Dünya Diplomasileri

**BayRam**

Ağır Atlı
Bizim toplumumuz da bu tarz samimiyetler genellikle suistimal edilmeye müsaittir. Gönüllü de olsak şirketi temsil ettiğimizin bilincinde olması gerektiği tarzda bir yaklaşım sağlamaya çalışıyoruz. Belki sen şahit olmadın ama genel olarak bu dengeyi iyi koruduğumuza inanıyorum. :)

Biraz sakin olmanı öneririm. :D

Kaile aldigina sevindim :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Yalnızbaron: oyundan mesaj atayım matrax gibi özel mesajda konuşmaya çalışayım forumda da böyle şeyler yazayım cool gibi görüneyim. :)

Estergom : Oyunda bir şey yapamaz , sadece lafta eser diyeceğim oda esmez sadece ağlar günün her saati sulu gözlerle bulabilirsiniz. Bugüne kadar bir cümle ezberleyebilmiştir , ''General bizi arkadan vurdu '' .

Post kasma peşinde olduğunun insanlar farkına varmamıştır , sürekli Generali bahane ederek post atma ve tanınma derdindedir .

PARS Estergon

Ağır Atlı
Estergom : Oyunda bir şey yapamaz , sadece lafta eser diyeceğim oda esmez sadece ağlar günün her saati sulu gözlerle bulabilirsiniz. Bugüne kadar bir cümle ezberleyebilmiştir , ''General bizi arkadan vurdu '' .

Post kasma peşinde olduğunun insanlar farkına varmamıştır , sürekli Generali bahane ederek post atma ve tanınma derdindedir .
Oyunda engelledim buradan da engelliyim, yallah matraxa destek kasmaya hadi :)
Oyunda anlaşma yolu arayıp buradan da kendini cool göstermeye çalışan matrax'ın yan charı :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Oyunda engelledim buradan da engelliyim, yallah matraxa destek kasmaya hadi :)
Oyunda anlaşma yolu arayıp buradan da kendini cool göstermeye çalışan matrax'ın yan charı :)

Seninle anlaşmaya mı geldim , sen kimsin hadsiz senin çapın mı , kalkıp sana diplomasi için anlaşma yolu arayayım , bugüne kadar hiç kimseye ne mesaj atmışımdır müttefiğimiz olun diye ne de mesaj atmışımdır savaşalım diye herkese yokuş bizim alemde merak etme.

Uza şimdi ağlak , bir laf söylemeden önce de iki kere düşün ki rezil olmayasın .

tunahan5566

Casus
Seninle anlaşmaya mı geldim , sen kimsin hadsiz senin çapın mı , kalkıp sana diplomasi için anlaşma yolu arayayım , bugüne kadar hiç kimseye ne mesaj atmışımdır müttefiğimiz olun diye ne de mesaj atmışımdır savaşalım diye herkese yokuş bizim alemde merak etme.

Uza şimdi ağlak , bir laf söylemeden önce de iki kere düşün ki rezil olmayasın .

Matrax böyle demiyor :D