Cuma günü özel round

• Konuyu başlatan DeletedUser50555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50555

Ziyaretçi
Modumuz güzel bi round açsada oynasak :)

Önerim var değişiklik olsun :D

Hrb 0
1x Hammadde
Altın 1/4 Fiyatına
400 Hız
Birim Hızı 1
Kişi başı barbar 7-10
Barbar büyüme 300 puan
Speed uzunluğu 2-3 gün
Oyuna 4-5 tane özel köy köylerde 20k mızrak 20k kılıç Casus olmazsa daha iyi olur millet yoklayabilsin çekişme olsun takipte olsunlar köyde casus olunca kimse göremiyor saldırmaya çekiniyorlar böylelikle 50tane kami basan girip tek seferde alıyor kimse farkına bile varamıyor açıkcası bide köyde savunma askeri 20k 20k bile fazla çünkü köyde asker ne kadar az olursa köy o kadar erken alınıyor ve korumak daha zor oluyor köyü ve çiftliği doldurup köyün zevkini alacak vaktimiz oluyor ordu ne kadar az olursa o köyü alıp korumak o kadar zor oluyor mesela hiç asker olmasada güzel olabilir hrb 0 olduğu için akademi basmak uzun sürecek ve alan kişi saldırı oynayıp alacağı için köyü savunamıcak aldığı anda köye saldıracakları için köyü savunması hiç kolay olmayacak ama yinede en az 5-10 ar k savunma olması hoş olur bu tarz speedleri 4-5 yıldır .cz de oynadığım için biliyorum ve zevkli geçiyor modlarımızın düşünmesini isterim :)

Özel köylerin kordinatı eşitlik için 519|480 , 519|519 , 480|519 , 480|480 , 500|500

By : *Gece Karanlığı* :confused: thumbup

DeletedUser49025

Ziyaretçi
2 3 günlük speedler çok kötü oluyor ideal saat 4 bana göre taş çatlasa 8saat gerisi sıkıyor. yemekmi yicez uyucazmı oyunmu oynucaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu hafta olamaz ama önümüzdeki hafta böyle birşey düşünüyordum zaten. Belirttiğiniz özelliklere yakın yapmaya çalışırız. ;)