Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

honey badger

Okçu
Presiz normal dünya artık adfhk herkes yapıyor modum bunu düşünün her dünyanın altına yazıyorum açılan umarım 100 e doğru istediğimi alacağım adgjk

Ryuzaki H

Yasaklı
Eskileri yaad etmek artık asla mümkün değilmişçesine dünyalar..

Madem hızlı dünyalar yok, bari orta bir ayar çekin hafif aksiyon olsun, klan üye limiti 75,100 yapın, siz yapmadığınızda zaten 100 tane alt klan kuruluyor bir ton saçma uğraş veriliyor, bu uğraş yerler için değil sadece savaşlar için olsun ne gerek var ki.

Şöyle ağız tadıyla oynanacak, precilerle rekabet edilebilecek keyif alınabilecek bir dünya rica ediyorum sizden, hadi 66 söylediğiniz nedenlerden ötürü bu şekilde tasarlandı en azından sonrakilerde buna dikkat edin.

Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

ave251

Acemi
arkadaşın biri çok güzel yazdı ki adam vuran bile bir ceza süresi bitince dışarı salınıyordu bu süresiz ban; sonuçta aynı oyuncuya başka nickle takrar girmesine yani suçu işleyene izin var ama bu sırada kullandığı isme ceza da indirim yok. en azından buna bile bi süre getirilebilmesi lazım. sonuçta suç var suç var. asıl mesele oyuncudan ziyade hesaba yada nick e ceza ne kadar mantıklı

Paratoner41

Kılıç Ustası
dünya özellikleri güzel.

bir de bayram hediyesi olarak eskiden kapatılan hesaplara af çıkarsa bu dünyaya girme hevesim daha da artar

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Oyun özellikleri güzel sayılır, ama bir nebze oyun hızı arttırılırsa katılımların girecek olan klanların daha fazla olacağını düşünüyorum, çoğu insanı etkileyen faktör OYUN HIZI VE IŞINLANMA FAKTÖRÜDÜR. Bu ikisi olduğunda oyuna giriş sayısı fazla olacaktır, düşünmenizi tavsiye ederim özellikle ışınlama faktörünün artık geri gelmesini bekliyoruz, çünkü insanlar savaşlardan daha çok tat alıyor hem düsman klan icin hem dost icin birer bir faktör...

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Eskiden kapatılan hesapların kapatılması saçma sonuçta biri dönüp geçip tekrardan hesap açıp oynayabiliyor, nick kapatılması saçma, he ceza olarak sınırsız nick cezası yerine o dünya hata yaptıysa o dünyaya icin giremez yapılması daha mantıklı olurdu, şimdi tamamen kapatılınca ne oluyor anlamsız... Oyuncunun nick gidince oyundan soguyor bence hatalı bir durum düzeltilip açılırsa herkes mutluda olur daha da tat alır...

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Oyun hızının ne olursa olsun arttırılması gerektiğini yineliyorum. Şövalyenin olmaması çok daha iyi. Işınlanma yeniden gelirse mükemmel olur.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yön seçimi varsa ışınlanma her zaman olacaktır.

Hız konusunda genel olarak fikrimi belirttim. Bu yüzden arttırmayı düşünmüyorum. Ancak yine de bu konuda isteklerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. En azından gelecek dünyalar için değerlendirmeye alabilirim.

Şövalye sistemi konusunda; yetenek sistemi bir çok oyuncumuza eşyalar kadar zevk vermiyor. Yetenek sistemi olmadan aktif ettiğimizde ise normal bir birimden çok farklı kalmıyor. Bu yüzden de en azından bu dünya için aktif olmaması gerektiğini düşündüm.

Klan limit sayısı hakkında ise sayıları çok yüksek dahi tutsak ne yazık ki kronik sorunu - burada belki bunu sorun olarak gören sadece biziz, henüz onu da tam çözemedim - aşmamız mümkün olmuyor. Emin olun klan limitini 500 yapsam dahi bu sefer 10 alt klan değil 3 alt klan kurulacak ve yine 1500 kişiye karşı savaşmak zorunda kalacaksınız. Bu ayarların sıkılaştırılması ya da gevşetilmesi ile bir nebze önüne geçilebiliyor. Ancak sonuç aynı oluyor.

Vezir001.

Ağır Atlı
Gece bonusu dışında gayet güzel dünya özellikleri. Ancak bu gece bonusları korkuyorum ki yakında ramazan aylarında iftar/sahur saatlerine falan da uyum sağlayacak :)

Poyrazz27

Yasaklı
Acemi korumasını uzatabiliriz. Ya da 5 gün ile bitirip, sonrasında bayramın sadece ilk günü standart saldırmazlık yapbiliriz. Ya da 36 saat en fazla. Bu konuda oyuncularımızın isteğine uygun şekilde davranmaya çalışacağım.
Caylaktan sonra 4 gün bayram koruması güzel olur.hem temizleme de var. Bayramda oyuncular rahat eder

DarkSleep

Acemi
Şovalyesiz oyun sarmıyor gerçekten. Forumda konuşmam ben genelde okurum,ama şimdi fikrimi belittmek istedim şovalyesiz sarmıyor

Ordinaryus41..

Baltacı

Hız konusunda genel olarak fikrimi belirttim. Bu yüzden arttırmayı düşünmüyorum. Ancak yine de bu konuda isteklerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. En azından gelecek dünyalar için değerlendirmeye alabilirim.

Şövalye sistemi konusunda; yetenek sistemi bir çok oyuncumuza eşyalar kadar zevk vermiyor. Yetenek sistemi olmadan aktif ettiğimizde ise normal bir birimden çok farklı kalmıyor. Bu yüzden de en azından bu dünya için aktif olmaması gerektiğini düşündüm.

Klan limit sayısı hakkında ise sayıları çok yüksek dahi tutsak ne yazık ki kronik sorunu - burada belki bunu sorun olarak gören sadece biziz, henüz onu da tam çözemedim - aşmamız mümkün olmuyor. Emin olun klan limitini 500 yapsam dahi bu sefer 10 alt klan değil 3 alt klan kurulacak ve yine 1500 kişiye karşı savaşmak zorunda kalacaksınız. Bu ayarların sıkılaştırılması ya da gevşetilmesi ile bir nebze önüne geçilebiliyor. Ancak sonuç aynı oluyor.

100 dünya da Feneri görebilecek miyiz modum :) Sandıktan cıkartın su aletheia'nın fenerini :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı

Daha öncede defalarca söyledim klan sayısı 50 çok çok bile. Bu w için klan geçişine destek atmak için bekleme süresi koyabilir misiniz? Belki bir nebze o klan aşiret olayını dengelemeyi başarabliriz.

Responder

Emekli Görevli
Aletha'nın Feneri'ni unutun bence :p Ne varsa kılıç ustasında var.

Son düzenleme:

*Alpagu

Yasaklı
Bu alt klan-türev olayı hep vardı. Son dünyalarda buna önlem almaya çalışmak oyunu değiştirmeye çalışmak gibi oluyor. Üye limiti önceden daha yüksekti. Hatta 50 az geliyordu. Şimdi yeni yeni önlem adı altında özellikler getirmeniz saçma geliyor.

DeletedUser70841

Ziyaretçi
Hem bayram, hem normalleşme, hem herkesin tatile gitme isteği ve izin dönemi başlayacağı için hızlı bir dünya açılmaması gerektiğini düşündüm. Umarım gelecek dünyada bu isteğinizi karşılarız.

Çok güzel dünya olmuş, bayramı düşünüp dünya hızının ona göre ayarlanması da çok güzel bir incelik. Üstüne bu durumu bize açıklamanız oyunculara duyduğunuz saygıyı göstermiş.

Teşekkürler @Mr.Storm

Durum
Konu yanıtlara kapalı.