dünya ayarlarının anket şeklinde seçilmesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

FARAZA

Markiz
1-İstediği özellik olsun diye multi açıp oy kullanacak adamlar tanıyorum :D
2-Birde burda 2 tane aile klanı birleşse direk özellikleri kendi seçebilir.
3-Ve eminim onun istediği oldu vs diye seçim sonucunda bile laf atanlar vs olacaktır

Olsa güzel olur ama sanmıyorum daha o kıvamda değiliz :D

*Alpagu

Yasaklı
1-İstediği özellik olsun diye multi açıp oy kullanacak adamlar tanıyorum :D
2-Birde burda 2 tane aile klanı birleşse direk özellikleri kendi seçebilir.
3-Ve eminim onun istediği oldu vs diye seçim sonucunda bile laf atanlar vs olacaktır

Olsa güzel olur ama sanmıyorum daha o kıvamda değiliz :D
Eskidendi o tek ekip oynama işleri ben hala adapte olamadım şuan ki oyun stillerine

HyperionX

Kılıç Ustası
%90 gelir bence seçim şansını oyunculara bırakmak daha çok gelir sağlar bakalım bellı olur 10-15 güne :)

HyperionX

Kılıç Ustası
Temel olarak, her zaman topluluğu olabildiğince dahil etmekle ilgileniyoruz ve mümkün olduğunda sizi dahil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz demiş yönetici kaçarı yok olur :)

Tibelda

Emekli Görevli
Diğer ülke topluluklarının, açılacak dünyalarla ilgili geri bildirim almak için farklı tasarrufları olabilir. Bizde birçok nedenden bunun olacağını pek sanmıyorum. Eğer böyle bir geri bildirim yada öneriye ihtiyaç duyulursa gerekli konu açılır ve tüm oyuncularımıza duyurusu yapılır.

FARAZA

Markiz
Diğer ülke topluluklarının, açılacak dünyalarla ilgili geri bildirim almak için farklı tasarrufları olabilir. Bizde birçok nedenden bunun olacağını pek sanmıyorum. Eğer böyle bir geri bildirim yada öneriye ihtiyaç duyulursa gerekli konu açılır ve tüm oyuncularımıza duyurusu yapılır.
Ben aynısını dedim nasıl tanıyorum topluluğu be :D

Paratoner41

Kılıç Ustası
arkadaşlar dediğiniz gibi ise, biz Türkler neden böyleyizz.

''Avrupa bizi sevmiyor...''

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
"Dünya Ayarları" ile ilgili anket tarafımızdan arzulanan bir yöntem değildir. Bu yüzden ülkemizde uygulanmamaktadır. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.