Dünya Şekli

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
Selamlar arkadaşlar yıllardır oyunumuzda her dünya aynı şekilde yuvarlak şekilde büyüyerek genişliyor çok uzun zamandır aklımda olan bir düşünceyi buraya yazmak istedim;

dünyamız gibi bir haritada oynuyamazmıyız sol tarafta kuzey amerika güney amerika sagda asya afrika avrupa kıtaları olacak şekilde herkes kendi kıtasını kapatıp kıtalar arası savaşarak dünyayı kazanmaya çalışsa

ya da X şeklinde büyüyen bir harta gibi. Sadece herkesin fikrini görmek istedim hep aynı haritada oynuyoruz belki bu tarz şeyler güzel etki yaratabilir.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu tarz geliştirme önerileri yıllar içerisinde muhakkak yapılmıştır. Hatta bizim topluluğumuzda da benzer birkaç konu hatırlıyor gibiyim. Şirketin bu tarz büyük değişikliklerden yana olacağını düşünmüyorum. Şirketin ayrıca TW2 oyunu var. Bu tarz büyük geliştirmeler olsa bile o oyunda olur.

Lv Kerem55

Baltacı
Evet Sayın Oyun Yöneticim Global Kanallarla İrtibatınızı Sağlayıp Bu İşi Hayata Geçirelim Global Bir Savaş İstiyoruz:)

EquiteS*

Acemi

ucemdem

Mızrakçı
Gemi birimleri olsa çok güzel olurdu gerçekten. Bu oyunun hala çok fazla aktif kullanıcısı var ben geliştirilmeye açık olduğunu düşünüyorum

Tibelda

Emekli Görevli
Gemi birimleri olsa çok güzel olurdu gerçekten. Bu oyunun hala çok fazla aktif kullanıcısı var ben geliştirilmeye açık olduğunu düşünüyorum

Hayır, bu tarz geliştirmelere açık değildir. İnnogames'ın tek oyunu klanlar değil. Diğer oyunlarında zaten farklı stratejiler üretebileceğiniz ve oynayabileceğiniz seçenekleri bulunuyor. Klanlar ana sayfası üzerinden "Daha fazla oyun" seçeneğine tıklarsanız bu oyunlara da bakabilirsiniz.

Konuda bahsedilen fikirlerin öneri amacına uygun olmaması nedeni ile konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.