DÜNYA SONU Pıtırcık Özel Harekat

DAĞISTANLI

Yasaklı
69.Dünyanın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Pıtırcık klanı diğer oluşumların aksine kurulduğu worldden itibaren bugüne kadar hiç bir w'de başarı odaklı oyuncu aramadı ve gerçek dostluğun takipçisi oldu.

Burada da tek yumruk hareket ederek başarıya ulaştı. Tabii ki kazanmak uğruna her şeyi yapan , samimiyetsiz klanlar ile bizleri bir tutan şahıslar , başarı için bizim ile birlikte olanlar , grubumuz içerisinde yer alma ayrıcalığını bir daha elde edemeyecekler.

Başından sonuna kadar bana ve yönetim ekibimize güvenen , bu doğrultuda hareket eden dostlarımıza içtenlikle teşekkür ederim. Güzel insanlar tanıdık ve tecrübe sahibi olduk.

Bir gün kıymetli arkadaşlarımız ve ekibimize yeni katılan dostlarımız ile klanlar arenasında yeniden görüşmek dileği ile...

Arelll

Yasaklı
Öncelikle en başında 3 günlük ban yediğim vakitler görmeden beni destekleyen klanıma, adam gibi savaşan kazandığında ve kaybettiğinde bozulmayan bazı rakip oyunculara, hiç durmadan op düzenleyip agresif oyun oynayan ekip arkaşlarıma ve tüm emeği geçen oyunculara teşekkür ederim. Lafla değil icraatla cevap verdik . Benim için önemli bir dünyaydı.