Dünya Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
HErken diploması pakt ile girer Zor değil ki

Oyun da sadece iyice savaş tan uzak kalıyor
Kişi bazı savaşlar olacağı bir dünya
En samimi olduğun kişi ile papaz yapar seni :)

Slapper

Mızrakçı
Yeni klanlar modları gerçekten oyuna ilgili forumda yazılanları okuyorlar .Bunca yıldır oynuyorum bu kadar ilgili alakalı moderatörler görmemiştim.İş çıkar bu yönetimden :D

Tibelda

Emekli Görevli
İnsan davranışlarını hiç bir kural yada yasa değiştiremez. Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı hayat daha güzel olurdu. :) Bu dünya özellikleri kişi sayısı olarak daha küçük grupların hayatta kalma şansını ve oyundan keyif alma ihtimallerini arttırmıştır. İlla ki 25 kişilik limite rağmen bir sürü türev klanı kuracak insanlar da çıkacaktır. Onlar daha az uğraşsın diye dünya özelliklerini değiştirmek ne kadar mantıklı ? :) Kurun 25 kişilik arkadaş tayfınız ile bir klan oyunun tadına varın. Tek amaç dünya kapatmak mı ?

Dr. Stone

Favori Forumcu
oyun zihniyetiniz değişmediği sürece sonuç aynı olur
7 değil 77 kapı olsa yine açıp bişekilde işinizi yaparsınız :D
şaşırmıyorum
dürüst oynamayı alışkanlık haline getirmediğiniz sürece kim daha fazla illegal iş yaparsa haklıymış gibi savunur kendini :D

DAĞISTANLI

Yasaklı
İnsan davranışlarını hiç bir kural yada yasa değiştiremez. Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı hayat daha güzel olurdu. :) Bu dünya özellikleri kişi sayısı olarak daha küçük grupların hayatta kalma şansını ve oyundan keyif alma ihtimallerini arttırmıştır. İlla ki 25 kişilik limite rağmen bir sürü türev klanı kuracak insanlar da çıkacaktır. Onlar daha az uğraşsın diye dünya özelliklerini değiştirmek ne kadar mantıklı ? :) Kurun 25 kişilik arkadaş tayfınız ile bir klan oyunun tadına varın. Tek amaç dünya kapatmak mı ?
bu anlayışla oynamak lazım. Ama öyle bir yazmışsınki w63e girme havası sezdim. Hangi nick ile oynayacaksanız oyundan yazışalım.

DAĞISTANLI

Yasaklı
Benim bu swye girme isteğim katlanarak arttı.
200 kişi cellat klanı ile girse herkesin 90 günden sonra swyi kapatma ihtimali var zaten maksadımız savaş ve bu şekilde savaşa doyacağız kim kime dum duma durumu olacak. Ekstra olarak da klanda bulunan herkesin swyi kapatma sansı insanları oyuna bağlayacak. Multi, klandakileri toplama olaylarına az rastlanıcak süper oldu.

-1453-

Milis
  1. Destek için 2 gün
  2. Klan dışı destek yasak.
  3. Klan değişikliğinde destekler geri döner.
  4. 90 gün sonunda klanlar kilitlenir
Aile klanlarından dert yanan birçok oyuncunun istediği özellikler gelmiş. Bakalım neler olacak :)

Derseniz ki aşılamaz mı aşılır tabi ki? Sadece kapatma dünya sonuna değil 3. ayın sonuna kısa bir sürede hazırlanmış olacak :)

Şaka bir yana. Hız dışındaki özellikler güzel görünüyor. Bakalım hangi klanlar girecek.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.