Club ArGeNTiNa 2016

• Konuyu başlatan DeletedUser33303
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Kaan burada tartışmayalım Tartışma bölümüne geçelim :))

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:D :D nasıl anlarsan artık :p

aykut bebe git az ötede oyna la sen 37 de gördük seni ben harcadığım prenin 2 katını kastım sen harcadığınla kaldın hemde çok arkamda :D :D :D git az ötede oyna :D atakana gelince liseli bebe uza burası 18 yaş üstü başlık. ONUR ZENGİN KARDEŞİM benim o ne derse haklı :p :D :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Bu arada kaan w 38 de 2 k pre harcadım 3.5 k pre kastım. 1 k harcadıktan sonra pre kasmaya dönseymişim iyi olacakmış.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Bu arada kaan w 38 de 2 k pre harcadım 3.5 k pre kastım. 1 k harcadıktan sonra pre kasmaya dönseymişim iyi olacakmış.

ben 800 harcadım 800 kastım şuan stoklar dolu bu 38 den bir cacık olmaz belliydi böyle olacağı :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tamam sen git bi paraları gökhan kaan ben yiyicez :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
kaan sen dünya başında pre bastın hafif bastın öne geçtin ben stoklar dolmaya başlayınca pre harcadım o yüzden yakalayamadım boş yapma bence :D eğer aynı anda pre bassaydık o zaman görürdüm seni :D dünya açılır açılmaz 4k pre çektin ben 1 ay sonra 1300 çektim :D sonra ara ara tekrar 1300er çektim durdum c7de görcez burda ham almakta yok ne yapcan bakalım :D yine barbar toplarsın sen :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Arjantin Birbirine Düştü :)) Crycover 1 kaan 0 :rolleyes::cool::D

Ama crycover sen artislik yapmıştın yarın beni takip edin dedin Yukarı çıkman gerekirken aşağıya geriledin :)))

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Aykut ben 1 kere pre çektim sen 10 kere çektin yaramadı :D bak filinta zaten açıklık getirmiş ben zirvedeyken sen neredeydin ? :p

DeletedUser63005

Ziyaretçi
filinta bak şimdi şuna bi açıklık getirelim yağma konusuna kaanın yanında bi garibim baho vardı parasızdı pre çekemedi bu oyun başında çekti hemen hafif bastı baho 1 kez gidenece bu 2 kez gitti haliyle baho oyundan soğudu tüm yağma bundaydı gelelim bana

yanımda klanlar sds turnuva oyuncusu mustafa abi vardı theguardpasha vardı bitane preli adı lazım olmayan eleman vardı erdem üstümdeydi 7kdan fazla preyle geldiler ben bi garip aykut dünya açıldıktan 3 hafta sonra falan 1300 çektim :D onla sizi yakalamaya çalıştım :D şuda var ben presiz 50. sıradaydım yanımda bu kadar adamla yani kaancım senin gibi dünya başında 4k pre çekip ilk hafifleri ben bassaydım sen arkada benim hafiflerin nallarından çıkan çivileri toplamakla meşgul olurdun :D

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ayrıca benim tek rakibim myv :D:D kapışmak isteyen world başlayınca yanına geleyim (classic worldlere girmedim bu worldlerde envantere eşya taşıma varsa gelirim yanına direk kapışırıh :D yoksada artık nasip :D )

DeletedUser

Ziyaretçi
Aykut ben preyi para ile almıyorum ki oyundan yağmadan kasıyorum. o dunyada önceden kasmış olduğum 2 k preyi harcadım sonrada 5k pre kastım . daha sonra yasaklandım yasaklanmasaydım w 37 rekor yağma kasacaktım.