Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Sonunda biri yüzümüze vurdu...

Gerçeklerle yüzleşmek gerek ben hayal satamam. :p

Eskiyi özlemeyen var mı :) eski harita bile geri döndü ayrıca @Mr.Storm klanlar etkinliğinde gelebileceğini söylemişti 100 yaş kutlamaları 100 dünya vs :) siz feneri kesin Gs olduğunuz için istemiyorsunuz :)

Aslında herkesin özlediği şövalyeden ziyade Alethanın feneri. Şu kaldırılması için konular açılan, postlar atılan eşya. :p Eldekilerin kıymetini bilmek lazım. :)

Just

Acemi
Işınlanma olsaydı bu özelliklere
Patlama yaşardı bu dünya çok ekip gelirdi
Şuan kime söylesek başka dünyada oynarız diyor
Işınlanma şart

Seyanora123

Hafif Atlı
Aslında herkesin özlediği şövalyeden ziyade Alethanın feneri. Şu kaldırılması için konular açılan, postlar atılan eşya. :p Eldekilerin kıymetini bilmek lazım. :)

fenerin en büyük sıkıntısı multilerdeki fenerdi klan dışı desteği kapatıp ve klanı kitlerseniz o sıkıntıda kalmaz normal dünyalarda olmasa bile klasik dünyalarda olabilir madem ismi klasik eski düzen klasik şovalyede olsun :)

Tibelda

Emekli Görevli
fenerin en büyük sıkıntısı multilerdeki fenerdi klan dışı desteği kapatıp ve klanı kitlerseniz o sıkıntıda kalmaz normal dünyalarda olmasa bile klasik dünyalarda olabilir madem ismi klasik eski düzen klasik şovalyede olsun :)

Yukarıda topluluk yöneticimiz tarafından yapılan açıklamalara göre net olanı söyledim. Alethanın fenerini boşuna beklemeyin ve istemeyin. :) Olursa büyük sürpriz olur zaten. :)

Tibelda

Emekli Görevli
bende olsun diye direttiğimden değil siz 65 e ışınlan getirin yeter :D

Işınlanmayı amacı doğrultusunda kullansanız neyse sizin kullandığınız temsili :p

W2PTsp.gif

tunahan5566

Casus
@Tibelda bir sorum olucak nacizane şimdi dünyaya bir oyuncu giriş yaptı ve bir arkadaşını davetledi o davet ile gelen arkadaş başka birini davetleyebiliyormu?

Veya bir oyuncu kaç kişiyi davetleyebiliyor?

ave251

Acemi
elbet herkesin kendi stratejisine oyun mantığına göre bazı oyun özelliklerini beğenecek bazılarını beğenmeyecek ama şahsen bende bu tapınak olayına oldum olası zıtım, ismi bile bi tuhaf. yoksa oyun hızı da davet ve ışınlanmamanın olmaması da davet in olmaması da ayrı bi zevk verecek kesin. özellikle direk bir aile klan üyesi olamayanlar için. hatta burda da 3 ay sonra klan kilit gayet mantıklı ilerleyen safalarda satışların olmaması için.
şu bi gerçek ki bu özelliklerle olan multicilere oldu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.