Dünya Özellikleri Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bencede böyle olmalıydı
destek özelliği

değerli klanlar türkiye ekibi 1 yılı aşkındır klanlar oyununda oynamaktayım ve çok seviyorum yanlız yeni kurulan 19.dünyadaki
klan dışı üyelere destek atamama kuralı kılanlar oyununun tamamen monoton hale gelmesine fetih yapmanın imkansız laşmasına neden olmuştur ...nedeni ise düşman klanla savaşırken klanın ortasından bi köy almak istediniz ki savaşı kazanmanın yolu burdan geçer misleri göndediniz köyü aldınız ama destek atamadınız çünki mesafe 15-18 saat diyelim aldığınız köyü düşman klan hemen misleyip geri alacaktır burda büyük bir hata yapılmış ve bence gereksiz kurallarla oyun tamamen monoton hale gelmiştir w14 teki gibi bi model idealdir saygılarımla...şanlı avşarobası....

DeletedUser

Ziyaretçi
çok önceleri oynuyodum tekrar bulaştım bu işe. bayrak olayı baştan haksızlık zaten. genelde dendiği gibi bot kullanımı varsa kaynaklar içinde bişey düşünülebilir.
Ama en kötüsü Klanından başkasına destek atamaman.
hatta o kadar kötü ki müttefikine bile destek atamıyosun. ne anlamı var ki müttefik olmanın.

Önceden oynamıştım dedim ya. önceden tadı böyle çıkıyodu. birisi ban yerdi veya hesabı silerdi kimse almasın diye o köy desteklenir hınca hınç dolardı.
veya düşmanın klandan olmayan birine saldırı yapırdı sen onu desteklerdin ama desteğin nerden geldiğini çözemez. sen oyundan zevk alır oda iyice hırslanırdı.
veya son misyonerin köyü alması garantileşirdi sen ardından destek ordunu gönderirdin.

bu kuralı görünce şaşırdım. sordum araştırdım. yeni dünya olduğundan falan dediler. açılacakmış gibi haberler geldi kulağıma. bende açılacaksa sabredelim açılana kadar dedim. ama aslı yok sanırım.

Yöneticilerin oturup tekrar değerlendirmesi lazım. değiştirmek bi sirkuler mesaja bakar şu tarihte klan harici destek verilebilecek diye.
ne kadar az kısıtlama olursa oyun o kadar zevkli hale gelir. Gerçekçi bi oyun olması için bu tarz kısıtlamaların olmaması gerekir.

DeletedUser

Ziyaretçi
çok önceleri oynuyodum tekrar bulaştım bu işe. bayrak olayı baştan haksızlık zaten. genelde dendiği gibi bot kullanımı varsa kaynaklar içinde bişey düşünülebilir.
Ama en kötüsü Klanından başkasına destek atamaman.
hatta o kadar kötü ki müttefikine bile destek atamıyosun. ne anlamı var ki müttefik olmanın.

Önceden oynamıştım dedim ya. önceden tadı böyle çıkıyodu. birisi ban yerdi veya hesabı silerdi kimse almasın diye o köy desteklenir hınca hınç dolardı.
veya düşmanın klandan olmayan birine saldırı yapırdı sen onu desteklerdin ama desteğin nerden geldiğini çözemez. sen oyundan zevk alır oda iyice hırslanırdı.
veya son misyonerin köyü alması garantileşirdi sen ardından destek ordunu gönderirdin.

bu kuralı görünce şaşırdım. sordum araştırdım. yeni dünya olduğundan falan dediler. açılacakmış gibi haberler geldi kulağıma. bende açılacaksa sabredelim açılana kadar dedim. ama aslı yok sanırım.

Yöneticilerin oturup tekrar değerlendirmesi lazım. değiştirmek bi sirkuler mesaja bakar şu tarihte klan harici destek verilebilecek diye.
ne kadar az kısıtlama olursa oyun o kadar zevkli hale gelir. Gerçekçi bi oyun olması için bu tarz kısıtlamaların olmaması gerekir.

yüzde yüz haklısın ...

DeletedUser45797

Ziyaretçi
Merhabalar başlıkda belirttiğim gibi oyunda bazı saçmalıklar olmuş bundan 5 sene öncesine kadar mükemmel olan oyun şuan çok kötü vaziyette hayır bu aynı klanda olmayan birisine neden destek yollanılmasın nasıl bir saçmalıktır bu 2.ise benim 20 katım küçük birisine saldırı çıkaramıyorum çok gereksiz bir uygulama olmuş bu eskiden böyle birşey yoktu biz 1000 puan iken adamlar 500 bindi bize saldırı yapıyorlardı tamam bu dünya yeni açılmış ama bunlar çok gereksiz yapımlar düzeltilmesi gerekiyor bu yazımı dikkate alın.

DeletedUser45985

Ziyaretçi
bence bu dünyada bireysel başarılar çok önemli.Klan seni belli yere kadar destekleyebiliyor.Diğer worldlerde sınırda olanlar kişiler iç tarafdaki takım arkadaşları ve müttefik klanlar tarafından desteklenebiliyordu ama w19 da sadece 50 kişi birbirini destekleyebiliyor.w19 da bence çok olan değil iyi olan dünyayı kapatacak...

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanlarda başarılı olmak tamamen paraya bakıyor.
bastır parayı kap bayrakları, bastır parayı kap Premium puanları... İnşaat sürelerini kısalt fazla hammadde sağla...
Nerede o eski oyuncular... Çoğu para vermeden oynanmayacağı için oynamıyor.
Parayı klanın her tarafına sıkıştırmaları çok kötü olmuş.

DeletedUser

Ziyaretçi
aynı klan sadece birbirini destekler olayı çok saçma olmuş bari müttefikler de dahil olsa

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikleri boşver, kendi alt klanına bile atamıyorsun :D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
müttefiklik niye var ? destek atılamıyorsa müttefiklik modunun olmaması gerekir. Saldırmamazlık anlaşması tamam destek atmayı gerektirmez.
Düşman e tamam ama müttefiklik ? müttefiklik niye var ortak operasyon yapmak için ortak operasyonda destekte verilir değilmi ?

yada illa illa müttefiklere destek verilmeyecek diyosunuz. Alt klan ve Operasyon modları geliştirin alt klanımıza ve ortak operasyon savaş yaptığımız kişilere destek atalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
yapılan son değişiklik

Biz 19.dünyaya basit dünya olduğu için girdik yapılan son değişiklikle okçu kilise gibi aktif olmuş biz bu değişiklikleri isteseydik başka dünyadan hesap alırdık yaptığınız çok ayıp durumun düzeltilmediği taktirde birçok oyuncunun hesap sileceğine emin olabilirsiniz bu durumu düzeltmeniz dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

DeletedUser45604

Ziyaretçi
Biz 19.dünyaya basit dünya olduğu için girdik yapılan son değişiklikle okçu kilise gibi aktif olmuş biz bu değişiklikleri isteseydik başka dünyadan hesap alırdık yaptığınız çok ayıp durumun düzeltilmediği taktirde birçok oyuncunun hesap sileceğine emin olabilirsiniz bu durumu düzeltmeniz dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

katılıyorum ilk bırakanda ben olacağım.

DeletedUser39707

Ziyaretçi
biz oyuna ilan edilen özellikleri lile başladık ayrıca bayraklarımızı da kimsenin almaya hakkı yok ayrıca kıç etkinliğinden kazanılanlar da alınmış böyle bir şey olmaz o zaman premiumlarımı daha doğrusu paramı da iade edin

DeletedUser

Ziyaretçi

aynı şeyleri tekrarlatmayın katılıyorum arkadaşlara bu ne ya kafanıza göre değişiklik yapıosunuz sordunuz mu bize