Dünya Gerçekleri

DeletedUser54004

Ziyaretçi
bu oyunun en sevmediğim yanı sanırım diğer oyunlara göre çok fazla iletişim gerektirmesidir. Normalde asla yüzüne bile bakmayacağım tipler yanına yandaş bulup kendini bir cacık sanıyor bir de üzerine gelip artistlik yapıyor. Tuğra ile en baştan sona tüm iletişimi ben sürdürdüm, çoğunuz 2 kelimeyi yanyana getiremeyen, ne konuştuğunu bilmeyen insanlarsınız. Kimse size k54 te rr köylerini size bırakacağız demedi, en içinizde kalan kıta ortasındakileri vereceğim dedim ve verdim. K54 ten köy alınmayacak diye defalarca uyarmama rağmen alınan köylerin iade edilmesi için sözümde durdum bir kısmını savaş açacağınızı bildiğim halde söz verdiğim için verdim. Köylerin iş yapmamasının sebebi zaten alınan barbar köylerinin iade edilmesi yüzündendir, k54 de barbar dışında köy almadık. Vegas ile beraber ortak plan yapıp bize dost görünüp iki yüzlü davrandığınızı hepimiz bildiğimiz halde somut adım atılana kadar sözümüzde durduk. Savaşın açıldığı güne kadar 25-30 civarı köy iade edildi. Siz sözünüzün eri olmadığınız için 3 kere iletişimde olduğum yöneticiniz değişti; işine gelmeyen sözünde duramayan geri kaçtı yenisi geldi. Enes, Yavuz abi ve en sonda da eyüp(cemhan1) geldi ve hepsine söylediğim aynı şeydi. Burada diğer klanlar da bilir ben hepsine dedim ki gerekirse 2 cephe ile savaşır 2 sini de yeneriz ama sözümüz var ve yorulmak istemiyoruz. Neticede tuğra vegasın çözülmesiyle tutuştu ve savaşı açtı 2 cepheyle de savaştık. Biri bitti, diğeri de gidecek.

STALKER MODE ON!

Profilinize yazdığınız kamyon arkası sözlerle değil, verdiğiniz sözleri tutmanızla adam olursunuz.

husus

Kılıç Ustası
machiavelli'nin prens'ini okuduktan sonra öğrenilen bilgi oyunda kullanılmayacaksa ne anlamı kaldı bu oyunu oynamanın abiler

not: tarkovski'yi severiz

Yav he he yedim bende benim bölgemi bana anlatıyorsun o işler öyle değil işte. o bir tane cuntaci arkadaşınız var köy ismini üzerine aldı şikayet etti ya da ettirtildi. Telefon numaramı aldı milletten arasaydı ozmn medem o kadar delikanlı arar adam derki sen hayırdır bana benim aileme böyle böyle diyorsun deseydi. bizde durumu açıklardık kendine ait hiçbir aile yapısına ve bireyine hakaretimiz olmaz diye. Bu kadar harbisiniz cünkü sağdan soldan telefonumu alabilirsiniz arayamadıktan sonra acizsiniz benim gözümde. Siz aldıgını köyler 60 köyü geçince millet dayanamadı oyuncu aldı birde biz k64 k65 ile ilgili bir antlaşma yapmadık. sineye çektiğimiz şeyleri pişirip pişirip önümüze servis etmeyin.

Olay basit Tugra diplomatı bana rr klanalrı köylerini stalker bölgesine taşıyacak bizim kıtadaki köyleri bize bırakıcak. Bu durumda kabul ettim. Sonradan kıvırmasyonlar evirmesyonlar çevirmesyonlar beni baglamaz. Enese dedim 1 hafta istediler 10 gün veriyorum 10. günün sonunda rr ye vururum dedim. ama insanlık yapıp vurmadım. Tek hatam ve o da oradan insanlık yapmamdı. Vurup savaşıp geçicektik.mevzulara. Bu arada benden Köy listeleri mevcut hala resimler birşey ifade etmiyor rakamaların yanında. rr 5 klan kurdu stalker 8-9 klan, sen yukarıdan takibini iyi yapamışsın anlaşılan.

Hep bahaneler üreten yönetiminiz sağolsun, Onlarla görüş bu konuyu. Gören de sizi sütten cıkmış ak kaşık sanır. Biz Yapmışız ihlalleri öyle mi :) sen hangi dünyadasın acaba? Çok merak ettim.
Ne diyorsun sen. Hala adımı ağzına alıyorsun utanmadan sıkılmadan bir de. Sanki ben köy adımı öyle koydum. Zorla tuttum elinden ben yazdırdım.
Rakibi kızdırmak için bizde köy isimleri koyardık ama sen maksadını aştın.kızdırma amaçlı binlerce cümle kurabilirdin saçma sapan şeyler yazdın. Demek ki böylesin en fazla bu çıkıyo senden.

Arayacaktım sıktım dişimi aramadım. Bi yönetici ile konuştum boşver dedim kendi kendi kendime.

Ben şikayet ettim bu arada, kimsenin aklına ihtiyacım yok.

erkan baba

Kılıç Ustası
Herkes kendi kafasına göre konuşabilir bizim adamlığımızı sorgulamak buradaki 2 tane adama kalmadı.Verilen sözleri biz tuttuk alınmıcak denilen köyler peş peşe alınırsa herşey mübahtır biz vegas değiliz silip gidelim toplanırsak gideriz.Burada boş muhabbete gerek yok herkes savaşını versin olması gereken bir savaştı şuandada savaşıyoruz.

Kitamizda bulunan 2 klani bunyenize katin sonra soz tuttuk diyin en basit ornek bu :) kanit koy.ben koyarim ? Senin uzerine 3 farkli diplomat degisti sirf bi onceki sozunde duramayacagi icin.Tutarsiz celiskili ve kendi icinizde savas halinde bulunan klansiniz.world basindan beri vegasla iletisimdesiniz arkadan vurma planiniz mevcut.isyanla worlde baslamanizdan belli.Hala gelmis verilen sozu tuttuk diyorsunuz :) Sa atip backdoor denemissiniz daha ne olsun

Worlde daha baslarken 1 gun oncesinden guneydogu diye belirttik.ve hepiniz ona gore map konumlamasi aldiniz.rahat gelismek adina bize uzak cephe sectiniz.1 ekip yakin yerlestirip arkasina sahiyi aldiniz.ustune o ekip rahat gelissin diye kitamizdan 2 klani bunyeye katip yemlediniz.vegas ne zaman diplomasiye gelse ayni gece sizde geldiniz.dc toplantisinda anlasma baglandiktan 2 saat sonra tiran sizi dcye geliyor ve salağa yatip gormezden gelmemizi bekliyorsunuz.boyle acik verirseniz bizde onlem aliriz.isyan revenge i bunyeye kattigi vakit zaten hersey su yuzune cikti.isyan-tugra-sahi/vegas ve bati kanadinda vegasi guvencede tutan nwo.worlde direk boyle girip suanki duruma dusmek :)

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Biz yaptık ulan biz çıldırttın artık, Bu dünyanın ağası da biziz marabası da canımız marabalık yapıp herkesle savaşmak istedi ondan böyle şeyler yaptık,
Savaş açan sen ağlayan sen ağlayacaksan açmasaydın...

Biz yaptık paşalar gibi 2.5 katımız köy sayısına sahip düşman edindik eze eze de yendik sıra sizin cephede şimdi...

vegas sizden kat kat iyiydi bu arada biz onlara yoğunlaşmışken arkada hiç bir halt da yapamadınız ansızın savaş açmanıza rağmen, Şimdi de kendi aranızda ayrıştınız tuğra klanını sadece bu dünyadan değil oyun genelinden siliyoruz resmen ahahahsjd
Saygıdeğer birkaç kişinin hatrına yazmayım dedim zorla yazdırdın. Yazmışken iyice anlaman için tekrar edeyim Stalker nasıl isterse öyle olur öyle de oldu tamam mı?

Boş yapmana gerek yok bak şuan seni kâlâ alıp yazıyorum verdiğim değere yazık etme, yöneticlerinizin duyarsızlığından dolayı savaş acıldı. Arkadan sinsice bir plan yok ha savaş acıcagımız zaman diger klanlarla da konuşabiliriz bunun gizlisi saklısı olmaz zaten sistem böyle.

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Kitamizda bulunan 2 klani bunyenize katin sonra soz tuttuk diyin en basit ornek bu :) kanit koy.ben koyarim ? Senin uzerine 3 farkli diplomat degisti sirf bi onceki sozunde duramayacagi icin.Tutarsiz celiskili ve kendi icinizde savas halinde bulunan klansiniz.world basindan beri vegasla iletisimdesiniz arkadan vurma planiniz mevcut.isyanla worlde baslamanizdan belli.Hala gelmis verilen sozu tuttuk diyorsunuz :) Sa atip backdoor denemissiniz daha ne olsun

Worlde daha baslarken 1 gun oncesinden guneydogu diye belirttik.ve hepiniz ona gore map konumlamasi aldiniz.rahat gelismek adina bize uzak cephe sectiniz.1 ekip yakin yerlestirip arkasina sahiyi aldiniz.ustune o ekip rahat gelissin diye kitamizdan 2 klani bunyeye katip yemlediniz.vegas ne zaman diplomasiye gelse ayni gece sizde geldiniz.dc toplantisinda anlasma baglandiktan 2 saat sonra tiran sizi dcye geliyor ve salağa yatip gormezden gelmemizi bekliyorsunuz.boyle acik verirseniz bizde onlem aliriz.isyan revenge i bunyeye kattigi vakit zaten hersey su yuzune cikti.isyan-tugra-sahi/vegas ve bati kanadinda vegasi guvencede tutan nwo.worlde direk boyle girip suanki duruma dusmek :)

1. klan dediğin evet benim bölgemde olan bir klan sizle hiç bir muzakeremiz olmadıgında oynayan oyuncuları klana ben kattım. Oynayan oyunu bilen efendi oyuncuyu neden kaybedeyim kazanmak varken?
2. wow klanını ben kurdurdum, yönetimine karışmadım, bölgedeki fazlalıkları temizlesin aktif oyuncu varsa bünyesine katsın diye.

Diplomatlar değişmedi siz anlamsızca tutarsızca söylemlere devam ettiğiniz için karşınızdaki büyükleriniz bunaldı. Bir büyügünüz diger büyügünüze pasladı durumu.

Ben size dedim böyle bir diplomasiyi asla kabul etmezdim.

Bana söylenen RR klanalrı köylerini stalker kıtasına k55 e taşıyacak k54 teki köyleri devredecek. 1 hafta muhdet istendi verdim. Sonra bir değişiklik yok barbar köy almalar başladı akabinde köy takasları. vs vs sacma sapan işler uyardık adamlarını almaya devam etti kusura bakmayın orayıda biz yönetmeyelim artık adamlarınıza laf geciremiyorsanız o sizin probleminiz. ikinci husus özellikle barbar alan oyuncualrınız vardı cezasını kesmeniz gerektiği yerde köy alımlarına devam ettiler.

RR klanları bizim ekibimiz dediniz. Madem sizin ekibiniz neden k54 te başladılar yani mantıklımı sizce? Oyunu bilmeyen oyuncularla çevrili rr klanı himayenize aldınız. Amenna dedik. Fakat Alınan köylerin geri iadesindeki agırlık ve başıboşluk klan yönetimizi husursuz etti, bireysel bir karar alınmadı neticede. Ben gelsem sizin k55 te köy toplasam aynı muameleyi yapacagınızdan adım gibi eminim. Onun için bu konuda zararlı cıkarsın.

herhangi bir klan, 30 klanlada iletişime geçer 1 klanla da emre de hasan da dcmize geldi, mehmet nefretdoluda geldi. bundan dogal birşey yok. digitimi sizin klana geldi biz birşey dedik mi? ortak klan kuruldu geldi yine birşey dedik mi?

Biz bilmiyormuyuz neyin ne oldugunu. Cevirdiğiniz planları? Çok uyanıkmış gibi davranmanıza gerek yok. Karşınızdaki büyükleriniz size terbiyesizlik yapmıyor ama siz nasıl saygılı davaranacagınızı unutmayın yeter.

DeletedUser50604

Ziyaretçi
bu oyunun en sevmediğim yanı sanırım diğer oyunlara göre çok fazla iletişim gerektirmesidir. Normalde asla yüzüne bile bakmayacağım tipler yanına yandaş bulup kendini bir cacık sanıyor bir de üzerine gelip artistlik yapıyor. Tuğra ile en baştan sona tüm iletişimi ben sürdürdüm, çoğunuz 2 kelimeyi yanyana getiremeyen, ne konuştuğunu bilmeyen insanlarsınız. Kimse size k54 te rr köylerini size bırakacağız demedi, en içinizde kalan kıta ortasındakileri vereceğim dedim ve verdim. K54 ten köy alınmayacak diye defalarca uyarmama rağmen alınan köylerin iade edilmesi için sözümde durdum bir kısmını savaş açacağınızı bildiğim halde söz verdiğim için verdim. Köylerin iş yapmamasının sebebi zaten alınan barbar köylerinin iade edilmesi yüzündendir, k54 de barbar dışında köy almadık. Vegas ile beraber ortak plan yapıp bize dost görünüp iki yüzlü davrandığınızı hepimiz bildiğimiz halde somut adım atılana kadar sözümüzde durduk. Savaşın açıldığı güne kadar 25-30 civarı köy iade edildi. Siz sözünüzün eri olmadığınız için 3 kere iletişimde olduğum yöneticiniz değişti; işine gelmeyen sözünde duramayan geri kaçtı yenisi geldi. Enes, Yavuz abi ve en sonda da eyüp(cemhan1) geldi ve hepsine söylediğim aynı şeydi. Burada diğer klanlar da bilir ben hepsine dedim ki gerekirse 2 cephe ile savaşır 2 sini de yeneriz ama sözümüz var ve yorulmak istemiyoruz. Neticede tuğra vegasın çözülmesiyle tutuştu ve savaşı açtı 2 cepheyle de savaştık. Biri bitti, diğeri de gidecek.

STALKER MODE ON!

Profilinize yazdığınız kamyon arkası sözlerle değil, verdiğiniz sözleri tutmanızla adam olursunuz.

Çok güldüm nasıl bir dünyan var hayranlıkla izliyorum ve dahi izleyeceğim. Efendi gibi geldik dedik köy alınıyor alan oyunculara mudahale et almasınlar. Israrla ısrarla K54 ten köy alındı. Bunların iadesini istedik yogunum işlerim var desler fln 3 haftada toplam 25 köy verebildin, bir oyuncuyla beraber. Senden başka kimse yokmu klanda senin yükünü hafifletecek? Bekletmeyecek şekilde görev paylaşımı yapsaydınız şimdi bugün bu konuları konuşuyor olmazdık. Hatayı kendinizde arayın önce. Sana liste attım dedin ki rr oyuncuları var içlerinde eyvallah dedik gene liste yaptım üç aşağı beş yukarı 90 köy alınmış ve artıyordu. şimdi soruyorum bir büyüğün olarak bana samimi cevap ver tugra klanı k55 te 90 köy alsa ve 50 köyü de takaslasa ne düşünürsün? Savaşa hazırlık mı dikkatsizlik mi?

Netice olarak biz dostluktan yana olduk daim olarak bu dostluga zeval getiren stalkerdi bizde gereken görüşmeleri dogal oalrak yaptık. Aynı pozisyonda sizin de yapacagınız şekilde. oyun için öyle bu oyunun nelerini sevip sevmediğin kimleri muhattap alıp almayacagın beni baglamaz. Ben klanım adına, Seni de klanın adına muhattap alıp iletişime geçtim. Yani Sizin oyuncularınız kadar kayrılan oyuncu göremedik biz bu worldde sineye çektik. Multi desen gani gani, Program dersen Yagma botları programları, Fake Script botları eklentileri Her birşey mevcut hala nasıl kayrılıyorsunuz o da ayrı bir konu. neyse ki uzaklaştırdı adminleriniz..

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Ne diyorsun sen. Hala adımı ağzına alıyorsun utanmadan sıkılmadan bir de. Sanki ben köy adımı öyle koydum. Zorla tuttum elinden ben yazdırdım.
Rakibi kızdırmak için bizde köy isimleri koyardık ama sen maksadını aştın.kızdırma amaçlı binlerce cümle kurabilirdin saçma sapan şeyler yazdın. Demek ki böylesin en fazla bu çıkıyo senden.

Arayacaktım sıktım dişimi aramadım. Bi yönetici ile konuştum boşver dedim kendi kendi kendime.

Ben şikayet ettim bu arada, kimsenin aklına ihtiyacım yok.

Seni insan yerine koyup empati yaptım, Sen kendini ilah mı sanıyorsun da adımı ağzına alıyorsun diyorsun, Farklı gezegenlerdeyiz sanırım. Bizim gezegene gelince haber ver ekstra detaylı konuşalım. Köy adımı istediğim gibi koyarım kim gelirse gelsin bi güzel savunmalarını kestim. İçin cız etmiştir farkındayım. Fakat Türkçenin azizliği ya nereye çekersen oraya yerleşir. Seni hedep alsam kim almadım, almam, alamam Yengeye yazardım Yengemize yerine. Empati yapıp profilimde açıklama yazdım yanlış anlaşılma olmasın diye. Sonra telefonunu aldıgın arkadaşım aradı bu cuntaci senin numaranı istiyor vereyim mi dedi ver tabi ki dedim yanlış anlaşılma olmasın diye.

Yani şimdi sirf banlatmak için eline koz geçti ve degerlendirdin. Fırsatcısın diye sana kızacak değilim. Ama aldıysan numarayı ara bi ne var ne yok de arada. Benim seninle ve senin aile fertlerınle ne işim olur ki sana yazayım ona selam buna selam diye. Yazsam yazsam klanındaki elemanlara(nickleriyle) selam yazarım senin üzerinden hedef alacaksam. Burada siz ve bazı oyuncularınız benim şahsıma hakaretler edemezsiniz.Benim size yapmadığım gibi. Sizin oyun anlayışınızı biliyorum ve sizin kadar cirkefliğe inmem mümkün değildir. Buraya dipnot olarak ekleyim de dursun.

Yani benim gibi iyi, hoşgörülü, dürüst ve adaletli birini bile cıldırtıyorsunuz Buna Son verin.