestim. İçin cız etmiştir farkındayım. Fakat Türkçenin azizliği ya nereye çekersen oraya yerleşir. Seni hedep alsam kim almadım, almam, alamam Yengeye yazardım Yengemize yerine. Empati yapıp profilimde açıklama yazdım yanlış anlaşılma olmasın diye. Sonra telefonunu aldıgın arkadaşım aradı bu cuntaci senin numaranı istiyor vereyim mi dedi ver tabi ki dedim yanlış anlaşılma olmasın diye.

Yani şimdi sirf banlatmak için eline koz geçti ve degerlendirdin. Fırsatcısın diye sana kızacak değilim. Ama aldıysan numarayı ara bi ne var ne yok de arada. Benim seninle ve senin aile fertlerınle ne işim olur ki sana yazayım ona selam buna selam diye. Yazsam yazsam klanındaki elemanlara(nickleriyle) selam yazarım senin üzerinden hedef alacaksam. Burada siz ve bazı oyuncularınız benim şahsıma hakaretler edemezsiniz.Benim size yapmadığım gibi. Sizin oyun anlayışınızı biliyorum ve sizin kadar cirkefliğe inmem mümkün değildir. Buraya dipnot olarak ekleyim de dursun.

Yani benim gibi iyi, hoşgörülü, dürüst ve adaletli birini bile cıldırtıyorsunuz Buna Son verin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tartışmalarda haksız çıkıp altta kalınca adımı kullanmışsın, demek baya sıkıştın ki buna gerek duydun.
"Seni insan yerine koyup empati yaptım, Sen kendini ilah mı sanıyorsun da adımı ağzına alıyorsun diyorsun, Farklı gezegenlerdeyiz sanırım. Bizim gezegene gelince haber ver ekstra detaylı konuşalım"

Bu nasıl uslup, sen ne şirin bişeysin.İsmimi kullanmanı istemedim sıkışınca. kamyon arkası laflarına bak.Arabesk kokutmuşsun burayı.

"Köy adımı istediğim gibi koyarım kim gelirse gelsin bi güzel savunmalarını kestim. İçin cız etmiştir farkındayım. Fakat Türkçenin azizliği ya nereye çekersen oraya yerleşir. Seni hedep alsam kim almadım, almam, alamam Yengeye yazardım Yengemize yerine. Empati yapıp profilimde açıklama yazdım yanlış anlaşılma olmasın diye. Sonra telefonunu aldıgın arkadaşım aradı bu cuntaci senin numaranı istiyor vereyim mi dedi ver tabi ki dedim yanlış anlaşılma olmasın diye."

Köy adını istediğin gibi koyamayacağını gördün.Olmuyormuş demi.He savunma kısmına gelince cız değil tın bile etmedi.Ben oyundayım sen değilsin.O kestiğin askerin katlarını bastım harcadım sonra bi daha bastım. Tabi bilemezsin sen oyunda değildin unutmuşum.
Profilinde yazman gerçekten güzeldi.,samimiyim. Hatta hata yapmış çocuk dedim.Ama ben seni köy ismini değiştirdiğin beş dakika içinde şikayet etmiştim bile.
Yazmayacaksın her aklına geleni bu kadar basit.Telefonla o yönetici ile konuştum adınıda unuttum.Bak sana abi diyorum diyen biriydi.İyi niyetli bi çocuktu.He seni aramamam seni haklı felan çıkarmıyo. ilk mesajda dediğim gibi ben yazdırmadım o köy ismini sen kendi ellerinle zevkle yazdın.e bi sonucu olacaktı oyunda karşılığı bunun.olmasa adalet olmazdı.Konuşmayı etmedim tercih öyle işte.napalım koca koca adamlar ben onu kast etmedim yok ettin, vay ben şöyle delikanlıyım böyle delikanlıyım bunlarımı konuşalım. Korkup çekindiğimi felan sanma ikimizde kasımpaşa canavarı değiliz.

"Yani şimdi sirf banlatmak için eline koz geçti ve degerlendirdin. Fırsatcısın diye sana kızacak değilim. Ama aldıysan numarayı ara bi ne var ne yok de arada. Benim seninle ve senin aile fertlerınle ne işim olur ki sana yazayım ona selam buna selam diye. Yazsam yazsam klanındaki elemanlara(nickleriyle) selam yazarım senin üzerinden hedef alacaksam. Burada siz ve bazı oyuncularınız benim şahsıma hakaretler edemezsiniz.Benim size yapmadığım gibi. Sizin oyun anlayışınızı biliyorum ve sizin kadar cirkefliğe inmem mümkün değildir. Buraya dipnot olarak ekleyim de dursun"

Aslında ban yemediğini oyunu bıraktığını düşünüyodum, ciddiyim.öğreneli 1 hafta oldu.ama dediğim gibi hemen şikayet ettim çünkü ederim.oyunun bi klası olmalı.beni kızdıracak başka bi cümle olmalıydı.üzecek değil.Görünen o ki hata yapmışsın.Ama yok aramadı yok fırsatçı felan...

Haklı değilsin, suçlu da değilsin. gaza geldin nere gider nere gitmez diyip yazdın.o yüzden pek şey yapmıyorum.farklı düşünsem zaten bu tonda bi konuşmam olmazdı.

Oyuna gelince zaten hepimizin ortak noktası bu oyun.Kaybedeceksiniz zaten sende biliyosun bunu..

SungurAlp

Markiz
Hala post kasmaya boş konuşmaya devam. Allah akıl fikir versin.

ne o,o kanıtlı cevaplarımızı yazınca sana boş konuşma ve post kasmak mı oldu? ben boş yaptığıma inanmadığım için sorun yok başkasının düişüncesi ilgilendirmez,gereksiz yere tartışma oluşturmaya çalışıyorsun.Bunu söylemekte boş konuşma dimi

Dudaayev

Milis
Hadi aslanım kumda oynayın siz, başka dünyalarda karşımıza terbiye, edep öğrendikten sonra gelin

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yeni fark ettiğim dünya gerçeği : Bu dünyanın en balon ve en ağlak oyuncusu "Orbiondur"

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Bizi hesap silmekle tehdit ediyor :(

Fake çıktığınız anda hesap sileceğiz diyor. Korkudan fake atamıyoruz :(
Sahi isyanı bitirdiniz. Stalker ve Tuğra ile diplomasiniz ne şu an? Herhangi bir savaşta var mısınız yoksa şimdilik sakin sakin ilerliyor musunuz

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sahi isyanı bitirdiniz. Stalker ve Tuğra ile diplomasiniz ne şu an? Herhangi bir savaşta var mısınız yoksa şimdilik sakin sakin ilerliyor musunuz

Yönümüz belli ama ismini vermek istemiyorum (Şakşak > oribon) bazı arkadaşlar hesap siler diye korktuğumuzdan hamle yapamıyoruz :(