Cosa Nostra vs Fena - Baba - Nirvana - Z~T - CANAVAR vs.

DieHard

Yasaklı
70 de biz nopu tokatladık 71 de nostra da fena ve babayı tokatladı herkesin emeğine sağlık 71'e gelsek çok bir şey farketmezmiş anlaşılan. 2 dünyada da atılan tokatlarda büyük payı olan @yandanatmış başkanımı tebrik ediyorum. Argo 26373838382828 tane klan kurup karşımıza gelsin vs atalım. Gerçi altın günü sırası Cindeydi pardon :)

osan123456

Milis
Olan olmuş haklı haksız kişiye tarafa göre değişiyor. Ama en önemlisi güzel bir savaş bekleyen oyunu gerçek anlamda zevk için oynayan oyunculara oldu diye düşünüyorum her iki taraf için de gecerli...

Moonknıght

Ağır Atlı
Olan olmuş haklı haksız kişiye tarafa göre değişiyor. Ama en önemlisi güzel bir savaş bekleyen oyunu gerçek anlamda zevk için oynayan oyunculara oldu diye düşünüyorum her iki taraf için de gecerli...
Abi senin eline emeğine sağlık geri dönmüş olmana çok sevindim bence kendi haritanda güzel işler çıkarttın yine paslanmamışsın.

Demon

Milis
benim kediciklerim onlar üzülme ikiside sağlıklı

konuşulacak yeri burası değil ama küçük bir bilgilendirme yapmak istedim , insanda nasıl akraba evliliğinde sorunlar oluyorsa aynı şekilde kan bağı varsa minik kulaklar çelimsiz kalıyor ve malesef hastalıklar peşini bırakmıyor

bilinçli çiftleştirilme sonucu sağlıklı bebişler olur ^-^ modlarımız silmesse en azından bazı bilgilerin yanlış olduğu görülür
Akraba evliligi değil o fenotip ile alakali hayvanlarda