Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Merhaba,

Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi​

squahe

Mızrakçı
baya beğendim dünyayı oyuna başlıycak 3-4 tanıdığım var. gece bonusu + temızlık var tam savunma basıp temızlık ıle gelısmelık dunya hemde bu sayede oyunu öğrenırler. Kafa da rahat rölantı rölantı gelıs :D ıstedıklerınde savunma at. Baya ıyı dünya...

Moonknıght

Ağır Atlı
klan başı üye limitini 25 de ısrarcı olmanız taraftarıyım.Yavaş bir dünya olduğu için rün köyleri getirilerek gerek altın maliyeti gerekse dünya hakimiyeti açısından 3 yıllık bir oyun olmasından kurtarılabilir.Bunların dışında çok bir sorun yok gibi duruyo.Elinize sağlık güzel bir 1.25

Devi the Hun

Acemi
üye sayısının çok az olduğunu düşünüyorum. zaten 72 yorucu geçiyor, bir çok babayiğit oyuncu sırf bu sınırlama yüzünden dünya kapatamayacak.

stratejist**

Yasaklı
25 kişi için 75 oran çok fazla gibi.. güç dengesi olan bir w de bir anlamı var ama favorinin alıp götüreceği bir w için oran baya fazla. Umarım güç dengesi olan keyifli bir w olur, oynayacak herkese bol eğlence diliyorum. Değerini bilin güzel w.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.