Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Ben burdayım olm kakoa kim
e2P8g2.gif

Küçük dağları da ben yarattım, harbi diyom :D

DeletedUser55070

Ziyaretçi
Nihat abiyi bilirim,atakan hakkında sadece kulak duymuslugum var kendisini sahsen kisisel olarak tanimam aksine duyduklarimda pek hosnut edici seyler degil neyse benim sadece dusuncem bu yonde nihat abinin rolu daha etkin suan itibari ile bana göre.

Tanıma zaten,burada gelip birbirine laf söyleyenler kadar dürüst değilim.Öyle böyle değil çok kötü biriyim çok .. Herkes oyuncu biz değiliz,herkes karakterli biz değiliz.Sağdan soldan duymana gerek yok bundan sonra bak kendim itiraf ediyorum.Bildiğin gibi değil bence konuşma,muhatap olma uzak dur bizden.Kanseriz biz yahu :D

DeletedUser43364

Ziyaretçi
arkadaş aldıkları barbarları nerde aldıklarına baktın mı? taş çatlasa 20 tanesi sınırda kalanı içlerinde, bunun nasıl bir stratejisi olabilir?
Hayır klasikte oynamıyorum, Atakan benim kim olduğumu bilir. c1'de BABA klanına ve güneydoğudaki tüm klanlara yapılan opları düzenleyen kişiyim :)

tavşan dağa küsmüş dağın haberi bile olmamış:))

kuyruk acını anlatda bilelim haberimiz olsun
herşeyi kendi üzerine mal edecek kadar egosu tavan yapmış birine cevap bile yakışmaz..

Tanıma zaten,burada gelip birbirine laf söyleyenler kadar dürüst değilim.Öyle böyle değil çok kötü biriyim çok .. Herkes oyuncu biz değiliz,herkes karakterli biz değiliz.Sağdan soldan duymana gerek yok bundan sonra bak kendim itiraf ediyorum.Bildiğin gibi değil bence konuşma,muhatap olma uzak dur bizden.Kanseriz biz yahu :D

atakan seni siber suçlara sikayet edecem :)))
w17 klasik söz :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser52861

Ziyaretçi
blackazus asıl kuyruk acısı olan kişi oluyor bu konuşmada :D hiç cevap verip de seni rezil edecek değilim :)

DeletedUser43364

Ziyaretçi
haha benim herşeyim ortada rezil edilecek yada rezil olacak bi durumum yok.

sen çift hesapla kendini zaten rezil etmişin:)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Haritada udw yi kırmızı olarak gösterirmisiniz sayın mod herşey daha net olsun diye

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Anti: En avantajlı klan, şuanda sadece UDW ile savaşıyor. Aktif oyuncularının yanında belki aktif oyuncularından daha fazla inaktif oyuncuları var bu onlara savaşta dezavantaj yaratabilir.

Pusula: İkincil en avantajlı klan, Simosm ve UDW ile savaşıyor ama simosm'le cepheleri az.

Simosm: Sadece Pusula ile savaşıyor ama aktif bir savaş olduğu söylenemez, arafta bir klan gibi düşünebilirsiniz.

UDW: hapı yutmuş klan. Hem Pusula hem Anti'yle savaşıyor, dünyanın bir ucundan diğerine yay şeklinde bir cepheleri var, bu da onları Pusula'nın da olduğundan zor bir duruma sokuyor. Bir önceki durumu düşünürseniz pusulanın cephe uzunluğu ve köy sıklığını göz önüne aldığınızda arada dikkate alınacak bir fark ortaya çıkıyor. UDW'nin cephesi hem daha uzun hem de mesafe olarak çok daha uzak.

DeletedUser46970

Ziyaretçi
hocam dıkkat edıyorumda udwde mı oynamak ıstıyorsun ne :)taraflı gazate gibisin :))

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Ne alakası var yapılabilecek en tarafsız yorumları yapıyorum :) klasikte oynamak istesem 4. gün hesap silmezdim :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanları ekinaci'in hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

Families
ANTİ F. - ANTİ, *ANTİ*, ANTİ!!
UDW F. - UDW, -UDW-, .UDW.
PUSULA F. - PUSULA, PUSUL@
SİMOSM F. - SİMOSM, S1MOSM
CELLAT F. - CELLAT, C@LL@T
KöK F. - KöK, KöK-2, KöK-3

DeletedUser52961

Ziyaretçi
100 köy kuzeyden , 100 köy güneyden tıraşlanmış :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
bende özlediğimi hissettim :) herşey yolundadır umarım

Forumda sizi de görebilirsek daha yolunda olacak sanırım. :) Şaka bir yana ihmal etmeyin buraları. Geçenlerde forumda arjantinli golcü gibi bir kullanıcı adı görmüştüm. Aklıma ilk siz geldiniz. Gelmeyecekseniz en azından giderken haber verin de dönüşünüzü gözlemeyelim. tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumda sizi de görebilirsek daha yolunda olacak sanırım. :) Şaka bir yana ihmal etmeyin buraları. Geçenlerde forumda arjantinli golcü gibi bir kullanıcı adı görmüştüm. Aklıma ilk siz geldiniz. Gelmeyecekseniz en azından giderken haber verin de dönüşünüzü gözlemeyelim. tt2

benide sevsene accık modum özeniyorum banada ilgi göster :( söz prede alcam