Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.
DÜNYA ÖZELLİKLERİ

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Özellikler çok güzel bir önce ki dünyada yapılan geri bildirimlere uyuyor üyelerin beğeneceği bir world elinize sağlık. Maalesef ki standart world arefesinden dolayı yüksek ihtimalle giremeyiz. Girenlere başarılar
2021 içerisinde başka bir dünya açılışı olmayacaktır.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
2021 içerisinde başka bir dünya açılışı olmayacaktır.
Ocak başı açılır diye hesap kitap yapıyorum zaten modum problem yok. Standart worldün bile başları çok yorucuyken 9unda açılan klasikte 1 ay boyunca yorulmayı göze almak kolay değil. Ama belki değecek bi tip bulursak itlik serserilik olsun diye girip darlarız onu worlde aksiyon olur :D

Art Of War*

Hafif Atlı
Klasik gibi klasik maşallah :) dünya özellikleri hem tecrübesiz oyunculara hem de pasif oyunculara acımıyor. 7/24 takılanlar için mükemmel bir dünya olmuş :) keşke çalışmak zorunda olmasam ne oynardım :)

Uyry*

Baltacı
Cidden güzel özellikler, barbarların 100 puana kadar gelişmesi okey ama barbar köy fethi var mı yok mu ona ilişkin bi’ madde göremedim sanki, aydınlatma imkanınız var mıdır?

Not: barbar köy fethi olmaması taraftarıyım:)

Uyry*

Baltacı
Geri bildirimler halı saha maçını eken kanka bahaneleri gibi geliyor. Dünyanın açılacağı belli olunca herkesin işi mi çıktı? :)
Classic dünya isteği eskisi kadar değil bence, açılan klasikler de çok bi’ şeye benzemeden bitiyor o yüzden katılım az oluyor. Bundan sonra classic açmıyoruz deseniz de kimse itiraz etmez ki şahsen ben de 69 taraftarıyım.

umarım bu world multi kasan arkadaşlara bi çare bulunur :) özellikler oyuncu geri bildirimleri dikkate alınarak yapılmış elinize sağlık. girecek arkadaşlara başarılar

Kral Smokin

Mızrakçı
ödüller klasik dünyalarda hep pasif mi oluyor ? ara sıra oynayan biriyim ödüller olsa daha iyi olabilirdi.

ChrisJ

Yasaklı
Okçular neden bütün dünyalarda etkin değil ?? okçularıda etkin edin artık

ChrisJ

Yasaklı
Okçularıda aktif etseniz iyi olur bütün dünyalarda okcular etkin değil neden?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.