Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

YALNIZBARON

Yasaklı
BayraklarEtkin, 23:00 - 7:00 arasında aktif

Güzel görünüyor , ayrıca dünya özellikleri tamamen aşiret klanlarına uygun olmuş sürekli şikayet edenlerin bu dünyaya girmeleri gerek diye düşünüyorum.

50 Kişilik Klanlar , 70 Alan Misyoner Limiti , Tapınak yok gözetleme yok tam aşiretlik hayırlı olsun.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
BayraklarEtkin, 23:00 - 7:00 arasında aktif

Güzel görünüyor , ayrıca dünya özellikleri tamamen aşiret klanlarına uygun olmuş sürekli şikayet edenlerin bu dünyaya girmeleri gerek diye düşünüyorum.

50 Kişilik Klanlar , 70 Alan Misyoner Limiti , Tapınak yok gözetleme yok tam aşiretlik hayırlı olsun.
Uyarı için teşekkürler. Düzeltildi.

TheFnL

Kılıç Ustası
Güzel görünüyor,gece bonusu şartları saçma geldi,mesaiye gidenler için tasarlanmış gibi :D

herkese bol şans

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Oyun hızı 1.25 değil de 1.6 olsa çok daha güzel olur diyorum ben.

Koenigsegg*

Casus
bence gayet güzel dünya olmuş ben ne kadar hızlı dünya sevsemde yavaş dünyayı sevenlerde var ellerinize saglık

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Sayın @Mr.Storm oyunun hızı 1.6 olsa çok daha güzel olur. Sevgiler saygılar. Yavaş dünya bayıyor

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sayın @Mr.Storm oyunun hızı 1.6 olsa çok daha güzel olur. Sevgiler saygılar. Yavaş dünya bayıyor
Hem bayram, hem normalleşme, hem herkesin tatile gitme isteği ve izin dönemi başlayacağı için hızlı bir dünya açılmaması gerektiğini düşündüm. Umarım gelecek dünyada bu isteğinizi karşılarız.

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Hem bayram, hem normalleşme, hem herkesin tatile gitme isteği ve izin dönemi başlayacağı için hızlı bir dünya açılmaması gerektiğini düşündüm. Umarım gelecek dünyada bu isteğinizi karşılarız.

Tatile gidecek olan kiminle konuşuyosam bu dünyaya giremeyeceklerini söylüyolar. Yani hızın yavaş olması dünyaya girişin artacağı anlamına gelmiyor. Aksine Hızın eklenmesi dünyayı daha güzel yapar ve daha çok katılım olur diye düşünmüştüm. Cevabınız için teşekkürler

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Tatile gidecek olan kiminle konuşuyosam bu dünyaya giremeyeceklerini söylüyolar. Yani hızın yavaş olması dünyaya girişin artacağı anlamına gelmiyor. Aksine Hızın eklenmesi dünyayı daha güzel yapar ve daha çok katılım olur diye düşünmüştüm. Cevabınız için teşekkürler

Dünyaya giriş yapıp, yapmama değil- giriş yapacakların hareket tarzına göre buna karar veriyoruz.

migrbest

Acemi
65'te temizlik yoktu barbarda azdı bakalım 66'da temizlik var ama bayrama denk geliyor neler olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.