Classic12 beklentinizi karşıladı mı?

Edit-997395

Yasaklı
hes@p b@tiran dı kanka silmişler.kimse engel olmamış :/ nyks dan sonra bi tane daha vardı sanki

Heh aynen , hepimizi silmişler sorma :confused: Hatirlamiyorum inan ki . Ondan sonra baya nick degiştirdim , ban yedim cünkü . Randumanı sağlayamadim pek :) En son bu nickte karar kıldım işte , uzun zamandir da burdayim :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Hocam iyi güzel yazmışsın eyvallah ama şöyle bir şey var UDW 900 kişiden çok daha fazla ANTİ ise 900 kişiden çok daha az. Dünya başında yapılan bir analiz videosunda bir arkadaş hesaplamıştı onu sanırım. ANTİ+BC 700 kişi civarıydı UDW+AAA+LOCK 1200 kişiydi bide daha EŞKİYA vardı. Zaten şöyle bir şey var yiğidi öldür hakkını yeme ben ANTİ klanının içindeydim ve şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ANTİ'nin hesap silmesine ne UDW ne AAA ne LOCK sebeb oldu. Aşağı bölge kaybedilse bile uzun süre daha dayanabilirdik yukardaki klan merkezi ama iki cephe olması yani yanda EŞKİYA olması sıkıntıydı. Hem aşağı bölgeyi desteklemek hemde yan tarafı korumak imkansız gibi bir şeydi. Yani EŞKİYA klanının aktif oyuncuları bu zayıf noktamızı iyi kullandılar ve o büyük sınırdan bize sürekli vurdular bizde hem sağa hem sola hem aşağı aynı anda vuramadık haliyle o yüzden de millet nereye kadar savunacaz sanki düşüncesi ile hesap sildi.

Tabi şunu yazayım burada bahanelere sığınmak için yazmadım bu yazıyı kimler ne savaşlar kazandı bu oyunda nerelerden dönen dünyalar oldu gerçekten ama biz kaybettik bunu kabullenmek gerekir. Kazanan ve güzel oyun sergileyen tüm rakiplerimizi buradan tekrar tebrik etmek isterim.

üstat iyi güzel hoşda eşkiya oraya yerleşmiş eşkiya ve udw ortak hareket ediyor sen niye oraya geliyon o zaman gelirsen bu olaylar olmayacakmı udw eşkiyayı yalnızmı bırakacak sandınız savaşmak için içimize taşınan sizsiniz savaşıncada onlar kalabalıktı siz ışınlanırken kalabalık olmayacağımızımı sandınız yada o zman kalabalık değilmiydik :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
dışardan gözlemlediğim kadarıyla, mermidon’u tek bir klan yenmedi. tüm dünya bir olup mermidon’u yenmek istedi ki, mermidon gitti. bunu yaparak adamları yücelttiniz. silen bir klan, oynamaya devam eden klanlardan daha fazla prim yaptı:) ama mermidon’u yendik demeye devam edebilirsiniz ki benlik bir durum yok, c12 oynamadım, mermidon’dan değilim vs, sizin bileceğiniz şeyler:)

Despi*

Casus
Öncelikle kendi görüşümü yazıyorum ister katılırsın ister katılmazsın :) Evet dediğin kendince güzel olan senaryo. Senin senaryon yaşansa sen zevk alırdın. GG felan zaten oradaki çoğu kişi MERMİDON ile savaşmaya geldi. EE mermidon K45 e o kadar adam soktu. Dibimde mesela sanji mesut varken ne yapmalıydık :D aaa sizle SA yapalım biz işte başkalarıyla mı savaşalım diyecektik :D Üstelik kendalın yazısını okuduysan herkes anlaşarak yanına partner seçerek girmiş :) Hucum myrimidons a saldırdı benim işime geldi. hem yıkılmanıza ortam hazırladı hem moral olarak çökertti hemde pastadan çok ufak pay alarak gitti kıtasına, orada o kadar süre ordusuyla ne yaptı bilmiyorum köylerde adamlarına çobanlık yapmayı öğretti herhalde :)
Oyun sadece savaşla dönmüyor klanın başında ki adamın iyi bir diplomat ve yönetici olması lazımdı ki kendal bence ikisinde de iyi ama neden böyle oldu ki ya :) Bence hayalperest bakmış biraz. . Hucumda kötü diplomasi yaptı myrimidons ta hatta myrimidons ekstra baya kötü bir yerleşim yaptı. O kadar sağlam adamı içimize soktu düzgünce destek bile gelmedi sonra tek atınca bizde şaşırdık :) Onları daha iyi bir yere yerleştirse en azından bir cephede ilerleyebilirdi. Valla myrimidons ekibi güzel savaştı elinden geleni yaptı hepsinin ellerine de sağlık ama mermidonu yendik
:)

Anticilerde bi bıkmadı ya salın şu udw yi yıkamıyorsunuz işte :) adamlar sayıca üstün bence oyuncu kalitesi olarakta üstün. Girmeyin adamların kıtasına da 2. ayı görün bi dünyada da :) Yani alamıyorsunuz salın başka kıtalara girin. Gidip anlaşın kendalla udw sınırına yerleşin iyice kasıp orayı siz tutun :)UDW yi pushingten şikayet edesim geliyor ya resmen adamlara köy kasıyorsunuz her dünya. Adamların içine kafa atıyorsunuz sonra toplanıyorsunuz sonra bizde haritaya bakıp yan yana olan köyleri görünce her gün kahroluyoruz burada :) Ulan bu haritaya nasıl gireceksin diyorsun kendini alamıyorsun hesap sil butonuna elin gidiyor :)
Udwyle uzun süreli oynadığım 2 dünya var 2sinde de antiyle savaşıp topladı sıkıcı olmaya başladı cidden :d

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Hocam iyi güzel yazmışsın eyvallah ama şöyle bir şey var UDW 900 kişiden çok daha fazla ANTİ ise 900 kişiden çok daha az. Dünya başında yapılan bir analiz videosunda bir arkadaş hesaplamıştı onu sanırım. ANTİ+BC 700 kişi civarıydı UDW+AAA+LOCK 1200 kişiydi bide daha EŞKİYA vardı. Zaten şöyle bir şey var yiğidi öldür hakkını yeme ben ANTİ klanının içindeydim ve şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ANTİ'nin hesap silmesine ne UDW ne AAA ne LOCK sebeb oldu. Aşağı bölge kaybedilse bile uzun süre daha dayanabilirdik yukardaki klan merkezi ama iki cephe olması yani yanda EŞKİYA olması sıkıntıydı. Hem aşağı bölgeyi desteklemek hemde yan tarafı korumak imkansız gibi bir şeydi. Yani EŞKİYA klanının aktif oyuncuları bu zayıf noktamızı iyi kullandılar ve o büyük sınırdan bize sürekli vurdular bizde hem sağa hem sola hem aşağı aynı anda vuramadık haliyle o yüzden de millet nereye kadar savunacaz sanki düşüncesi ile hesap sildi.

Tabi şunu yazayım burada bahanelere sığınmak için yazmadım bu yazıyı kimler ne savaşlar kazandı bu oyunda nerelerden dönen dünyalar oldu gerçekten ama biz kaybettik bunu kabullenmek gerekir. Kazanan ve güzel oyun sergileyen tüm rakiplerimizi buradan tekrar tebrik etmek isterim.

Öncelikle Eşkiya klanları kendi yönetimi ve oyuncuları olan bir ekip. Fakat bu dünyada sonuna kadar müttefiğimizdir. 1200'ün içine böyle dahil edebilirsin elbette. Fakat şikayet ettiğiniz " kalabalık " klanlar arasına 700 kişilik anti girmiyor mu ? 700 çok normal bir rakam mı acaba ? :D Sizin hatanız dünya başından beri söylediğimiz gibi göz göre göre klanınızı 2'ye bölerek ışınlanma yapmanız. Hep söyledim yine söylüyorum, kıtanın alt bölgesine yolladığınız aktif oyuncuları ana merkezde toplasaydınız ne anti bu kadar hızlı dağılırdı ne de maydanoz. Olayın kalabalıkla falan alakası yok anlayacağın.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serhat bu benim değerlendirmem. UDW nin gemisinin terk edilmesi benim çok da umrumda değil :) Burada prim yada ekmeğe de hiç ihtiyacım yok :) Forumda prim kasan oyunu forum üzerinden sensin :) Senin gibi bir loserla muhattap olmak bile şuan saçma aslında :) Beynini yormadan yazdığın fikirlerinle ve fikirlerini önemseyen loserlarla güzel forumlar sana :)

Öyle deme batu "Abi beni dövdüler" dediğin 2 dünya da kıyak geçmiştim sana. Bir gün yine lazım olurum. Gemileri yakma :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Öncelikle Eşkiya klanları kendi yönetimi ve oyuncuları olan bir ekip. Fakat bu dünyada sonuna kadar müttefiğimizdir. 1200'ün içine böyle dahil edebilirsin elbette. Fakat şikayet ettiğiniz " kalabalık " klanlar arasına 700 kişilik anti girmiyor mu ? 700 çok normal bir rakam mı acaba ? :D Sizin hatanız dünya başından beri söylediğimiz gibi göz göre göre klanınızı 2'ye bölerek ışınlanma yapmanız. Hep söyledim yine söylüyorum, kıtanın alt bölgesine yolladığınız aktif oyuncuları ana merkezde toplasaydınız ne anti bu kadar hızlı dağılırdı ne de maydanoz. Olayın kalabalıkla falan alakası yok anlayacağın.
üstat iyi güzel hoşda eşkiya oraya yerleşmiş eşkiya ve udw ortak hareket ediyor sen niye oraya geliyon o zaman gelirsen bu olaylar olmayacakmı udw eşkiyayı yalnızmı bırakacak sandınız savaşmak için içimize taşınan sizsiniz savaşıncada onlar kalabalıktı siz ışınlanırken kalabalık olmayacağımızımı sandınız yada o zman kalabalık değilmiydik :D

Ben bir Anti üyesi olarak değil daha çok normal bir oyuncu gibi yorumladım olayı. Şöyle oldu böyle oldu şurada yanlış oldu detaylarına girmedim dikkat ederseniz. Sadece arkadaş ANTİ'de kalabalık geldi ama idare edemedi demiş arkadaş. Ben 700 kişi normal demiyorum ama 1200 kişi + EŞKİYA bambaşka bir şey :) Keşke herkesin cürmü yetse de 2-3 klan gelse herkes ve en fazla 1 diplomasi yapıp gerisini savaşsa ama şuan ki yönetimler bu olaylardan uzak malesef. Ben şahsen yarın öbür gün bir klan kursam herhangi bir dünyaya bu 2-3 klandan fazla girmeyi düşünmem sanırım hadi diyelim girdim yaptım o zamanda gidip 3-4 klanla müttefik olmam yani oyunun geleneklerine aykırı bir durum :D

Karşılamadı diplomasi ile kazanılmış bir dünya olacak :) Özellikleri de çok saçmaydı bence ama kendimiz belirledik :) Oyun başından itibaren maden kasıp ardından barbar köyleri alıp hammadde aktararak köyleri büyüten birinin birinci olabilecegi bir dünyaydı :)

TinkleBell

Yasaklı
tabi ki karşılamadı ben köyümü abdiye verecektim ama udw den bir dangalak geldi köyümü aldı

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Ben bir Anti üyesi olarak değil daha çok normal bir oyuncu gibi yorumladım olayı. Şöyle oldu böyle oldu şurada yanlış oldu detaylarına girmedim dikkat ederseniz. Sadece arkadaş ANTİ'de kalabalık geldi ama idare edemedi demiş arkadaş. Ben 700 kişi normal demiyorum ama 1200 kişi + EŞKİYA bambaşka bir şey :) Keşke herkesin cürmü yetse de 2-3 klan gelse herkes ve en fazla 1 diplomasi yapıp gerisini savaşsa ama şuan ki yönetimler bu olaylardan uzak malesef. Ben şahsen yarın öbür gün bir klan kursam herhangi bir dünyaya bu 2-3 klandan fazla girmeyi düşünmem sanırım hadi diyelim girdim yaptım o zamanda gidip 3-4 klanla müttefik olmam yani oyunun geleneklerine aykırı bir durum :D

Tam eşkiyayı anlattın 2 klan 1 müt :D

Edit-997395

Yasaklı
tabi ki karşılamadı ben köyümü abdiye verecektim ama udw den bir dangalak geldi köyümü aldı

Öyle de demeyeydin iyiydi kanka :D Ha Udw ha ben farketmez :) Oynayacak olsam köy çok bana ama gel gör ki beklentilerimi karşılamadı bu classic world :) Zaman geçsin diye takılıyorum :)