Crom

• Konuyu başlatan DeletedUser42330
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Başlıyoruz ..

QLTP1.png

DeletedUser45919

Ziyaretçi
kardeş garez bir anda crom a gecınce bole oldu biz garezden bole bıesey beklemıyorduk acıkca en azından ben :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Bakalım ilerleyen günlerde neler olur neler değişir

DeletedUser45919

Ziyaretçi
daha dun ortak forumda ebedi dost klan efes yazıyordu emir komuta bugun farklı bir klan a gecip bize saldırdılar kı cogu kendi eskı oyunvcuları ıdı :(

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne demiş ünlü Türk düşünürü Serdar Ortaç "Binlerce Dansöz Var..." :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Tamam kızlar başlığı gereksiz muhabbetinizle kirletmeyin ..

DeletedUser45919

Ziyaretçi
özür diliyorum bebişim arkadaşlarım ve kendim adına

DeletedUser

Ziyaretçi
adam avea mobil internet kullanıyor. evin içindeyse 500 fake atın 4 saate ayıklayamaz balkona çıkması lazım. saat başı fake'leyin ya hesap siler ya balkonda zatüre olur. her türlü avantajlısınız.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Komşuyla kavga ettim netleri ayırdık tuti :) ama içinde vodafone var o aveanın . Müşteri hizmetleriyle kavga edince açıyolarmış cihazı :D kotalı net film izleyemiyom patlicam sıkıntıdan ama hızı fena değil 7 mbit gördüm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
her yerde çeker diye karı kandırdı beni verdi. bi de sınırsız aldım. balkondan içeriye 30 santim harekete geçeyim çekmiyor. az sövmedim aveanın müşteri hizmetlerine. neyse kirletmeyeyim burayı, 2 klana da başarılar :)

DeletedUser43667

Ziyaretçi
sataşma değil hani konuyu açan arkadaş hani bize sataşmış bende cezap amaçlı yazdım bunu

DeletedUser45919

Ziyaretçi
kardeş arkadasım adına ozur dılıyorum dogru soyluyorsun kusura bakmayın tekrar özür