Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
o zaman bmw değil murat 131 alırım zaten 80 geçmiyor :p

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Konu nereden nereye geldi acaba derslerde de hocalar bana bu yüzden mi kızıyordu lise hayatım boyunca :p

Sonsoda

Acemi
Gerçekten ne kadar yazarsak yazalım kendi hırsınız yüzünden anlamamak için inat ediyorsunuz :)

Her yıl trafik kazalarında 1.2 milyon kişi ölüyor. Sen bir araç aldığında mesela BMW bayiine diyebiliyor musun; "Kardeşim kazalarda her sene 1 milyon kişi ölüyor. Al bak benim arabam 70 üzerinde gitmesin, 12 tane airbag olsun, ben 70i geçmek istersem polise bildirsin bana otomatik ceza gelsin". Aldığın arabayı 1 trilyon para ödediğin halde istediğin gibi yaptıramazken- ısrarla bazı özellikler birbirine bağlıdır ve bu seçilebilecek bir ayar değildir derken - hala hayal kurup olmayınca da "siz hiçbir şey yapmıyorsunuz" demek hangi egonun tatmini?

Sonuç basit, sen-ben-o 70 üzerinde gitmeyecek. 1 milyon kişi ölmeyecek. Ama insan her daim böyle. Kendi hırsı uğruna başkasının dünyasını yok etme isteğini engellemez.
Oyun hızı artacak anlamına mı geliyor

honey badger

Okçu
Presiz bir dünya tek isteğim istediğiniz özelliği seçin yeterki arada bir kamilerimiz sur düşürebilsin ne bileyim biz 1k puanken adamlar akademi kurmuş köy alıyo olmasın adfgh eyvallah oyuna para lazım tabi Classic’ler bunun için var vs deniliyor da ben bu oyunu oynamak için illa paramdan veya uykumdan vazgeçmeli miyim bir presiz 1.5-2 hızlı dünya açmak neden zor olsun en azından .net veya co.uk da yaptıkları gibi her 50 dünyada bir yapsanız biz de çok güzel özellikler diye heveslenip başlasak

Durum
Konu yanıtlara kapalı.