Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

asil1

Acemi
Tamamen kişisel düşüncemi söylüyorum. Yön seçimi ve ışınlanma amaçları dışında sadece aşiret klanlarının yerleşimine yarıyor. Ön kayıtta giren klan üyeleri birbirlerine zaten yakın düşecekler. Oyunun amacını da düşünürsek yön seçimi ve ışınlanmanın devre dışı olmasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eski alışkanlıkları geride bırakıp oynayan herkesin keyif alacağı bir dünya olacak. :)
Merhaba 65. dünyaya ön kayıt yaptırmak istiyorum, ne yapmam lazım?

Tibelda

Emekli Görevli
Neden düşsün? Hem performans dünyası 1 aylık hem de oynamak isteyenlerin her iki dünyayı da aynı anda oynayabileceği şekilde uygun. :)

Oto lastik

Acemi
w66 da görüşmek dilegiyle artık ne diyelim bu özellikler umdugum gibi olmadı hiç en azından performansta takılırız biraz 66 yı görene kadar

DAĞISTANLI

Yasaklı
gerçi ideal özellik diye bir sey yok sanırım şimdi hatırladım. 6-7 sw önce konu açılmıştı. Bu aile klanları oyunu katlediyor buna bi el atın multiyi engelleyin diye.Bunu engellemek için elinden geleni yaptılar bu sw yine mutlu değiliz :D daha nolsun

eto1907

Baltacı
kimlerde premium bol olacak acaba :) premium azaldı elimde kimde çok olacaksa onun yanına gideyim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.