Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1830

Ziyaretçi
Atakan ben senin klanını c1'de yıkan kişiyim, emin ol klanını senden iyi tanıyorum. c1'de seni kamileyen ordularını yakalayan biri vardı ya işte hatırla o benim.
Gerçeklerden başka bir şey söylemedim, orda da yaptınız burda da yapıyorsunuz sonuç olarak hiç bir işe yaramayacak fazladan köyünüzün olması. isterse 10 katı köyünüz olsun yine 1-1 yapılacak savaşta UDW, Pusula hatta simosm'a bile yenilirsiniz.

arkadaslar bu bir stratrji oyunu stratejiler, planlar başarı getirir. anti paşalar gibi savasıyor oyunun hakkını veriyor. bu alınnan barbarlar meselesi ise bu wordde şuana kadar gördüğüm önemli stratejilerden birtanesi. bunu haritayı okuyarak yapmışlar ileriki süreçlerde çok faydalarını görüceklerdir. yorum yaparken resmin bütününe bakmak lazım. oyunun anlamlığını kapsamını trateji görselliğini arttırdığından dolayı anti klanlarına teşekkürler..

bu şekilde barbar almanın hiçbir stratejik avantajı olamaz, bir köyü büyütmek için gereken madenle 60 depo basılır, aldıkları 120 barbar yerine 130 mis basarlar 120 mis de yanlarına kar kalır düşmandan 250 fazla köy alabiilirler. op yaparken fazladan 60 köye daha giderler.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
Atakan ben senin klanını c1'de yıkan kişiyim, emin ol klanını senden iyi tanıyorum. c1'de seni kamileyen ordularını yakalayan biri vardı ya işte hatırla o benim.
Gerçeklerden başka bir şey söylemedim, orda da yaptınız burda da yapıyorsunuz sonuç olarak hiç bir işe yaramayacak fazladan köyünüzün olması. isterse 10 katı köyünüz olsun yine 1-1 yapılacak savaşta UDW, Pusula hatta simosm'a bile yenilirsiniz.

bu şekilde barbar almanın hiçbir stratejik avantajı olamaz, bir köyü büyütmek için gereken madenle 60 depo basılır, aldıkları 120 barbar yerine 130 mis basarlar 120 mis de yanlarına kar kalır düşmandan 250 fazla köy alabiilirler. op yaparken fazladan 60 köye daha giderler.

clasikte oynuyormusun

DeletedUser38905

Ziyaretçi

hesaplar güzel hatta harika ama bu bir strateji oyunudur ki pusuladan köy almakta öyle kolay değildir madenin veya misin önemi yok ki clasisc serverda düşündüğünden daha hızlı köy büyütebilirsin bunuda baz alırsan barbar köy alarak yaklaşmak içeri girmek çok mantıklı hem ara yapmak için hemde köy toplamak için ^^

DeletedUser1830

Ziyaretçi
arkadaş aldıkları barbarları nerde aldıklarına baktın mı? taş çatlasa 20 tanesi sınırda kalanı içlerinde, bunun nasıl bir stratejisi olabilir?
Hayır klasikte oynamıyorum, Atakan benim kim olduğumu bilir. c1'de BABA klanına ve güneydoğudaki tüm klanlara yapılan opları düzenleyen kişiyim :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Patya(psikomania) antinin tek etkin gücü denilebilir :) antiyi sırtlayan tek kisi neyse belli her sey :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Katılmıyorum Nihat abi iyidr ama antiyi anti yapan atakandır

Nihat abiyi bilirim,atakan hakkında sadece kulak duymuslugum var kendisini sahsen kisisel olarak tanimam aksine duyduklarimda pek hosnut edici seyler degil neyse benim sadece dusuncem bu yonde nihat abinin rolu daha etkin suan itibari ile bana göre.

DeletedUser55070

Ziyaretçi

Kimsin necisin beni hiç ama hiç ilgilendirmez..Her dünyanın yeri ayrı.Benim veya klanımın naptığı da sizi ilgilendirmez.Yorumunuzu başka klanlar hakkında yapınız.

Sesinizi kesip oyun oynuyorsan oyununuza bakın,oynamıyorsanız başka klana sataşın.Biz de sana malzeme yok.
Bu başlığın da adı harita saçmalıklara girmemeniz gerekir.

Oyunda da herkes kral bir tek biz bilmiyoruz . Yazık bize ,senin gibi bir malkoçoğlu lazım bize..Malesef klanımızda bulunmuyor hepsi sadece barbar topluyor.

İkili münakaşaya girmek bana göre değil,senin gibi bir üstadın karşısında o yüzden kendi kendine konuş burada . Selametle ..

DeletedUser49117

Ziyaretçi
baba klanını yıkan oplar diyosa seqoa art of war erdemdir çünkü o ara pusulanın diğer yöneticileri yoktu:D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Anti klanlarının ne şekilde barbar topladığı sizleri ilgilendirmez. Istersek gider dünyanın diğer ucundan barbar alırız. Hem tam sınırdan düşmanın tam önünden barbar al 2.5 k yap bak bakalım nasıl saldırıyorlar ! 2.5 k lık barbarı tam düşmanın önünden alacağına biraz daha gerilerden al daha iyi. Hem bu bir strateji. Bu bir düşünce sistemi herkesin beyni her stratejiyi almaz anlam veremiyorsan sus.

DeletedUser49418

Ziyaretçi
adam daha c3 te oynamamış, dünya hakkında yorum yapıyor. burada kendini öveceğine veya antiye laf atacağına, başlardın klasikte toplardın klanını veya klana dahil oldurdun da kim olduğunu görürdük.

ayrıca dağınık olup fazla alana hükmetmek avantajlı gibi dursada, çok sıkı ve yoğun olmak klasik gibi bir dünyada asıl avantajlı olan şeydir.ne kadar çok iç içe ve yoğun köy olursa savaş ve op durumlarında o kadar hızlı müdehale edebilirsin.fikir beyan etmek farklı, laf atmak farklı (laf atmak bile değil aslında o. b atmakta neyse)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
adam daha c3 te oynamamış, dünya hakkında yorum yapıyor. burada kendini öveceğine veya antiye laf atacağına, başlardın klasikte toplardın klanını veya klana dahil oldurdun da kim olduğunu görürdük.

ayrıca dağınık olup fazla alana hükmetmek avantajlı gibi dursada, çok sıkı ve yoğun olmak klasik gibi bir dünyada asıl avantajlı olan şeydir.ne kadar çok iç içe ve yoğun köy olursa savaş ve op durumlarında o kadar hızlı müdehale edebilirsin.fikir beyan etmek farklı, laf atmak farklı (laf atmak bile değil aslında o. b atmakta neyse)

Düşünceleriniz için teşekkürler hocam keşke herkes sizin gibi düşünebilse

DeletedUser

Ziyaretçi
seqoa erdem bence de,baba klanını 'yıktım' diyorsa odur. öyle bir ego ancak onda olabilir :eek:

edit: troll smiley nerde :S:S

DeletedUser614

Ziyaretçi
Baba klanını yıktım demesinden önce 60 depo ve 250 köy hesabını yapacak başka birisini yok burada Erdem dışında :D
Hi Erdem :D

seqoa erdem bence de,baba klanını 'yıktım' diyorsa odur. öyle bir ego ancak onda olabilir :eek:

Forumu trollemesinler diye kaldırmışlar :p

DeletedUser45265

Ziyaretçi

deneme amaçlı troll
edit:eek:lmadı,artık bu foruma girmek için bi neden yok.
hadi size iyi savaşlar..
bi edit daha
troll ümü yazmadılar :eek: bunu koymuşlar :eek: bu nedir ya :(