.Clown* ve Gerçekler

• Konuyu başlatan DeletedUser68821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Merhaba Dostlar ;

Efendim sizlere bu yazımda .Clown* hesabında kim olduğunu ve nasıl biri olduğunu anlatacağım.

Forumu takip eden herkes bilir ki Inoxrable adında çakma isimle klan kurmuş bir genç vardı.

Hatırladınız mı ?

Hatırlamayanlar için ;

- Sabırsız ve toy
- Klavye Delikanlısı
- Atarlı
- Tehditkar
- Korkak
- Adres ister gelmez

gibi özellikleriyle hatırlamanıza yardımcı olmuştur umarım. :)

Biliyorsunuz bu arkadaş oyun yöneticilerine bile atarlı giderli konuştu.

MAYIS tarafından da banlandı.Hem oyundan hem de forumdan.

Bu tutumsuz ve sorumsuz davranışından ötürü CROM klanları bir sirküler çekmiş'' Inox ve Kralkatili haindir '' hesaplarını topladık vs. vs. diye :)

Günler geçiyor.Kamiler atılıyor.Operasyonlar karşılanıyor derken.Hop birdenbire bir hesap çıkıveriyor ortaya

. Clown* Hem CROM klanlarında yetkili hemde iletişimlere bakıyor.

Abovv kim ola ki bu ?

Evet evet doğru bildiniz.Inoxrable YUSUF dan başka biri değil

Tabi haliyle inkar ediyor sürekli ben o değilim felan diye.

Ey Yusuf ;

Elini vicdanına koy biraz olsun erkek ol.Biraz olsun delikanlı ol.Ben Yusuf'um! Yusuf'um Ulan! de MAYIS da şahit olsun.Bu kadar korkma.Korkunun ecele faydası olmaz Yusuf.Kendini MAYIS ın şevkatli kollarına bırak :)

Kendi klanındaki adamlar bile Yusuf ban yedi sildik onu diyor.O hain diyorlar.Adamları öyle bir kandırmış ki yönetim böyle birşey yok :) Şaka gibisiniz CROM üyeleri ya :) jmafdkısajfkıoasjfasf

alORyO.png

Discord da yakaladık bebeyi :) Birde beni tehdit ediyor yok burnunu kıracam yok onu yapacam :)

Adresim Sende mevcut Yusufcum Topunla tüfeginle gel Füzeyle gel aslan parçası :) Gelmezsen discord da sana dediğimi hatırlıyorsun :) Anneler Kutsaldır Yusuf :) Dediğini yap yoksa biliyosun :)

Neyse dostlar delikanlıysa kimliğini belli eder zaten :)

Hadi Eyvallah.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
yahu erkek ise gelir dedin ya işte orda yanıldın ...erkek olsa ben yusuf degilim yusufcanım diyip korkakca eteklere bürünüp gelmezdi ..hayallerinde bizi sildin sanıp tüm klanı yönettigini sanıyorsan ya...bak izle sana truva showları atacam paso ..

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Arkadaşlar boşuna kendinizi kandırmayın. .Clown* hesabında can abi var. Cidden bu neyin kafası ?

Peki neden Inoxerable hesabını bu Clown topladı?

Eğer sizin klanınızda haindi ise, köylerin klana dağıtılması gerekmez miydi?

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Senin klanında biri ban yiyor veya yöneticinin tanıdığı ban yiyor ban yiyen oyuncunun tanıdığı kimse kime bırakırsa o toplar zaten. Tanıdık değilse veya tekse paylaştırılır. Bu kadar açıklama yeter mi sana ?

Şimdilik yetsin bakalım, ama kimseyi inandıramayacağınızı da bilmenizi isterim...

Bu arada, dikkatli olmasını söylemeyi unutma...

Haydi rastgele.

myw**

Dük
adamların suçu yok gereksiz kişilerle konuşan sizlerde kabahat , mesela bu clown mu her kimse oyundan bana yazmış direk engelledim muhattap olmak anlamsız kimdir necidir belli değil

DeletedUser68821

Ziyaretçi
Senin klanında biri ban yiyor veya yöneticinin tanıdığı ban yiyor ban yiyen oyuncunun tanıdığı kimse kime bırakırsa o toplar zaten. Tanıdık değilse veya tekse paylaştırılır. Bu kadar açıklama yeter mi sana ?

alperen daha bugün discorda sövüşüyoduk Yusufla :) kendini kandırr ancak :) hayır yani insan biraz profesyonel olur yani :)

BlackWidow*

Kılıç Ustası
alperen daha bugün discorda sövüşüyoduk Yusufla :) kendini kandırr ancak :) hayır yani insan biraz profesyonel olur yani :)

Sövüştünüz diyede tanımadığın bir hesap hakkında forumda konu açmana gerek yoktu bence. Ne gerek var yani böyle şeylere..
Neyse herkese iyi oyunlar dilerim :)

DeletedUser30333

Ziyaretçi
makarna sosu yine forumda savaş kazanıyor. şuna çanak tutan klan yöneticileri de ciddiyetten, oyunculuktan dem vurmasınlar artık. bir başlıkta biz oyunumuza bakarız yazarlar, diğer başlıkta trollü alkışlarlar.