.Clown* ve Gerçekler

• Konuyu başlatan DeletedUser68821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68821

Ziyaretçi
makarna sosu yine forumda savaş kazanıyor. şuna çanak tutan klan yöneticileri de ciddiyetten, oyunculuktan dem vurmasınlar artık. bir başlıkta biz oyunumuza bakarız yazarlar, diğer başlıkta trollü alkışlarlar.

Aras11 dibime geldin bir numaranı göremedik dostum :) 1 kere kilit atmaya çalıştın onla kaldın kaç köyün var gel artık bir ziyaretime ya :) bir tanede köy aldım sen belki karşı saldırya çıakrsın diye ama tık yok 800.000 puana gelmişsin pasif toplamaktan multi toplamaktan bi numaranı görelim artık :)

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Sen daha dün miss fake’e köy vermedin mi ?
@Nemesis * reis saygılar :D

kami atmaktan fake olduğu için umursamadım 8 saat önceden de yeşil yaktı sav atmayı unutup uyumuşum :) verdim geri aldım problem yok :) Şuan ben sizden 2 köy aldım siz benden 0 :) her daimde beklerim :) Serso ve Aras11 den :)

BlackWidow*

Kılıç Ustası
kami atmaktan fake olduğu için umursamadım 8 saat önceden de yeşil yaktı sav atmayı unutup uyumuşum :) verdim geri aldım problem yok :) Şuan ben sizden 2 köy aldım siz benden 0 :) her daimde beklerim :) Serso ve Aras11 den :)
Kami nolucak peki kanka :D yakınlaştıkça gelicem sanada önümde ki engelleri aşmam lazım öncelikle çekilin önümden tutmayın beni :D :D

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Kami nolucak peki kanka :D yakınlaştıkça gelicem sanada önümde ki engelleri aşmam lazım öncelikle çekilin önümden tutmayın beni :D :D

yani bir tane kami için oturup aglıcamı düşünmüyorsun heralde knka kami bol bizde bitmez yani derdin bir kami olsun :) :) yenisi yaparız :) mühim değil :) gel valla aras11 ve isyankar sarmıyor :)

DeletedUser30333

Ziyaretçi
Benim o bölgede 4 köyüm var. Senin 20 küsür, asıl biz senin bir numaranı göremedik. Sırf geri al, savunman zorlaşsın diye barbar aldım dibinde. Onu bile 2 gün sürdü geri alman :D Benim kişisel hırslarım yok, klan için oynarım. Sınırdaki oyuncunun yükü azalsın diye sınırlarda köy alırım, destek veririm, mis arası atarım. Çok düşünür, az hamle yaparım. Oyuncuları kendime rakip görmem, klanları görürüm.

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Benim o bölgede 4 köyüm var. Senin 20 küsür, asıl biz senin bir numaranı göremedik. Sırf geri al, savunman zorlaşsın diye barbar aldım dibinde. Onu bile 2 gün sürdü geri alman :D Benim kişisel hırslarım yok, klan için oynarım. Sınırdaki oyuncunun yükü azalsın diye sınırlarda köy alırım, destek veririm, mis arası atarım. Çok düşünür, az hamle yaparım. Oyuncuları kendime rakip görmem, klanları görürüm.

tamam tatil yapmaya geldiysen sıkıntı yok :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
███░███░███░███░░███░█░█░███
█░░░█░░░█░█░█░░█░█░░░█░█░░░█
███░███░█░█░███░░███░█░█░░█░
█░░░█░░░█░█░█░░█░░░█░█░█░█░░
███░█░░░███░█░░█░███░███░███

zazamontana

Yasaklı
4jB5mJ.png
4jB5mJ.png
[/url][/IMG]

konuya açıklık getirmek istedim ...

zazamontana

Yasaklı
Ketçap mayonezde koy demiştim notlara yazmıştım ama görmemiş puan kırıcam bu yüzden :) Ağlama palyaço makyajın akar ....

mahşerkuşu

Acemi
.Clown*'u Yusufun kullandığını gizlemişler mi? Ben hesabı kullanmaya başladığı günden beri herkes biliyordur sanıyordum.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Dedektif Mayıs peşinde ...ondan klan yönetimi bile saklıyor utabmadan can abim diyor .d
Tam adını sorunca yusuf can diyorlar