Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hızın 3 olması, şövalyenin hızlı eşya bulmasına neden olur. Bu da savaşmaktan çok eşya için vakit geçirmeye iter. O yüzden gerçekten bu dünyadan zevk almak ve şövalye eşyalarının gizemini tekrar yaşamak isteyenler aksiyon göstermek zorunda kalır. En azından ben böyle düşünüyorum. Ama çoğunluk hız 3 olsun derse değiştiririm.

Bengam

Ağır Atlı
Sayın storm 1 ay güzel eglenceli bir dünya olur oyun hızını 3 hammadde üretimini 1.5 x yapabilirsek tadı çıkar. Eğlenilir ve keyif verir

niycin

Baltacı
Hızın 3 olması, şövalyenin hızlı eşya bulmasına neden olur. Bu da savaşmaktan çok eşya için vakit geçirmeye iter. O yüzden gerçekten bu dünyadan zevk almak ve şövalye eşyalarının gizemini tekrar yaşamak isteyenler aksiyon göstermek zorunda kalır. En azından ben böyle düşünüyorum. Ama çoğunluk hız 3 olsun derse değiştiririm.

30 günlük dünya için hız 2 sizce az değil mi? Şövalye eşyası konusunda haklı olabilirsiniz fakat oyunun genel akışı konusunda bir tık yavaş kalacak. Bence hız 3 gayet ideal.

Küvet

Yasaklı

oyun/birim hızı, klan başına üye limiti gibi konularda 76. dünyaya çok benziyor, üstelik orada premium avantajları da oyunculara sunulmuş. 76 açılalı 18 gün olmuş, aynı haritanın burada oluştuğunu düşünecek olursak tam savaşlar başladığında dünya kapanmış olacak. herkesi tek kıtaya atmadığınız sürece bu oyun hızında ve bu 30 gün sınırlamasında oyuncular bence çok keyif alamayacaktır

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
oyun/birim hızı, klan başına üye limiti gibi konularda 76. dünyaya çok benziyor, üstelik orada premium avantajları da oyunculara sunulmuş. 76 açılalı 18 gün olmuş, aynı haritanın burada oluştuğunu düşünecek olursak tam savaşlar başladığında dünya kapanmış olacak. herkesi tek kıtaya atmadığınız sürece bu oyun hızında ve bu 30 gün sınırlamasında oyuncular bence çok keyif alamayacaktır
35 tane Elma, 20 tane Portakal klanı olmazsa aynısı olmaz bence. Peki çözümün nedir? Ya da önerin? Onu okumadım sanırım?

Küvet

Yasaklı
35 tane Elma, 20 tane Portakal klanı olmazsa aynısı olmaz bence. Peki çözümün nedir? Ya da önerin? Onu okumadım sanırım?

ilk başta oyun hızının arttırılmasını düşünmüştüm ama dediğiniz gibi bu şovalye eşyalarının hemen bulunması anlamına geliyor. çok sıkışık bi harita ayarı yapabiliyorsanız güzel olur

Luxor*

Baltacı
Hiz: x3
Birim: 1

Dünya süresi 30 gün kalacaksa , yön seçimi ve davet kapatilmali. Yada tersi dünya süresi uzatilmali ve yön davet açilmali. Bu 2 secenek olmazsa dünya bu haliyle savaştan uzak olucak. Ve tam zevk alacakken dünya sonu gelecek bunu emek veren hiç kimse istemez.

Bunlar revize edilirse oynicaklar için çok zevkli bir dünya olur.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hiz: x3
Birim: 1

Dünya süresi 30 gün kalacaksa , yön seçimi ve davet kapatilmali. Yada tersi dünya süresi uzatilmali ve yön davet açilmali. Bu 2 secenek olmazsa dünya bu haliyle savaştan uzak olucak. Ve tam zevk alacakken dünya sonu gelecek bunu emek veren hiç kimse istemez.

Bunlar revize edilirse oynicaklar için çok zevkli bir dünya olur.
Evet, bu konuda yorumları alalım?
Peki bu durumda ekip olarak girmeyen ne yapacak? Işınlanma yok, yön seçimi yok. Zibilyon oyuncusu ile gelecek olan klan, dünyada keyif çatacak.

ByRevolution

Yasaklı
Peki bu durumda ekip olarak girmeyen ne yapacak? Işınlanma yok, yön seçimi yok. Zibilyon oyuncusu ile gelecek olan klan, dünyada keyif çatacak.
Bence tüm oyuncu köyleri dipdibe olsun. Barbar az olsun.
Tamamen survivor olur :D Çaylak 2 gün sürsün. Kim kime, dum Duma :D

Luxor*

Baltacı

Bununda çözümü basit. Dünya süresi uzatilirsa , yön seçiminin kapali olmasina gerek yok. Bu sayede tek girende , klaniyla girende keyir alir :)

F V A

Baltacı
hızı görüyorum ve arttırıyorum :D 1 aylık speed round tarzında birşeyler bizi bekliyor :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.