Dünya Özellikleri Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bu başlık altından 19. dünya özellikleri hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayarlar
Oyun Hızı1.5
Birim Hızı0.7
Milisaniye100ms
Aldatma SınırlandırmasıEtkin Değil
Çaylak Koruması5 Gün
Klan Limiti50
Araştırma SistemiBasitleştirilmiş Araştırma
KiliseEtkin Değil
Barbar KöylerAktif (1500 puana kadar)
Gece Bonusu0:00 ile 8:00 saatleri arasında etkin
BayraklarEtkin
Birimler
ŞövalyeEtkinken eşyaları bulabilir,
Eşyalar geliştirildi.
Casus SistemiCasus; düşman birlikleri, binaları ve hammaddeleri gözleyebilir.
OkçularEtkin Değil
MilisDevre Dışı
Misyoner
SistemAltın Para
Maksimum Menzil100 Tarla
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı1.5

<tbody>
</tbody>

kingstone

Ağır Atlı
.............
w17den guzel bayraklarim var :D iyi olmus o :D

aynen gece bonusu kotu olmus ramazan geliyo kimse yatmiyo nerdeyse :D ama gece nasilsa gece bonusu var diye hic bakmadan yatanlar var onlara girmesi cok zevkli oluyo hele ki saldiri ordusunu kesmesi :D

1.5 tamam da 0.7 ne ya. 1 yapinca kafaniza mi sikiyolar?

okcu milis yok super :D

sovalye artik bizden birisi oldu :D

50 normal hatta 40 bile olabilir 10 kisi fazlalikmis gib geliyo bazen :D

DeletedUser37907

Ziyaretçi
Birim hızıda 1 olsaymış tadından yenmezmiş..Bence diğer özellikleri bakımından iyi bir world.

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Aslında ideal bir dünya , hemen hemen herkesin katılım gösterebileceği daha doğrusu zorlanmadan oynayabileceği bir dünya.Fakat botçular yine piyasaya çıkacak.Keşke yağma limiti olsaydı.En azından botçuların önüne bir nebzede olsa geçilmiş olurdu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrak olayını adaletsizlik olarak görüyorum

DeletedUser2758

Ziyaretçi
beklenen taleplere yanıt verilmeye başlanmış kısmen , abartılcak bişey yok zaten takımın bu yönde hareket etmesi gerekirdi yinede oldugu için mutlu olan bi insan toplulugumuz var oynayacak arkadaşlara başarılar

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrağı olmayan başlamasın tamamen adaletsizlik olmuş

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçekden Gece bonus ve bayrakda olmasa güzel olucakmış ama yenede w18den kat ve kat daha güzel oldugu kesındır

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Yağma Limiti yok sanırım şükürler olsun w18 de oyundan soğumuştum :S

DeletedUser

Ziyaretçi
bayrak . 0.7 olayını neden 1 yapmazlar anlamyorum birde bodculara karsı w 18 deki sistem gibi yagma sınırı olsa mulkemmel bir word olacakmış bayrak işi bozdu sıfırdan başlıyoruz biz bayrak bulana kadar adamlar bayrakları toplamışlar bilee adaletsizlik var biraz ama oda eski dunyaların emeği diyelim :)

DeletedUser34400

Ziyaretçi
Benimde görüşüm

Milis denen kavramı tamamen ortadan kaldırmaları yandaşıyım ki bu dünyada yok allahtan

Okçu faydalı ama ben nefret ederim :D

gece bonusu oluşu tartışılır

Yağma limiti koyarlarsa bu world 10 numara olur

Bol eğlenceli oyunlar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Benimde görüşüm

Milis denen kavramı tamamen ortadan kaldırmaları yandaşıyım ki bu dünyada yok allahtan

Okçu faydalı ama ben nefret ederim :D

gece bonusu oluşu tartışılır

Yağma limiti koyarlarsa bu world 10 numara olur

Bol eğlenceli oyunlar dilerim

katiliyorum

DeletedUser44825

Ziyaretçi
Gece Bonusu Olmasın

thumbdownGece Bonusu Olmazsa Birde Birim hızı 1'e çıkarsa Harika Olur..

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Ideal bir dunya son zamanlarda hizla artan botcularin onune gecmek icin yagma limiti olursa super olur.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sizlerden dünya özellikleri hakkındaki yorumlarınız istedik ancak sizler yine başlığı suistimal edip, muhabbet başlığına çevirdiniz.

Bu başlık altında vereceğiniz feedback'ler önemli arkadaşlar. Bu yüzden yalnızca dünya özellikleri hakkındaki görüşlerinizi belirtmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yeni dünya açılması, çizim etkinliği, soru-cevap yarışması derken oldukça yoğun bir dönemden geçiyoruz. Lütfen bu yoğunlukta sizler de bizlere yardımcı olun ve forum kurallarına dikkat edin.

Başlık altından genel bir uyarı olsun. Devamı halinde istemeden de olsa tüm hesaplara gerekli yaptırımı uygulayacağım.

Muhabbet etmek isteyenleri lütfen MUHABBET KÖŞESİ'ne alalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bence bayrak olayı çok kötü olmuş onun dışında özellikler gayet iyi ama cidden bayrak olayı kötü yav