Dünya Gerçekleri

Pikacuu37

Hafif Atlı
Savaş başlarken başarılar iyi olan kazansın kaybetmeye başlayınca saman altı su işleri...

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Saman altından su yürüten dediğide kendi sınırlarımız içinde oyuncularımızın aldığı barbar köyler :) k55 ve k65e doğru kendi sınırlarınız içinde barbar toplayanda sizdiniz.

Arada diplomasi varken 1 ay önceden Stalkera vurma tarihini belirleyen kimlerdi. Vegasla savaşırken 2. cepheyi kaldıramaz diyip arada sa varken bize posta koymaya çalışan çakallar kimlerdi :) ki o bazı çakallar beni klanınıza alın Tuğrayı Şahiyi vurucam diyor şuan :D

Saldırmazlık Antlaşmaları iki veya birden cok klana uygulanabilir ve bu anlaşmalar genelde iki klanın karlışıklı kural, sınır, istek ve arzularına göre şekillenerek mutabakat saglandıgında gercekleşir. Stalker klanı ve Tuğra Klanı belirlenmiş bölgelere hakim olan klanlar anlaşma gereğince sa yapılan klanların alanlarına girmeyeceklerdi. Yani Stakler K54 e Tugra klanlarıda K55 e girmeyecekti. Ama siz 120-140 köy ile tüm wordlerin rekorunu kırdınız neyden bahsediyorsun. Hal böyle iken SA mı kalır akıl var mantık var ya acemisin ya saf taklidi yapıyorsun, anlam veremedim!!!

Stalker Yönetimi, Tugra K55 girmiş köy almışta 3-5 köyün hesabını soruyor, Adama sorarlar sen ortalama 130 köyün hesabını verebiliyormusun diye!!!

SungurAlp

Markiz
3-5 köy mü :D:D sizin aldığınızında haddi hesabı yoktuda neyse,ikincisi o bölgeden bilerek alınma yoktu sürekli bazı oyuncular ısrarla aldı,bir süre sonra azaldı bitti ve köyler iade edildi zaten.Ayrıca Vegas savaşı varken ve vegasın köy sayısı fazlayken size niye yönelelim,size S.a yerine savaş açardık vegasla savaş yerine.İade yapıldı ayrıca bunlar diplomaside karşılıklı halledilebilecek şeylerki halledildide,savaş açmak isteyen taraf sadece bahane kullanır diplomasi ile halletmek yerine.

Benim garibime giden biz S.A yaptık Vegas a savaş açtık neden Tuğrada hani savaş oyunu bu ya öyle 1.5 ay bekledi savaşsız,neyi bekledi,madem bizle savaşacaktınız niye S.A yaptınız direk savaş açsaydınız,tabi teke tek zor olurdu savaşta,sınıra yavaş yavaş oturmaya başladınız,tek tek takip ediyordum sizi,çaktırmadan def çekmeler oluyordu,hatta aramızda s.a varken ortada bir şey yokken oyuncunuz bi arkadaşa bayramda diye tehdit etmişti.Hatta bizimle Dc de anlaştıktan hemen arkasına Tiran (tiran diye hatırlıyorum) dc nize gelmişti niyeyse.. çok ilginç.. Vegas dağılma aşamasına gelincede bayram değil bayramdan erkene aldınız savaşı mecbur :) Uamania o konuları geçeli çok oldu,dünyada oynuyorsan savaşına bak,zevk alalım,bazı arkadaşlarda profilci olmuş,Vegastada çok gördük bunları :D:D

R U Z N A R K

Baltacı
Saldırmazlık Antlaşmaları iki veya birden cok klana uygulanabilir ve bu anlaşmalar genelde iki klanın karlışıklı kural, sınır, istek ve arzularına göre şekillenerek mutabakat saglandıgında gercekleşir. Stalker klanı ve Tuğra Klanı belirlenmiş bölgelere hakim olan klanlar anlaşma gereğince sa yapılan klanların alanlarına girmeyeceklerdi. Yani Stakler K54 e Tugra klanlarıda K55 e girmeyecekti. Ama siz 120-140 köy ile tüm wordlerin rekorunu kırdınız neyden bahsediyorsun. Hal böyle iken SA mı kalır akıl var mantık var ya acemisin ya saf taklidi yapıyorsun, anlam veremedim!!!

Stalker Yönetimi, Tugra K55 girmiş köy almışta 3-5 köyün hesabını soruyor, Adama sorarlar sen ortalama 130 köyün hesabını verebiliyormusun diye!!!

Acemi olup olmadığımı sıralama, yendiğin saldıranlara, yendiğin savunmalara, başarı sıralamasına, oyuncu dosyamdan fethettiğim köylere bakarak anlayabilirsin :)

16.03 Tarihli harita. Alttaki açık mavi RR klanıdır. Lacivertler Stalker.
16.03.2019.png

1 ay 16.04 sonra RR stalkra katıldıktan sonraki görüntüdür. Üst bölgede de oyuncular dahil oldu ve birkaç barbar alınmış. 2 haritada da Tuğra-Şahi yayılımı k55 de sabit gözüküyor.
16.04.2019.png

1 aydan daha fazla 21.05 tarihli harita. Stalker sabit ancak Tuğra ve Şahinin k55 ve k56 ya girişini görüyorsunuz. Bizim oyuncularımız sadece kendi sınır içlerinde barbar almış görüntüde de 150 tane köy olmadığı belli. Ancak Tuğra ve Şahinin k55-k56 da sınırı itişini görüyorsunuz :)
21.05.2019.png

Bana acemice sallamasyon laflarla gelme. Koy kanıtlarını ortaya tartışalım. Asıl ihlalleri yapan sizsiniz. Bizim aldığımız barbarlar savaş açmak için bahaneydi ki o barbarlar size geri veriliyordu.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Sinser ve ekibi dünyayı kapattı. Şimdiden hayırlı olsun. Diğer klanlar free şekilde ağlayabilir.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ya adam belki rüyasını anlatıyor
Belki hayalini anlatıyor
Belki benden beklentisini anlatıyor

Neden karışıyorsunuz :D ebedi rakibim ördek çetesinin lideri ne güzel konuşmuş işte :))

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ya adam belki rüyasını anlatıyor
Belki hayalini anlatıyor
Belki benden beklentisini anlatıyor

Neden karışıyorsunuz :D ebedi rakibim ördek çetesinin lideri ne güzel konuşmuş işte :))

arkadaşlar sana ne forumda ne de haritada rakip olamıyorlar :D önce bunu kabullenmeleri lazım :D
ayrıca söylediğimde ciddiyim. içinizde ayrışmazsanız olay bitmiş

DeletedUser50604

Ziyaretçi
3-5 köy mü :D:D sizin aldığınızında haddi hesabı yoktuda neyse,ikincisi o bölgeden bilerek alınma yoktu sürekli bazı oyuncular ısrarla aldı,bir süre sonra azaldı bitti ve köyler iade edildi zaten.Ayrıca Vegas savaşı varken ve vegasın köy sayısı fazlayken size niye yönelelim,size S.a yerine savaş açardık vegasla savaş yerine.İade yapıldı ayrıca bunlar diplomaside karşılıklı halledilebilecek şeylerki halledildide,savaş açmak isteyen taraf sadece bahane kullanır diplomasi ile halletmek yerine.

Benim garibime giden biz S.A yaptık Vegas a savaş açtık neden Tuğrada hani savaş oyunu bu ya öyle 1.5 ay bekledi savaşsız,neyi bekledi,madem bizle savaşacaktınız niye S.A yaptınız direk savaş açsaydınız,tabi teke tek zor olurdu savaşta,sınıra yavaş yavaş oturmaya başladınız,tek tek takip ediyordum sizi,çaktırmadan def çekmeler oluyordu,hatta aramızda s.a varken ortada bir şey yokken oyuncunuz bi arkadaşa bayramda diye tehdit etmişti.Hatta bizimle Dc de anlaştıktan hemen arkasına Tiran (tiran diye hatırlıyorum) dc nize gelmişti niyeyse.. çok ilginç.. Vegas dağılma aşamasına gelincede bayram değil bayramdan erkene aldınız savaşı mecbur :) Uamania o konuları geçeli çok oldu,dünyada oynuyorsan savaşına bak,zevk alalım,bazı arkadaşlarda profilci olmuş,Vegastada çok gördük bunları :D:D

Köyler iade edildi halledi di mi güldürme beni. 25 köy verdiniz içlerinden 5 tanesi is yapar digerleri çerez. bide oyuncu trasfer ettik. onu sayma oda enteresan. hadi kaldı 100 köy nereye verdiniz biz göremedik. tiran miran farketmez digitimini rahat rahat sizin klanalra girdi cıktı vegasa klanalrına girdi çıktı saga sola girdi cıktı, tiran neden dc me giremesin. gizli saklınız mı vardıda klan kurup digitimini aldınız siz hayırdır, derler adama. Oynuyorum ya da oynamıyorum farkedecek çok birşey yok. Siz sadece sinsice oynuyorsunuz. 200 tane multinizle savunma atın, kamileyin anca başka birşey yok.

Ben baştan beri karşıydı rr leri toplayacaktım. enes diplomasi kurdu olay bu bu dedi peki dedik. stalker de dostlarımız var onları kırmayalım diye. Sonra bir baktık mevzu farklı ısrarla k54 ten köy almalar vermemeler. oyalama taktikleri, 3 haftada 25 köy verebildiniz halbuki 3 haftada 70 köy topladınız.. Olayin içindemisin dışındamısın bilmem. araştırmadan yazma. Zararlı çıkarsın.

sizin aldığınızında haddi hesabı yoktuda neyse

demişsin biz almadık siz anlaşmaya riyayet etmeyince ipler koptuı acık ve net.
Bir klan 1.5 - 2 ay sallanıp ti ye alınmaz. Biz karşımzıdaki arkadaşlaradam adamdır, efendidir, delikanlıdır dedik sallamaz yapmaz dedikce yaptınız ısrarla yaptınız.. Kusura bakmayın böyle bir durum bizim karakterimizde yok. Sizin karakteriniz insanlıgınız nasıl kaldırdı bu durumu hala anlamış değilim, Anlamakta istemiyorum.

Esen kalın.

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Acemi olup olmadığımı sıralama, yendiğin saldıranlara, yendiğin savunmalara, başarı sıralamasına, oyuncu dosyamdan fethettiğim köylere bakarak anlayabilirsin :)

16.03 Tarihli harita. Alttaki açık mavi RR klanıdır. Lacivertler Stalker.
7714 adlı eklentiyi görüntüle

1 ay 16.04 sonra RR stalkra katıldıktan sonraki görüntüdür. Üst bölgede de oyuncular dahil oldu ve birkaç barbar alınmış. 2 haritada da Tuğra-Şahi yayılımı k55 de sabit gözüküyor.
7715 adlı eklentiyi görüntüle

1 aydan daha fazla 21.05 tarihli harita. Stalker sabit ancak Tuğra ve Şahinin k55 ve k56 ya girişini görüyorsunuz. Bizim oyuncularımız sadece kendi sınır içlerinde barbar almış görüntüde de 150 tane köy olmadığı belli. Ancak Tuğra ve Şahinin k55-k56 da sınırı itişini görüyorsunuz :)
7716 adlı eklentiyi görüntüle

Bana acemice sallamasyon laflarla gelme. Koy kanıtlarını ortaya tartışalım. Asıl ihlalleri yapan sizsiniz. Bizim aldığımız barbarlar savaş açmak için bahaneydi ki o barbarlar size geri veriliyordu.

Yav he he yedim bende benim bölgemi bana anlatıyorsun o işler öyle değil işte. o bir tane cuntaci arkadaşınız var köy ismini üzerine aldı şikayet etti ya da ettirtildi. Telefon numaramı aldı milletten arasaydı ozmn medem o kadar delikanlı arar adam derki sen hayırdır bana benim aileme böyle böyle diyorsun deseydi. bizde durumu açıklardık kendine ait hiçbir aile yapısına ve bireyine hakaretimiz olmaz diye. Bu kadar harbisiniz cünkü sağdan soldan telefonumu alabilirsiniz arayamadıktan sonra acizsiniz benim gözümde. Siz aldıgını köyler 60 köyü geçince millet dayanamadı oyuncu aldı birde biz k64 k65 ile ilgili bir antlaşma yapmadık. sineye çektiğimiz şeyleri pişirip pişirip önümüze servis etmeyin.

Olay basit Tugra diplomatı bana rr klanalrı köylerini stalker bölgesine taşıyacak bizim kıtadaki köyleri bize bırakıcak. Bu durumda kabul ettim. Sonradan kıvırmasyonlar evirmesyonlar çevirmesyonlar beni baglamaz. Enese dedim 1 hafta istediler 10 gün veriyorum 10. günün sonunda rr ye vururum dedim. ama insanlık yapıp vurmadım. Tek hatam ve o da oradan insanlık yapmamdı. Vurup savaşıp geçicektik.mevzulara. Bu arada benden Köy listeleri mevcut hala resimler birşey ifade etmiyor rakamaların yanında. rr 5 klan kurdu stalker 8-9 klan, sen yukarıdan takibini iyi yapamışsın anlaşılan.

Hep bahaneler üreten yönetiminiz sağolsun, Onlarla görüş bu konuyu. Gören de sizi sütten cıkmış ak kaşık sanır. Biz Yapmışız ihlalleri öyle mi :) sen hangi dünyadasın acaba? Çok merak ettim.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Ulan be bu Stalker ne kadar şerefsiz karaktersiz bir klanmıs kaybeden suçlayıp gidiyor. Ben oyunun başında oynadım belli bir süre vegasin içine kadar gitmiştik günde 4 defa fake mesajı geliyordu. Ve düzenli olarak tuğra kıtasından köy almak yasak alınanlar geri verilcek mesajı geliyordu. Kimse demiyor ulan bu kadar yavaş dunyada bu Stalker nasıl bu kadar hızlı bir şekilde ilerliyor diye zaten kesim puanlarida herşeyi açıklıyor aslında fazla laf anlatmaya gerek yok bu kadar yavaş dunyada bu kadar hızlı bir klan büyüyorsa demek ki rakipleri acemi kaybedince de işte suçlayıp kacmalar

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Hahaha.. Şahıs terbiyesizliğine bile kılıf olmuş.. Ağlayın lan gözyaşlarınız kuruyana kadar ağlayın .. Herkes melek şu oyunda bi stalker kötü zaten..

W A R D A D D Y

Baltacı
Yav he he yedim bende benim bölgemi bana anlatıyorsun o işler öyle değil işte. o bir tane cuntaci arkadaşınız var köy ismini üzerine aldı şikayet etti ya da ettirtildi. Telefon numaramı aldı milletten arasaydı ozmn medem o kadar delikanlı arar adam derki sen hayırdır bana benim aileme böyle böyle diyorsun deseydi. bizde durumu açıklardık kendine ait hiçbir aile yapısına ve bireyine hakaretimiz olmaz diye. Bu kadar harbisiniz cünkü sağdan soldan telefonumu alabilirsiniz arayamadıktan sonra acizsiniz benim gözümde. Siz aldıgını köyler 60 köyü geçince millet dayanamadı oyuncu aldı birde biz k64 k65 ile ilgili bir antlaşma yapmadık. sineye çektiğimiz şeyleri pişirip pişirip önümüze servis etmeyin.

Olay basit Tugra diplomatı bana rr klanalrı köylerini stalker bölgesine taşıyacak bizim kıtadaki köyleri bize bırakıcak. Bu durumda kabul ettim. Sonradan kıvırmasyonlar evirmesyonlar çevirmesyonlar beni baglamaz. Enese dedim 1 hafta istediler 10 gün veriyorum 10. günün sonunda rr ye vururum dedim. ama insanlık yapıp vurmadım. Tek hatam ve o da oradan insanlık yapmamdı. Vurup savaşıp geçicektik.mevzulara. Bu arada benden Köy listeleri mevcut hala resimler birşey ifade etmiyor rakamaların yanında. rr 5 klan kurdu stalker 8-9 klan, sen yukarıdan takibini iyi yapamışsın anlaşılan.

Hep bahaneler üreten yönetiminiz sağolsun, Onlarla görüş bu konuyu. Gören de sizi sütten cıkmış ak kaşık sanır. Biz Yapmışız ihlalleri öyle mi :) sen hangi dünyadasın acaba? Çok merak ettim.

Biz yaptık ulan biz çıldırttın artık, Bu dünyanın ağası da biziz marabası da canımız marabalık yapıp herkesle savaşmak istedi ondan böyle şeyler yaptık,
Savaş açan sen ağlayan sen ağlayacaksan açmasaydın...

Biz yaptık paşalar gibi 2.5 katımız köy sayısına sahip düşman edindik eze eze de yendik sıra sizin cephede şimdi...

vegas sizden kat kat iyiydi bu arada biz onlara yoğunlaşmışken arkada hiç bir halt da yapamadınız ansızın savaş açmanıza rağmen, Şimdi de kendi aranızda ayrıştınız tuğra klanını sadece bu dünyadan değil oyun genelinden siliyoruz resmen ahahahsjd
Saygıdeğer birkaç kişinin hatrına yazmayım dedim zorla yazdırdın. Yazmışken iyice anlaman için tekrar edeyim Stalker nasıl isterse öyle olur öyle de oldu tamam mı?

Tugra:tiran benim amca oglumdu zaten tabi gircek dc ye sizden 2 saat sonra.tabi stalker salak bunu gordukten sonra size yerlesmeniz icin koyleri vericek pitir pitir :)

Cidden beceriksizliginizi su yuzune cikartip kendinizi rezil etmeyi birakin.sirf ana ekibiniz rahat yerlessin diye 2 klan kendinize takviye ettiniz adamlar bunu fark edince ortada kaldi.ustune yetmez gibi dogu kanadindan koy alip k65 te aliriz diye bizi salak yerine koyan sacma salak oyunlar cevirdiniz.daha en basindan vegasla iletisimde olsugunuz bariz belliydi biz vegasi tehtid gorduk ve savasi onlara actik.tehtid degilsiniz.3 lu paktnz dagildi.her zamanki gibi diger sa miz olan klanada coktan yanasmak icin cabalamissinizdir.omurgasiz klan her daim ayni kalir.biz son koyumuze dek stalker olarak kaldik kalacaz.suan tatil modundayiz tadini cikartin

R U Z N A R K

Baltacı

Senin bölgeni bilale anlatır gibi haritalarla herkese anlattım. Sen anlayamadıysan problem büyük :)

Cuntacının konuyla ne alakası var? Güldürdün :))))

1 ay önceden bayram barışında bizi vurmak için karar aldınız. Bütün bölgeyi temizleyip bize vuracaktınız. Artist artist konuşmalara başladınız. K55 ve k65 e savaş hazırlığı için sarktınız. Üstüne bu köyleri almak için baskı kurdunuz. Bide 25 köyün 5i iş yapar diyor. Barbar köyden ne bekliyordun :D

Stalkerda salakya o köylerin hepsini bi anda teslim edip cephede ki gücünü zayıflatacak :)

Az az vererek oyaladık sizi. Vegas erken çözülünce erken savaşa girmek zorunda kaldınız. Bayram barışında bize ağır darbe vuracaktınız. Biz vegası dağıtan op.u yaptık. Bütün planlarınız alt üst oldu :)

Ekibimi tekrardan tebrik ederim.