Dünya Gerçekleri

hd1903

Mızrakçı
Ben her zaman oyunu oyun olarak görürüm eğlenmeme , zaman gecirmeme bakarım . Oyun için kolay kolay kalp kırmam tanımadığım bı kişiye küfür etmem . Oyundur telefonu bilgisayarı elinden bırakınca biter bu kadar basit

Ters konuşmadığınız, abicilik oynamadığınız bir tane postunuz yok gelmiş burada rol yapıyorsun hala :)

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Ters konuşmadığınız, abicilik oynamadığınız bir tane postunuz yok gelmiş burada rol yapıyorsun hala :)
Ben kime abicilik yapmışım? Artı olarak bu forumda benim yazdığım mesajların hepsini oku bı çoğu dalga geçmek için yazılmıştir ciddi ciddi karsilik veriyo senin abilerin de demekki yaraları var . Ben en başından beri diyorum eğleniyorum diye şimdi boş yapma oyununa bak

DeletedUser69207

Ziyaretçi
Furki isyanın ortasında duvara yaslanıp ahkam keseceğine sınıra gelseydin de bi tozunu attırsaydım ya senin :D Ama merak etme sırtını dayadığın o duvarı da delip geçeceğiz :)

DeletedUser50604

Ziyaretçi
Tuğra pişman mı olmuş Stalkerı arkadan vurmaya çalıştıkları için?
bir yanlışı düzelteyim sa varken tugra sınırından hatta rr bölgesinden köy alın diyen sizin yöneticiniz. biz sordugumuzda da haberim yok uyarıyorum diyen aynı kişi. Enesin bana dediği şey şu rr klan oyuncuları stalkere katılacak köylerini kendi kıtalarına taşıyacak, sizin kıtadaki köyleri bize teslim edecek, şeklindeydi bende tamam ozmn madem böyle olacak onay verdim. farklı bir anlaşma oldugunu bilsem asla ve kata kabul etmezdim. Boş konuşmaya devam edebilir bazı arkadaşlar. Bilip bilmeden yorum yapmayı çok severlen cünkü. arkadan vuran belli 100 kere uyarmamıza ragmen köy almaya devam eden stalker ve rr oyuncularının listeleri bende mevcuttur. dost ya da düşman saman altından su yürüten ilk stalkerdi, aç gözlü olan da stalkerdi. şimdi dönüp bana sütten çıkmış ak kaşık taklidi yapmayın, üzerinize uymuyor.

R U Z N A R K

Baltacı
bir yanlışı düzelteyim sa varken tugra sınırından hatta rr bölgesinden köy alın diyen sizin yöneticiniz. biz sordugumuzda da haberim yok uyarıyorum diyen aynı kişi. Enesin bana dediği şey şu rr klan oyuncuları stalkere katılacak köylerini kendi kıtalarına taşıyacak, sizin kıtadaki köyleri bize teslim edecek, şeklindeydi bende tamam ozmn madem böyle olacak onay verdim. farklı bir anlaşma oldugunu bilsem asla ve kata kabul etmezdim. Boş konuşmaya devam edebilir bazı arkadaşlar. Bilip bilmeden yorum yapmayı çok severlen cünkü. arkadan vuran belli 100 kere uyarmamıza ragmen köy almaya devam eden stalker ve rr oyuncularının listeleri bende mevcuttur. dost ya da düşman saman altından su yürüten ilk stalkerdi, aç gözlü olan da stalkerdi. şimdi dönüp bana sütten çıkmış ak kaşık taklidi yapmayın, üzerinize uymuyor.

Saman altından su yürüten dediğide kendi sınırlarımız içinde oyuncularımızın aldığı barbar köyler :) k55 ve k65e doğru kendi sınırlarınız içinde barbar toplayanda sizdiniz.

Arada diplomasi varken 1 ay önceden Stalkera vurma tarihini belirleyen kimlerdi. Vegasla savaşırken 2. cepheyi kaldıramaz diyip arada sa varken bize posta koymaya çalışan çakallar kimlerdi :) ki o bazı çakallar beni klanınıza alın Tuğrayı Şahiyi vurucam diyor şuan :D

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Savaşın sonuna doğru aldığın 2 3 barbar köyünü adam yerine koyup kami sallamamı beklemiyorsun herhalde :D
Barbari demiyroum eulradan almıştım sanırım bı sinir koyu bide alt sınırda da vardı koyum sürekli durtuşuyoduk ordakilerle

Denklem

Mızrakçı

Faruk klan forumunda bi konu acmisti, hatirliyorum belki ayni olay olmayabilir ama "alinan koy kayipsiz geri verilecek" dedigini net olarak hatirliyorum, bosuna olayi eselemenin anlami yok, ne guzel savasiyoruz iste tadini cikaralim :rolleyes:

Saman altından su yürüten dediğide kendi sınırlarımız içinde oyuncularımızın aldığı barbar köyler :) k55 ve k65e doğru kendi sınırlarınız içinde barbar toplayanda sizdiniz.

Arada diplomasi varken 1 ay önceden Stalkera vurma tarihini belirleyen kimlerdi. Vegasla savaşırken 2. cepheyi kaldıramaz diyip arada sa varken bize posta koymaya çalışan çakallar kimlerdi :) ki o bazı çakallar beni klanınıza alın Tuğrayı Şahiyi vurucam diyor şuan :D

Bunu da gayet iyi hatirliyorum, forum paylasiyorduk iki gun icinde dusman olduk savas basladi o_O
Ama egri oturup dogru konusalim, tugra olmasaydi ben kesin hesabi silerdim, haritada dusman kalmamisti, ya iki gunde bi girip altin para basacaktik ya da hesap silecektik, ben silerdim.

Simdi zevkle oynuyoruz iste, tugra ya tesekkur borcluyum :)