DÜNYANIN GELECEĞİ

• Konuyu başlatan DeletedUser45629
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Evet dünyaya girecek klanlar belirlendi , kıtalar hemen hemen belli.Dünyanın geleceği hakkında tahminleri alalım.Kıtaları kimler kapatır , son ikiye hangi klanlar kalır ve dünyayı hangi ekip kapatır??

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Hocam bu polemikleri yeni kapatmıştık biz gene atarlı giderli tartışmalar başlayacak :D

DeletedUser50676

Ziyaretçi
dünyanın gidişatı kötüye gidiyor hep savaş var maden ve enerji kaynaklarını yağmalamak için. biri diyor x muhalif öteki diyor x muhalif değil bölücü. herkes kendi çıkarına göre dünyaya yön vermeye çalışıyor. ingiliz göçmenlerin kurduğu abd dünyanın bu halde olmasının başında geliyor. hoş adamlarda haklı bir de oradan düşünmek lazım ''biz insanlık için uzay bilimine nasıl yatırım yapacağız. tabiki de bir yerleri sömürmemiz lazım.'' dese kimse de bir şey dememeli onlarda kendilerine göre haklı tabi... :p :D
he bir de diğer kesim parayonaklar var israil der hep o tipler varsayımlar üzerinden konuşurlar.
son olarak her şey olabilir ama dünyanın hali kötüye gidiyor :O

umarım doğru gelmişimdir :p

@*ROMMYS* sen ne diyorsun bu işlere reyiz genel kültür bölümüne uzun yazı bekliyorum :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
@Mr.Paratoner suistimale açık bir konu hakkında heleki bu saatte yazamam uzun yazmam kardeşim:confused:

,Taktik değiştirdim hem ,foruma girmiyorum fazla, çünkü düşmanlarım foruma bakıp saldırı çıkıyor,forumda yoksam,online değil diyip saldırı atıyorlar :D:D bende taktiği değiştirdim foruma takılmıyorum fazla,yokum sanıp saldırı çıkıyorlar :p halbuki online yım :D:D:D:D çok eğleniyourm ben bu yolla:p

DeletedUser62491

Ziyaretçi
myrmidons agır favori, hucum da orta derecede, anatolden umudum var , suicede squad anatol ile birleşir,alarm error ile birleşir, dünya bu dörtli arasında gecer :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Her Klan Bölgesindeki Klanları Tartacaktır. Bazı Bölgelerde Birleşme Büyük olasılıkla olur . Favori Konusunda El Elden Üstündür Diyorum.
Favori Olupda Erken Dağılan Çok Klanlar Oldu Dikkatini çekerim.:rolleyes:

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Valla açık sözlü olmak gerekirse biz suicede ile kapışırız bölgede :D @atajean ne dersin sen canısı :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu akşam konuştuk. Neden olmasın dedik. Hatta savaş çıkacağı zaman benim ilan etmem konusunda anlaştık bile :D Öyle centilmen insanlar ya :D Şu anda o kadar kanım ısındı ki dünyayı bırakıp gidesim geldi :p

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Bencede saçma bir tespitti :D birleşmeyi en çok seven klan maydonozlar ama maydonoz hariç herkes birleşti sana göre

myw**

Dük
myrmidons agır favori, hucum da orta derecede, anatolden umudum var , suicede squad anatol ile birleşir,alarm error ile birleşir, dünya bu dörtli arasında gecer :)

walla arkadaşın söylediği tek şeye katılıyorum oda myrmidons ağır favori demiş bence de dünyayı ağır favori olan myrmidons kapatır yada kapatacak ağır favori klan mrymidons da olabilir ama ağır favori myrmidontur evet bende fikirdeyim