Classice Veda

• Konuyu başlatan DeletedUser30182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30182

Ziyaretçi
Değerli klanlar oyuncuları, yoğun takvim ve puanda belli miktar geri kalmamızdan dolayı ben ve bir kaç arkadaşım cs 6 da hesap sil yapma kararı aldık. Burada zaten düşmanlarımızı yenip tehlikeye saygısızlık yapanların cezasını verdik.
Kemik klanı da genel forumda artislik yapıp hesap sil atan klanlar kategorisine adını yazdırdı.

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/dİplomasİ.33819/ burada ben aman dileyin demiştim o düşmanlarımıza. orda bir KEMİK klanı oyuncusu şunu yazdı:
Gazi sanirim :) bak kardeşim Sen miydin degilmiydin onu bile bilmiyorum ama voinin aldiği koyu alip rapor atan bi atarli dejavu vardi :D diyor du ki . sawi ezip sana gelicem :) bende senin bu tavrina binayen çocukları pistten al dedim savaş actim sana mi soracaktim nasil savaş acacagimi :D tavrin bana ergence geldi ki ergene yakisir şekilde savaş actim. Sen önce sawi bi ez sonra bana gel tmm mi gülüm ;) Ben savasi tehlikenin tek klanina actim oda dejavu shadow nickli kişi orada diye. Takip ettigime gore bi koy kaybetmiş sin. Daha ezikledigin klani dize getiremezken bana yuruyeceksin ya . Bekliyorum ve klanca takipteyiz :D seker şey seni. Yerimmm :D

Yediler de :D onlara da hesap sil çektirdiğimize göre bizim de işimiz bitti demektir. Kemik gelecekti, şekerlikler yorulmasın istedim.
Şu dakikadan sonra düşman olduğumuz klanlardan adını tehlike olarak değiştirip aman dileyene müsamaha gösterilecektir. Biz pistteyiz. Gelip almanızı heyecanla bekliyoruz.
dedim değil mi size?

Burada değinmek istediğim iki husus var. Aslında saw benzeri bu konuyu da konuşmak istemyiorum ama ağır tahrik var. Kemik klanını rakip olarak görmedim fazla bilmem kendilerini. bunu onlara da söyledik ama özgüvenli bireylermiş. yazdıkça yazdılar.
Ha biz opumuzu yaptık kemik klanı hesap sldi ama ergen gibi mesaj atıyor. Neymiş 9 kişilik klana saldırmışız. çocukmuşuz. aşiret klanlarının arkasında besleniyormuşuz.

Beyler Ağlayacaksanız oynamayalım.

Bilseydim bu kadar üzüleceğinizi köylerimi bırakırdım.

Forumda şov yaparken harikasınız ama hesap silerken bi sinirli oluyosunuz nedenini çözemedim. Ergen tavırlarınızla oyun oynamayın. kemik klanı geliyor çocuk olmasanız sawa tebrikler derdiniz. Sana ne arkadaşım? Tebrik etmek zorunda mıyım? Testere beni tebrik etti mi? Ama gelgelelim saw klanına söyle atsineği oyuna girerse mesajımı görür. surkentliye sorarsın. çok hızlı hesap sildiler bir surkentliye yetişebildik :D surkentliye sor Tehlikeden kaç kişi mesaj atmış öğrenirsin. Belki biraz da yüzün kızarır klavyede iyiyim de keşke biraz araştırsam keşke diye.

Gelgelelim biz kimsenin sırtından beslenmedik. onu size sormalı. siz değilmiydiniz bizden sa isteyen. antiden sa isteyen. broyla müt olan dandanla müt olan paytakla müt olan :D Allah aşkı için sen bana sırttan beslenmeyle alakalı ders verme.

Aramızda saw varken sesiniz güzel geliyordu. Sawın arkasından ahkam kesmek işinde de iyiydiniz. sonra bir anda bahaneler ortaya çıktı :D ya varya cidden çok tatlısınız :D

9 Kişilik klana saldırıyosunuz diyolar 9 kişilik klan olarak tehtit ederken şov yaparken neye güveniyodunuz kardeşim siz?sawın bizi yenme ihtimali miydi sizi konuşturan. biz o zmanda 3 klandık. Rica ediyorum kabul edin. Tehlike sizi ezdi. Bu kadar basit. Madem aman dilemediniz savaş ilanınızı alın kaybolun. Biz zaferle hesap sileceğiz birileri sildirdiği için değil :D Birileri sildirseydi buraya gelir "beyler ben artistlik yaptım tehlike beni dövdü tebrik ederim" yazardım :D bu arada kızmıyosun dimi "şeker şey" :D

ben sana dedim bizi yemek isterken boğulan çok oldu diye :D Umarım dersinizi almışsınızdır. Önemli olan da bu zaten. Bizim en iyi yaptığımız iş haddini bilmeyen haddini bildirmek ders almamışa ders vermek.

Kemik klanı senin olanı alıyorum. Pisti de boşalt çocuklar biraz daha eğlenecekler :D

Tehlike Klanları saygılarını sunar başarılar diler.

Not: Benim olanı almaya geliyomuş ya ahahahahaha gülmemek elde değil :D :D

DeletedUser62626

Ziyaretçi
another patato in classic . like us .xd xd

DeletedUser62626

Ziyaretçi
bu klanda mı patates olmuş diyorsun yani patates olacaklarını anladıkları içinmi veda yazısı yazmıslar diyosun yani imam :)

yoktan kavga çıkartcen ağbey . eheheh :D classic maşallah patates tarlası . bkz. ali xd

DeletedUser30182

Ziyaretçi
valla beyler patates boldu burada :D Daha az patatesin olduğu bi sw açılırsa haber edin :D ben patates evremi 31. sw da atlattım çok şükür :D

myw**

Dük
neden kavga çıksın canım , bu hangi klandı ki classicte sen oynamıstın bilirsin

DeletedUser62626

Ziyaretçi
valla beyler patates boldu burada :D Daha az patatesin olduğu bi sw açılırsa haber edin :D ben patates evremi 31. sw da atlattım çok şükür :D

gel beraber 37 ye girip patates olalım . ne dersin profil fotosuna gurban olduğum xd

DeletedUser62680

Ziyaretçi
KEMİK klani hesapmi silmis kim uyduruyor bu palavralari? :)) savas uye puanina bakalim kimler önde 30 kisisiniz biz 8 kisiyiz coksunuz adaletsizlik var evet cok olmaniza ragmen hala istatatistikte gerisiniz :( profilinize alparslan 27bin kisiyle 300bin kisiye saldirdi yazilarini yazacaginiza bu hunerlerinizi oyunda konusturun derim vesselam :) bu arada antinin saldirilarini kendi uzerinize aliniyosunuz yazik vallahi :))

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Ya :) voin bi gel hele buraya bak bu ne diyo :) isiniz gucunuz anti den beslenmek :D kendinizde biliyosunuz . Saw size op yapiyo cat anti kamiliyor sawi . Anti vurdu topladiniz . Sonra gelip birde kemige saracam sonra da birakacam diyonuz :D siz bi kere etik bi oyuncu olsaniz 8 kisiye antinin kucaginda op yapmazsiniz dimi gazi1453 ? Oyuna girip raporlari buraya tasimayayim . Yaptiginiz opta sizden cok anti kami atti 20 saatten mis yolladi . Bumu sizin intikaminiz ? Coluk cocuk hareketler sergiliyosunuz :) birde o kadar uzun yazinin altina

-Abi kemik 3 kisiyle bize op yapti . Anarşist*
Yunkeee
Holyman
3 koye gelip iki koyu aldilar . ve geri alamadik desene !!!
Ertesi gun antinin kucaginda op yapio koy aldik ama koruyamadik desene !!!

Antinin koruyamamasini anlarimda . Sen niye koruyamadin ? 3 saat mesafeden . Ben senin icinde 2 koy alip Geri vermiyorsam 8 kisiyle . Ama sen benden koy alip geri veriyorsan bana bu senin Acemiligini ve tecrubesizligini gosterir .

Bide gelip buraya yazmissin . :) kaybeden Kemik klani olmadi . İstatistige isteyen bakabilir .

Ve kim olursa olsun varsa kendine guvenen

Bagimsiz olarak savasir iyi olani gosteririz .

Dejavu shadow gibi sende kuru gurultusun gazi1453 .

Sana artik diger dunyalarda birak saldirmayi YAĞMA ya bile gelmem .

KEMİK orada . Kirabilen kirsin ....

DeletedUser58088

Ziyaretçi
En bas uzunca bir sey yazdım da sildim :D düsündümde ne gerek var :D herkes iyi herkes hos biz kötüyüz siz 1 numara tebrikler bravo simdi lütfen bu forumu terkedin kendi kendinize ötede oynayın hadi hayırlı cumalar vesselam:)

DeletedUser62680

Ziyaretçi
Yenilmeden önce thlke klani :

Biz in iyiyiz biz sipiriz kimiklirinizi kiriciz siz bittiniz sizi silmidin şirdin siriyi gitmiyiz.

Yenildikten sonra thlke klani:

Biz yenilmedikki hesap sildik hesap silmesek ohooo dunyalarda bizimdi. Biz hic bi zaman bisi iddaa etmedikki uzun uzun seyler yazardikta yazasimiz gelmedi (yemedi)

Editor notu : ya birakin kardesim bu ayaklari laflarinizi size yedirdikmi yedirdik daha hangi yuzle yaziyosunuz suraya anlam veremiyorum :))

DeletedUser30182

Ziyaretçi
Ya ahahaahaha cidden kemik klanı savunma yapıp tek saldırı atmadan bizi yendi :D cidden çok iyisiniz :D saw klanına antiyle savaştaydı benim antiyle tek paylaşımım alınacak köyler çakışmasın diye op bilgisiydi. Geçin bunları. Anca kendinizi tatmin edersiniz. Ben oyunu bırakıp ordu saldım def mi attım aldığım köye? Sırf eğlencesine bir köye 11 mis attım. Ama siz yendiniz çok iyisiniz kusura bakma kemik klanı :D siz sawla bilmem kaç klanda tehlikeye savaş açarken delikanlısınız ben hata yaptım anti savaşının bitmesini veklemeliydim sanırım :D hadi takılın siz eğlencenize bakın :D bi süre yokum bidahaki swlara girerken haber verin yan yana girelim burda ötmeyelim orda hesaplaşırız :D