Dünya Diplomasileri

**BayRam**

Ağır Atlı
Her şeyi maddiyat olarak gören insanların mutlu olma ihtimalleri oldukça zayıftır. :)
Yanlış anlamazsan bir şey soracağım sana :) samimiyetten sen diyorum yanlış anlaşılmasın :D hani gönüllüsünüz eyvallah hizmet ediyorsunuz nedense bana genellikle kendinizi kasıyormuşsunuz gibi geliyor neden?.Bana sen diye hitap edebilirsin.:D

Paratoner41

Kılıç Ustası
ya bizim diplomatları diğer klanlara elçi olarak gönderiyoruz fakat kazığa oturtup geri gönderiyorlar.. hani elçiye zeval olmazdıı?! @Tibelda bu duruma nasıl bir öneriniz olabilirr??

Tibelda

Emekli Görevli
Yanlış anlamazsan bir şey soracağım sana :) samimiyetten sen diyorum yanlış anlaşılmasın :D hani gönüllüsünüz eyvallah hizmet ediyorsunuz nedense bana genellikle kendinizi kasıyormuşsunuz gibi geliyor neden?.Bana sen diye hitap edebilirsin.:D

Bizim toplumumuz da bu tarz samimiyetler genellikle suistimal edilmeye müsaittir. Gönüllü de olsak şirketi temsil ettiğimizin bilincinde olması gerektiği tarzda bir yaklaşım sağlamaya çalışıyoruz. Belki sen şahit olmadın ama genel olarak bu dengeyi iyi koruduğumuza inanıyorum. :)

ya bizim diplomatları diğer klanlara elçi olarak gönderiyoruz fakat kazığa oturtup geri gönderiyorlar.. hani elçiye zeval olmazdıı?! @Tibelda bu duruma nasıl bir öneriniz olabilirr??

Biraz sakin olmanı öneririm. :D